Ekogroszek workowany Polska Nowa Wieś

Jesteś obecnie na etapie planowania zakupu paliwa do ogrzewania domu na kolejny sezon? Nie wiesz, gdzie w bieżącym roku zamówić opał oraz na jaki jego gatunek postawić? W SAM-BUD-ROL kupisz opał, który na pewno Cię usatysfakcjonuje. Naszych 20 tys. stałych, powracających co sezon, kontrahentów, z pewnością potwierdzi, że jest to dobra decyzja. Posiadamy ekogroszek workowany, a także taki wysyłany luzem. Działamy na obszarze całego kraju. Chciałbyś poznać szczegółowe parametry? Zapoznaj się z opracowaną przez nas tabelą parametrów umieszczoną poniżej, a także z PORADNIKIEM KUPUJĄCEGO.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Polska Nowa Wieś

EKOGROSZEK dla wymagających

Jeżeli zależy nam na skutecznym ogrzewaniu gospodarstwa domowego, jakość i rodzaj paliwa, które wsypujemy do kotła, ma olbrzymie znaczenie. Nawet najlepszy i najnowocześniejszy kocioł nie pomoże, gdy stosujemy niskiej jakości, pochodzący z nieznanego miejsca ekogroszek. Wówczas mogą pojawić się problemy takie jak spieki, powstawanie bardzo dużych ilości popiołu, a także nadmierne zużycie paliwa. Ale nie martw się – jeśli na ten sezon zamówisz ekogroszek SAM-BUD-ROL, tego rodzaju negatywne zjawiska z pewnością Cię nie dopadną.

Zastanawiasz się, gdzie możesz nabyć doskonały ekogroszek workowany w Polskiej Nowej Wsi ? Co prawda nie mamy w tym mieście firmowego składu, ale to nie kłopot – świadczymy dowóz na obszarze całej Polski! Zachęcamy Cię, abyś to właśnie na naszej stronie kupił w tym roku paliwo – z pewnością nie będziesz tego żałował. Funkcjonujemy od 2003 roku – a więc już 15 lat – i zapewniamy, iż znakomicie znamy się na tym, czym się zajmujemy. Nie zastanawiaj się i już teraz dołącz do grona naszych usatysfakcjonowanych klientów!

Najlepszy ekogroszek w Polskiej Nowej Wsi

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Jakość wysyłanego do klientów opału jest dla nas najważniejsza. Nieprzerwanie zmierzamy do tego, aby móc zagwarantować towar zgodny z obowiązującymi normami. W związku z tym nasz ekogroszek podczas każdego etapu produkcji przechodzi dokładne testy. Wielokrotnie sprawdzamy, czy na pewno został on dokładnie wysuszony, czy nie zawiera zbyt dużych ilości podziarna i czy nie jest zanieczyszczony ani oklejony miałem. SAM-BUD-ROL – jesteśmy polskim producentem węgla!

Ekogroszek

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Skład opału Krapkowice

Lokalizacja:
ul. Opolska 69a, 47-300 Krapkowice
Czynne:
PN-PT 7.00-15.00, SB 7.00-11.00, ND nieczynne
krapkowice@sambudrol.pl
zadzwoń 77 466 17 50
Zobacz cennik

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Polskiej Nowej Wsi
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Polska Nowa Wieś

Nie wiesz, który produkt z naszej oferty będzie najlepiej dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb? Postaramy się wnikliwie przedstawić Ci wszystkie dostępne opcje – nie zapomnij też, iż w razie, gdybyś miał dodatkowe wątpliwości, zawsze możesz zadzwonić na naszą infolinię i porozmawiać z jednym z naszych konsultantów.

Nasz sklep internetowy posiada w ofercie trzy warianty ekogroszków, a także miał Retomiał, który dedykowany jest do spalania w piecach z palnikami retortowymi i rynnowymi oraz w kotłach miałowych z podajnikiem szufladowym. Ekogroszki dzielą się na Classic, Economy oraz Power Max. Ekogroszek Economy jest niezmiernie wydajny, dzięki czemu pozwala zredukować koszty ogrzewania. Można go używać w kotłach 3. oraz 4. klasy. Ekogroszek Classic jest z natomiast bardzo uniwersalny - sprawdza się on zarówno w kotłach 3. i 4., jak i 5. klasy, dzięki czemu powinien on usatysfakcjonować prawie każdego klienta. Natomiast ekogroszek Power Max to nasza specjalność. Wyróżnia się on najwyższą wartością opałową, co sprawia, że polecamy go najbardziej wymagającym nabywcom. Koniecznie należy wspomnieć o tym, że przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu został on wyróżniony Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego.

Nie kupiłeś jeszcze opału na następną zimę? Kup u nas ekogroszek! Polska Nowa Wieś – a więc prawdopodobnie Twoje miejsce zamieszkania – to miejsce, do którego skutecznie i szybko możemy go dostarczyć. Miej na uwadze, aby po złożeniu zamówienia powiadomić nas, w której formie chcesz otrzymać swój opał. Możemy ekogroszek do Ciebie dostarczyć albo luzem, albo zapakowany w 25-kilogramowe polipropylenowe worki. Wówczas będzie nadany albo w big bagu albo na bezzwrotnej palecie (znajduje się na niej 40 worków). Zrobimy co w naszej mocy, aby zakupy w naszej firmie były dla Ciebie satysfakcjonujące, a opał był zgodny z Twoimi wymaganiami!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek

Obsługujemy miejscowości:

BrożecOchodzeTłustomostyOzimekKolonowskie