Ekogroszek workowany Kosorowice

Temat kupna węgla do ogrzewania gospodarstwa domowego wraca do prawie każdego z nas co sezon. W związku z tym warto znaleźć sprawdzonego dostawcy, który zapewnia produkt wysokiej jakości. Co w sytuacji, gdy wciąż nikt nie sprostał Twoim wymaganiom? Koniecznie przetestuj ekogroszek oferowany przez naszą markę SAM-BUD-ROL! W branży funkcjonujemy już od 15 lat - sprzedajemy ekogroszki workowane i luzem. Jeżeli chcesz poznać cechy naszego opału, zajrzyj do poniższej tabeli z parametrami, a także do PORADNIKA KUPUJĄCEGO. Jesteśmy do Twojej dyspozycji również pod wyszczególnionym numerem telefonu.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Kosorowice

EKOGROSZEK dla wymagających

Wybór odpowiedniego opału do kotła jest czymś, nad czym niewątpliwie powinniśmy się chwilę zastanowić. Jeżeli podejmiemy słuszną decyzję, to możemy być pewni, że ogrzewanie domu będzie skuteczne. Jeśli natomiast zamówimy najtańsze – cóż, skutki tego mogą być nieciekawe. Konieczność ciągłego usuwania popiołu, problemy z osiągnięciem dostatecznej temperatury, spieki – któż z nas tego nie zna? Znamy sposób na uniknięcie tych komplikacji - wystarczy skorzystać z oferty, która została przygotowana przez naszą firmę!

Z jakiego powodu warto postawić właśnie na nas? Możemy się pochwalić ponad 15- letnim doświadczeniem w dystrybucji ekogroszku - Znamy tę branżę znakomicie. Dowodem tego jest fakt, że od tego czasu udało nam się zdobyć aż 20 tys. stałych klientów, którzy powracają do nas każdego roku. Jeżeli zatem chciałbyś zamówić ekogroszek workowany w Kosorowicach – nie ma lepszego rozwiązania niż uczynić to właśnie u nas!

Najlepszy ekogroszek w Kosorowicach

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Jakość – to dla nas najważniejsza rzecz, dotycząca produkcji ekogroszku. Dlatego też ten przez nas dystrybuowany przed sprzedażą jest poddawany wielokrotnym kontrolom – to działanie ma na celu sprawdzenie, czy na pewno jest zgodny z normami. Dzięki tym testom mamy pewność, iż oferowany ekogroszek jest niezanieczyszczony przez niepożądane substancje, wystarczająco suchy i nie jest oblepiony miałem – a więc nadaje się on do tego, by dobrze spełniać swoje zadanie. Ponadto wraz z zamówieniem ekogroszku otrzymasz od nas również aktualne świadectwo jakości – dzięki któremu zyskasz pewność, że we workach umieszczono dokładnie taki produkt, jaki kupiłeś.

Ekogroszek

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Skład opału Gogolin

Lokalizacja:
ul. Fabryczna 2, 47-320 Gogolin
Czynne:
PN-PT 7.00-15.00, SB 7.00-11.00, ND nieczynne
gogolin@sambudrol.pl
zadzwoń 77 466 62 16
Zobacz cennik

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Kosorowicach
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Kosorowice

Naszym celem jest, aby każdy z kontrahentów mógł z naszego asortymentu wybrać produkt odpowiedni dla siebie – dlatego oferujemy zainteresowanym osób wybór z aż kilku typów ekogroszku. Chętnie opiszemy Ci wszystkie oferowane warianty. Pierwszy typ to ekogroszek Economy. Można go używać w kotłach 3. i 4. klasy. Jest on niezwykle ekonomiczny i wydajny, poleca się go klientom, którzy chcą zamówić dobrej jakości paliwo, jednocześnie nie tracąc na nie zbyt dużo. Drugim gatunkiem jest ekogroszek Classic – to nasz najbardziej wszechstronny produkt, który można stosować w kotłach zarówno 3., 4., jak i 5. klasy. I wreszcie – ekogroszek Power Max, a więc zapewniający największą ilość energii. Jest on odznaczony Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu. Wsypywać go można w kotłach 5. klasy, a także ecodesign.

Nieco odmiennym naszym opałem jest ekomiał Retomiał, który nadaje się do kotłów wyposażonych w palniki retortowe lub rynnowe oraz miałowych z podajnikami szufladowymi.

Jesteśmy przekonani, że po zaznajomieniu się ze wszystkimi powyższymi wskazówkami zdecydujesz się kupić w naszej firmie ekogroszek! Kosorowice – to miejsce, do którego chętnie go dla Ciebie dostarczymy. Nie zapomnij również, że dajemy Ci możliwość wyboru, jaką metodą chcesz otrzymać swoją dostawę – możemy przywieźć Ci ekogroszek luzem albo w 25-kilogramowych opakowaniach, które będą ułożone albo na bezzwrotnej palecie, albo w big-bagu. Jesteśmy producentem, który dostosuje się do Twoich potrzeb!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek