Ekogroszek workowany Przywory

Temat kupna węgla do ogrzewania gospodarstwa domowego wraca do prawie każdego z nas co sezon. W związku z tym warto znaleźć rzetelnego producenta, który oferuje towar wysokiej jakości. Co jednak, jeżeli do tej pory nikt nie sprostał Twoim wymaganiom? Obowiązkowo przetestuj opał oferowany przez naszą markę SAM-BUD-ROL! Na rynku funkcjonujemy już od 15 lat - oferujemy ekogorszek workowany i luzem. Jeśli chciałbyś sprawdzić dostępny asortyment, zajrzyj do naszej tabeli z parametrami, a także do PORADNIKA KUPUJĄCEGO. Zapraszamy także do kontaktu.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Przywory

EKOGROSZEK dla wymagających

Wybór odpowiedniego paliwa do pieca jest czymś, nad czym naprawdę warto się chwilę zastanowić. Jeżeli podejmiemy prawidłową decyzję, to możemy być pewni, że ogrzewanie domu będzie efektywne. Jeśli z kolei zamówimy pierwsze lepsze – cóż, konsekwencje tego mogą być problematyczne. Konieczność ciągłego usuwania popiołu, problemy z osiągnięciem dostatecznej temperatury, spieki – prawie wszyscy to znamy? Na szczęście wszystkich tych komplikacji da się uniknąć – wystarczy zdecydować się na ekogroszek firmy SAM-BUD-ROL!

Dlaczego warto postawić właśnie na naszą markę? Posiadamy już ponad 15 -letnie doświadczenie w sprzedaży opał - Znamy ten rynek idealnie. Udowadnia to z pewnością fakt, że od tego czasu udało nam się zgromadzić aż 20 tys. stałych klientów, którzy powracają do nas rokrocznie. Jeśli zatem chcesz zamówić ekogroszek workowany w Przyworach – nie ma lepszej opcji niż uczynić to właśnie u nas!

Najlepszy ekogroszek w Przyworach

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Jakość – to dla nas najistotniejsza kwestia, dotycząca produkcji ekogroszku. W związku z tym ten przez nas oferowany przed sprzedażą jest poddawany wielokrotnym testom – ma to na celu sprawdzenie, czy na pewno spełnia wszystkie ważne wymogi. Dzięki tym testom mamy pewność, że oferowany ekogroszek jest pozbawiony miału, wystarczająco suchy i niezanieczyszczony przez niepożądane substancje – a więc nadaje się on do tego, by odpowiednio spełniać swoją rolę. Dodatkowo wraz z dostawą ekogroszku dostaniesz od nas również bieżące świadectwo jakości – dzięki któremu zyskasz gwarancję, iż w opakowaniach znajduje się całkowicie taki produkt, jaki kupiłeś.

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Skład opału Gogolin

Lokalizacja:
ul. Fabryczna 2, 47-320 Gogolin
Czynne:
PN-PT 7.00-15.00, SB 7.00-11.00, ND nieczynne
gogolin@sambudrol.pl
zadzwoń 77 466 62 16

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Przyworach
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Przywory

Naszym celem jest, aby każdy z klientów mógł z naszego asortymentu wybrać wariant najodpowiedniejszy dla siebie – dlatego proponujemy naszym odbiorcom wybór z aż kilku typów ekogroszku. Poniżej postaramy się je zwięźle przedstawić. Pierwszy gatunek to ekogroszek Economy. Można go stosować w kotłach 3. i 4. klasy. To wydajny opał rekomendowany użytkownikom, którzy zamierzają w dobrej cenie nabyć krajowy ekogroszek o doskonałych parametrach spalania. Następnym gatunkiem jest ekogroszek Classic – to nasz najbardziej wszechstronny produkt, który sprawdzi się w kotłach zarówno 3., 4., jak i 5. klasy. Numerem jeden w naszej ofercie jest Power Max, który wyróżnia się najlepszą wartością opałową. Został on odznaczony Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu. Używać go można w kotłach ecodesign, a także 5. klasy.

Nieco innym oferowanym przez nas paliwem stałym jest ekomiał Retomiał, który nadaje się do kotłów wyposażonych w palniki rynnowe lub retortowe oraz miałowych z podajnikami szufladowymi.

Możemy zapewnić, że po zaznajomieniu się ze wszystkimi zaprezentowanymi wskazówkami zechcesz zamówić w naszej firmie ekogroszek! Przywory – to miejsce, do którego natychmiast go dla Ciebie dostarczymy. Nie zapomnij również, że dajemy Ci możliwość podjęcia decyzji, jaką metodą chcesz otrzymać swoją dostawę – możemy nadać ekogroszek luzem albo w 25-kilogramowych workach, które będą umieszczone albo na bezzwrotnej palecie, albo w big-bagu. Dostosujemy się do wszystkich Twoich oczekiwań!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

5 na 5
- Łukasz -

Jestem bardzo zadowolony

jest super - polecam

5 na 5
- Stefan -

Polecam wszystkim!!!

Kiedyś używałem innego, trochę tańszego ekogroszku, ale on pozostawiał dużo popiołu, zaczęło mnie to denerwować. Kolega polecił mi ten ekogroszek i jestem mu za to bardzo wdzięczny. Teraz nie muszę się martwić o ilość pozostawianego popiołu, bo jest go naprawdę mało! Świetna obsługa klienta oraz bardzo szybka dostawa. Jeśli kupować ekogroszek to tylko w SAM-BUD-ROLu!

5 na 5
- Sabina -

Ekogroszek

Zdecydowanie najlepszy ekogroszek!

Obsługujemy miejscowości:

DługomiłowicePludryRaszowaPawłowiczkiOtmice