Ekogroszek workowany Żelazna

Jest Ci potrzebny dostawca, który zaoferuje Ci naprawdę polski i wysokiej jakości ekogroszek z dowozem na obszarze Poznania? Zdecyduj się na nas! Funkcjonujemy na rynku już od dobrych 15 lat, dlatego współpracując z nami, masz pewność profesjonalnej obsługi i rzetelności. Co znajdziesz w naszej ofercie? Jesteśmy świadomi, że potrzeby naszych klientów różnią się od siebie, dlatego proponujemy zarówno ekogroszek workowany, jak również wysyłany luzem. Poza tym nasze produkty dzielą się na kilka kategorii. Jeżeli chcesz dowiedzieć się na ich temat więcej, zapoznaj się z przedstawioną niżej tabelą. Warto również przeczytać nasz PORADNIK KUPUJĄCEGO – pomoże Ci on w dokonaniu wyboru najlepszego dla Ciebie ekogroszku.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Żelazna

EKOGROSZEK dla wymagających

Dobór odpowiedniego ekogroszku jest czymś, czego nie można ignorować. Wie o tym każda osoba, która przynajmniej raz zamówiła niewłaściwy węgiel i zmuszona była zmagać się z wszelkimi konsekwencjami dokonanego czynu. Nieustannie zbyt niska lub zbyt wysoka temperatura otoczenia, mała wydajność ekogroszku, ogromne ilości popiołu – to tylko nieliczne z problemów, które mogą nam się przytrafić. Jak ich uniknąć? Odniesiesz sukces, jeżeli w tym sezonie zamówisz ekogroszek firmy SAM-BUD-ROL!

Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. W związku z tym gwarantujemy dostawę naszego asortymentu na terenie całej Polski. Chcesz zamówić nasz ekogroszek workowany w Zelażnej? Dla nas to nie problem – z wielką chęcią go do Ciebie dowieziemy!

Najlepszy ekogroszek w Zelażnej

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Jakie są jeszcze nasze atuty? Jesteśmy przekonani, że jest to najwyższa jakość naszego asortymentu. Nasz ekogroszek zawsze, zanim trafi do klientów, jest dokładnie kontrolowany i badany pod względem składu, właściwości oraz z uwzględnieniem wielu innych kryteriów. Staramy się o to, aby każda jego partia była oczyszczona z miału i zanieczyszczeń, odpowiednio wysuszona oraz pozbawiona podziarnia. Przekonało się o tym już 20 000 klientów, którzy zrealizowali zamówienie w naszym sklepie.

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Skład opału Krapkowice

Lokalizacja:
ul. Opolska 69a, 47-300 Krapkowice
Czynne:
PN-PT 7.00-15.00, SB 7.00-11.00, ND nieczynne
krapkowice@sambudrol.pl
zadzwoń 77 466 17 50

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Zelażnej
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Żelazna

Masz problem z wyborem optymalnego dla siebie ekogroszku? Dostępne są u nas trzy podstawowe jego warianty – ekogroszek Classic (dedykowany do kotłów 3., 4. i 5. klasy), ekogroszek Economy (kotły 3. i 4. klasy), a także ekogroszek Power Max (kotły 5. klasy i ecodesign). Classic jest najbardziej wszechstronny, Economy najbardziej oszczędny, natomiast Power Max – odznaczony Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego – najbardziej skuteczny. Oprócz tego mamy także opał przeznaczony szczególnie dla posiadaczy wyposażonych w podajniki szufladowe kotłów miałowych – jest to miał Retomiał. Nadaje się on do użytku również w przypadku palników rynnowych i retortowych.

Zamierzasz nabyć u nas ekogroszek? Żelazna to miesjcowość, w którym chciałbyś odebrać zamówienie? Zrealizujemy Twoje zamówienie! Pamiętaj jednak aby najpierw wybrać, w jakiej postaci zamierzasz go otrzymać – możesz wybrać albo na ekogroszek zapakowany w worki, albo taki luzem. W przypadku opału workowanego oferujemy wytrzymały big-bag albo bezzwrotną paletę (mieści się na niej 40 worków po 25 kg).

Masz jakieś wątpliwości? Skontaktuj się z nami! Nasi konsultanci z przyjemnością udzielą Ci wszelkich niezbędnych informacji. W przypadku dużych (hurtowych) zamówień namawiamy do bezpośredniego kontaktu z działem handlowym.

Ekogroszek - opinie naszych klientów

5 na 5
- Łukasz -

Jestem bardzo zadowolony

jest super - polecam

5 na 5
- Stefan -

Polecam wszystkim!!!

Kiedyś używałem innego, trochę tańszego ekogroszku, ale on pozostawiał dużo popiołu, zaczęło mnie to denerwować. Kolega polecił mi ten ekogroszek i jestem mu za to bardzo wdzięczny. Teraz nie muszę się martwić o ilość pozostawianego popiołu, bo jest go naprawdę mało! Świetna obsługa klienta oraz bardzo szybka dostawa. Jeśli kupować ekogroszek to tylko w SAM-BUD-ROLu!

5 na 5
- Sabina -

Ekogroszek

Zdecydowanie najlepszy ekogroszek!

Obsługujemy miejscowości:

NiemysłowiceStare SiołkowiceBrzegKotlarniaBranice