Ekogroszek workowany Staniszcze Wielkie

Produkcja ekogroszków – to dziedzina, w której jesteśmy najlepsi! Każdego roku przekazujemy je do szerokiego grona odbiorców mieszkających na terenie całego kraju. Życzysz sobie ekogroszku luzem? A może we workach? Dla nas to drobiazg – masz możliwość zamówić zarówno pierwszą, jak i drugą opcję w naszym sklepie online! Nie mamy żadnych tajemnic – wszystkie cechy jakościowe dotyczące proponowanego przez nas produktu znajdziesz w tabeli poniżej. Zachęcamy Cię również do przeczytania przygotowanego przez nas PORADNIKA KUPUJĄCEGO – znajdziesz w nim informacje, jak wybrać ekogroszek odpowiedni do obecnego w Twoim domu typu kotła, a także dowiesz się, czemu jest to tak ważne.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Staniszcze Wielkie

EKOGROSZEK dla wymagających

Przy zakupie nowego kotła, przeważnie zwracamy ogromną uwagę na to, by był on naprawdę solidny - w końcu każdy z nas wie, jak istotna jest kwestia właściwego ogrzewania domu. Niestety sam kocioł choćby najporządniejszy tu nie wystarczy, czego część z nas nie jest świadomych. Tak samo ważny jest wysokiej jakości materiał grzewczy. Jeśli pragniesz być pewny, że taki produkt właśnie wybrałeś – zamów to wyprodukowane przez firmę SAM-BUD- ROL! Chętnie dowieziemy nasz ekogroszek workowany w Staniszczach Wielkich – bezpośrednio do Twojego domu!

Zdarzyło Ci się mieć kłopoty ze swoim piecem? Produkował za dużo popiołu? A może nie ogrzewał pomieszczeń do pożądanej temperatury? Albo zużywał zbyt dużo paliwa? To właśnie w ekogroszku może tkwić przyczyna. Jeżeli w tym roku zdecydujesz się na nasz ekogroszek, takie niedogodności z pewnością już nie będą miały miejsca. Weź przykład z naszych 20 000 stałych klientów – zawierz 15 - letniemu doświadczeniu firmy SAM-BUD-ROL!

Najlepszy ekogroszek w Staniszczach Wielkich

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

W stosunku do naszych klientów jesteśmy w pełni uczciwi. Aby nie mieli oni żadnych wątpliwości odnośnie tego, co od nas kupują, dołączamy aktualny dowód jakości do każdej dostawy ekogroszku. Co więcej, podczas produkcji przeprowadzamy cały szereg testów kontroli, które dają nam pewność, że powstający ekogroszek z pewnością spełni wymagania osób, do których trafi. Jaki powinien być ten wzorowy? Na pewno powinien być należycie suchy, pozbawiony miału i zanieczyszczeń, jak i nadmiaru podziarna oraz oczywiście - właściwie zapakowany. Nasz spełnia właśnie wszystkie te wymagania!

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Skład opału Gogolin

Lokalizacja:
ul. Fabryczna 2, 47-320 Gogolin
Czynne:
PN-PT 7.00-15.00, SB 7.00-11.00, ND nieczynne
gogolin@sambudrol.pl
zadzwoń 77 466 62 16

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Staniszczach Wielkich
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Staniszcze Wielkie

Jaki ekogroszek kupić? Nie jest to taka łatwa sprawa. Na szczęście w każdej chwili są do Twojej dyspozycji nasi eksperci i z wielką chęcią pomogą Ci w dokonaniu wyboru. W tej chwili przedstawimy trzy zasadnicze dostępne u nas rodzaje tego paliwa.

Ekogroszek Economy jest najwydajniejszy, a przez to też pod względem finansowym najbardziej opłacalny. Możesz go nabyć, jeśli jesteś właścicielem kotła należącego do 3. lub 4. klasy. Ekogroszek classic z kolei - jak sama nazwa wskazuje - jest bardzo uniwersalny. Można go wsypać do prawie każdego rodzaju kotła (3., 4. oraz 5. klasy). Natomiast ekogroszek Power Max to autentyczny rarytas. Przeznaczony jest do kotłów 5. klasy i ecodesign. Trzeba obowiązkowo nadmienić, że przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu został on uhonorowany Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego. Ostatnim produktem, o którym wypada nadmienić jest ekomiał Retomiał, który wykorzystać można do palenia w kotłach miarowych, a także tych mających retortowe i rynnowe palniki.

Masz wątpliwości, czy dowieziemy do Ciebie nasz ekogroszek? Staniszcze Wielkie to miejsce, do którego dotrzemy bez najmniejszego problemu – nie musisz się więc obawiać! Nie zapominaj, że możesz wybrać, w jakiej formie go dostarczymy – czy zapakowany w polipropylenowe worki (po 25 kg), czy bez opakowania, a także czy poukładamy go na bezzwrotnej palecie ( jest na niej miejsce na 40 sztuk worków), czy też w big-bagu. Jeżeli masz jakieś specjalne oczekiwania (na przykład chciałbyś złożyć zamówienie hurtowe), powiedz nam o tym. Postaramy się je zrealizować!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

5 na 5
- Łukasz -

Jestem bardzo zadowolony

jest super - polecam

5 na 5
- Stefan -

Polecam wszystkim!!!

Kiedyś używałem innego, trochę tańszego ekogroszku, ale on pozostawiał dużo popiołu, zaczęło mnie to denerwować. Kolega polecił mi ten ekogroszek i jestem mu za to bardzo wdzięczny. Teraz nie muszę się martwić o ilość pozostawianego popiołu, bo jest go naprawdę mało! Świetna obsługa klienta oraz bardzo szybka dostawa. Jeśli kupować ekogroszek to tylko w SAM-BUD-ROLu!

5 na 5
- Sabina -

Ekogroszek

Zdecydowanie najlepszy ekogroszek!

Obsługujemy miejscowości:

CzarnowąsyŻywociceOtmuchówTułowiceŁosiów