Ekogroszek workowany Prószków

Zastanawiasz się, gdzie w tym roku kupić węgiel do ogrzewania swojego gospodarstwa domowego? Zapoznaj się z ofertą przygotowaną przez SAM-BUD-ROL. W naszym sklepie można nabyć ekogroszek wysyłany luzem, a także taki workowany. Jesteśmy firmą, która działa na terenie całego kraju! Przed podjęciem ostatecznej decyzji chciałbyś poznać więcej informacji na temat proponowanego przez nas ekogroszku? Dokładne parametry umieściliśmy w tabeli umieszczonej poniżej. Jeśli natomiast nie jesteś przekonany, który z jego wariant będzie dla Ciebie najlepszy – obowiązkowo przeczytaj opracowany przez nas PORADNIK KUPUJĄCEGO.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Prószków

EKOGROSZEK dla wymagających

Pamiętaj – nawet najnowszy piec nie zapewni odpowiedniej temperatury, jeśli będziemy go zasypywać słabej jakości ekogroszkiem. Wówczas niejednokrotnie występują różnego rodzaju kłopoty. Spieki, ogromne ilości popiołu, duże zużycie paliwa – znasz to z doświadczenia? Jeżeli tak – pewnie szkopuł tkwi właśnie w złym doborze opału. Jednak Ty, już nie nie będziesz musiał więcej poszukiwać tego odpowiedniego. Dziś go znalazłeś – to ekogroszek SAM-BUD-ROL!

Zastanawiasz się, czy dowieziemy Ci ekogroszek workowany w Prószkowie? Oczywiście, że tak – zapewniamy dowóz na obszarze całego kraju. Jednak nie tylko z tego powodu możemy się teraz poszczycić grupą 20 000 klientów, którzy zaufali marce SAM-BUD-ROL i rokrocznie kupują u nas opał! Oni przede wszystkim wybrali doskonałą jakość!

Najlepszy ekogroszek w Prószkowie

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Oferowany przez nas ekogroszek jest wynikiem naszego 15-letniego doświadczenia na rynku. Znamy się znakomicie na jego produkcji! Na każdym etapie dążymy do tego, aby cały proces przebiegał w sposób prawidłowy i aby wyprodukowane paliwo spełniało najwyższe normy. Finalny produkt, przed sprzedażą jest poddawany testom, które mają określić, czy nie ma w nim miału, nadmiernej ilości podziarna ani zanieczyszczeń, jak również czy jest on wystarczająco suchy. Ponieważ chcemy być wobec naszych odbiorców w stu procentach uczciwi, do każdego zamówienia dodajemy ważne świadectwo jakości produktu. SAM-BUD-ROL – nam możesz zaufać!

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Skład opału Krapkowice

Lokalizacja:
ul. Opolska 69a, 47-300 Krapkowice
Czynne:
PN-PT 7.00-15.00, SB 7.00-11.00, ND nieczynne
krapkowice@sambudrol.pl
zadzwoń 77 466 17 50

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Prószkowie
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Prószków

Zależy nam, aby każdy z naszych odbiorców mógł nabyć ekogroszek maksymalnie najlepiej dostosowany do własnych potrzeb. Dlatego też na naszej stronie internetowej udostępniamy wiele jego wariantów – ekogroszek Power Max, Economy, a także Classic. Co je wyróżnia? Ekogroszek Economy rekomendowany jest dla posiadaczy kotłów 3. oraz 4. klasy. Zamawiając go, stwarzasz sobie szansę na oszczędności i porządne ogrzewanie domu przy jednocześnie niskich kosztach zakupu paliwa. Z kolei Ekogroszek Classic nadaje się aż do trzech rodzajów kotłów – 3., 4. oraz 5. klasy - jest on niezwykle uniwersalny, a zarazem również niedrogi. Power Max to natomiast węgiel dla szczególnie wymagających. Został on nawet wyróżniony Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu. Oprócz tego w naszym asortymencie dostępny jest także ekomiał Retomiał – zalecamy go użytkownikom kotłów miałowych oraz tych wyposażonych w palniki rynnowe i retortowe.

Ponieważ dbamy o zadowolenie i komfort naszych kontrahentów, pozwalamy im zdecydować, jaką metodą będzie do nich dostarczony ekogroszek. Możemy go nadać w 25-kilogramowych workach lub luzem, w dodatku albo w big-bagu, albo na bezzwrotnej palecie (mieści się na niej 40 worków). Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące szczegółów – nasi konsultanci są zawsze do Twojej dyspozycji!

Namówiliśmy Cię, abyś to u nas kupił ekogroszek? Prószków – to miesjcowość, w którym mieszkasz? W takim razie czekamy na Twoje zamówienie! Będzie nam niezmiernie miło, jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszej oferty!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

Obsługujemy miejscowości:

NysaZdzieszowiceGoszowiceKorfantówBrynica