Ekogroszek workowany Osowiec

Produkcja ekogroszków – to coś, w czym jesteśmy najlepsi! Corocznie dostarczamy je do szerokiego grona odbiorców mieszkających na terenie całego kraju. Życzysz sobie ekogroszku luzem? A może we workach? Dla nas to nie problem – masz możliwość zamówić zarówno jeden, jak i drugi w naszym sklepie internetowym! Nie mamy żadnych tajemnic – wszelkie cechy jakościowe dotyczące proponowanego przez nas produktu zamieszczone są w tabeli poniżej. Namawiamy Cię też do przeczytania przygotowanego przez nas PORADNIKA KUPUJĄCEGO – znajdziesz w nim informacje, jak wybrać ekogroszek odpowiedni do obecnego w Twoim domu typu kotła, a także dowiesz się, czemu jest to tak istotne.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Osowiec

EKOGROSZEK dla wymagających

Kupując nowy kocioł, zazwyczaj zwracamy ogromną uwagę na to, by był on rzeczywiście solidny - w końcu wszyscy wiemy, jak ważna jest sprawa odpowiedniego ogrzewania lokum mieszkalnego. Niestety sam kocioł choćby najporządniejszy nie jest dostatecznym rozwiązaniem, z czego nie każdy z nas zdaje sobie sprawę. Równie istotne jest dobrej jakości paliwo. Jeśli pragniesz być pewny, że na taki produkt właśnie się zdecydowałeś – złóż zamówienie na to wyprodukowane przez firmę SAM-BUD- ROL! Chętnie dowieziemy nasz ekogroszek workowany w Osowcu – prosto do Twojego domu!

Zdarzyło Ci się mieć kłopoty ze swoim piecem? Produkował za dużo popiołu? Możliwe, że nie ogrzewał pomieszczeń do oczekiwanej temperatury? Albo wykorzystywał nadmiar paliwa? To właśnie w ekogroszku może tkwić przyczyna. Jeżeli w tym roku zamówisz go od nas, tego typu niedogodności z pewnością już nie będą miały miejsca. Weź przykład z naszych 20 000 stałych klientów – zaufaj 15 - letniemu doświadczeniu firmy SAM-BUD-ROL!

Najlepszy ekogroszek w Osowcu

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Wobec naszych klientów jesteśmy w pełni uczciwi. Aby mieli pewność odnośnie tego, co od nas kupują, załączamy aktualny dowód jakości do każdej dostawy ekogroszku. Co więcej, w trakcie produkcji wykonujemy szeroki zakres testów kontroli, które dają nam pewność, że otrzymany ekogroszek z pewnością spełni oczekiwania osób, do których trafi. Jaki powinien być ten idealny? Na pewno powinien być odpowiednio suchy, wolny od miału i zanieczyszczeń, a także nadmiernej ilości podziarna oraz oczywiście - właściwie zapakowany. Nasz taki właśnie dokładnie jest!

Ekogroszek

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Skład opału Gogolin

Lokalizacja:
ul. Fabryczna 2, 47-320 Gogolin
Czynne:
PN-PT 7.00-15.00, SB 7.00-11.00, ND nieczynne
gogolin@sambudrol.pl
zadzwoń 77 466 62 16
Zobacz cennik

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Osowcu
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Osowiec

Jaki ekogroszek kupić? Nie jest to taka łatwa kwestia. Na szczęście zawsze są do Twojej dyspozycji nasi eksperci i z wielką przyjemnością pomogą Ci w dokonaniu wyboru. W tej chwili przedstawimy trzy podstawowe dostępne u nas rodzaje tego paliwa.

Ekogroszek Economy jest najwydajniejszy, a dzięki temu też pod względem finansowym najbardziej opłacalny. Możesz go kupić, jeśli jesteś właścicielem kotła należącego do 3. lub 4. klasy. Ekogroszek classic z kolei - jak sama nazwa wskazuje - jest bardzo uniwersalny. Może być stosowany do prawie każdego rodzaju kotła (3., 4. oraz 5. klasy). Natomiast ekogroszek Power Max to prawdziwy rarytas. Dedykowany jest dla kotłów 5. klasy i ecodesign. Trzeba koniecznie wspomnieć, że przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu został on odznaczony Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego. Ostatnim produktem, o którym należy wspomnieć jest ekomiał Retomiał, który stosowany może być do palenia w kotłach miarowych, a także tych mających retortowe i rynnowe palniki.

Zastanawiasz się, czy dostarczymy do Ciebie nasz ekogroszek? Osowiec to miejsce, do którego dojedziemy bez najmniejszego problemu – nie masz więc powodów do obaw! Pamiętaj, że możesz wybrać, w jakiej formie go dostarczymy – czy zapakowany w polipropylenowe worki (po 25 kg), czy bez opakowania, a także czy umieścimy go na bezzwrotnej palecie ( jest na niej miejsce na 40 sztuk worków), czy też w big-bagu. Jeżeli masz jakieś specjalne życzenia (na przykład chcesz złożyć zamówienie hurtowe), powiedz nam o tym. Dołożymy wszelkich starań, aby je zrealizować!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek

Obsługujemy miejscowości:

DziewkowiceBodzanówJasienieKluczborkDaniec