Ekogroszek workowany Konradów

Jeżeli jesteś osobą w Konradowie i chciałbyś zamówić ekogroszek – kupienie go od producenta SAM-BUD-ROL to najlepsza decyzja, jaką możesz podjąć. Jesteśmy producentem z piętnastoletnim doświadczeniem, który może się pochwalić przeważającym udziałem w branży. Nasz sklep online obsługuje zamówienia z całej Polski – zarówno na ekogroszek workowany, jak i ten dostępny luzem. Zamierzasz poznać lepiej nasz towar? Wszystkie istotne parametry są przedstawione poniżej w tabeli. Specjalnie dla naszych odbiorców opracowaliśmy również PORADNIK KUPUJĄCEGO. Jest tam wszystko na temat ekogroszku i jego gatunków, co tylko chcesz – i powinieneś – wiedzieć.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Konradów

EKOGROSZEK dla wymagających

Wybór producenta, od którego zamówimy ekogroszek, to decyzja, którą powinniśmy uważnie przemyśleć. Postawienie na opał złej jakości może przynieść finalnie wiele niekorzystnych konsekwencji. Czy zdarzyło Ci się kiedyś korzystać z słabej jakości ekogroszku ? Jeśli tak, na pewno wiesz, jakie to może być uciążliwe. Nadmierne zużycie opału, kłopoty z dostatecznym ogrzaniem budynku, konieczność usuwania dużych ilości popiołu, dodatkowe koszty – to tylko niektóre z możliwych konsekwencji. Czy już na zawsze chciałbyś o tym zapomnieć?

Jeżeli odpowiadasz „tak” – postaw na ekogroszek marki SAM-BUD-POL! Jesteśmy producentem zapewniającym opał najwyższej jakości, który do tej pory usatysfakcjonował już ponad 20 000 stałych klientów. Każda osoba, która nas zna, potwierdzi, iż gdy chodzi ekogroszek workowany z dostawą w Konradowie – jesteśmy doskonałym wyborem!

Najlepszy ekogroszek w Konradowie

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Dlaczego nasz ekogroszek jest tak dobry? Po pierwsze dlatego, że do jego produkcji przystępujemy z wyjątkową starannością. Nasi pracownicy to doświadczeni fachowcy, którzy świetnie znają się na tym, co robią. Dzięki skrupulatnym kontrolom mamy pewność, że każda partia opału będzie zgodna z wymaganiami naszych nabywców. Przed oddaniem go w Wasze ręce, dokładnie sprawdzamy, czy na pewno nie został zanieczyszczony, jest wystarczająco suchy, czy nie ma w nim domieszki niepożądanych substancji oraz, czy na pewno worek jest wystarczająco solidny. Aby odbiorcy mieli zawsze pewność, że dostają dokładnie to, co zamówili, wraz z dostawą każdorazowo wręczamy im również certyfikat jakości produktu.

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Skład opału Krapkowice

Lokalizacja:
ul. Opolska 69a, 47-300 Krapkowice
Czynne:
PN-PT 7.00-15.00, SB 7.00-11.00, ND nieczynne
krapkowice@sambudrol.pl
zadzwoń 77 466 17 50

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Konradowie
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Konradów

Myślisz, który ekogroszek z naszego sklepu będzie adekwatny do Twojego pieca? W takim razie chętnie Ci pomożemy. Możemy polecić trzy podstawowe typy. Pierwszy z nich to przeznaczony do kotłów 3. i 4. klasy ekogroszek Economy. Jest on bardzo dobry, a jego cena jest atrakcyjna. Następny typ to dedykowany do kotłów ecodesign oraz 5. klasy ekogroszek Power Max –to wysoce skuteczne paliwo, które przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu wyróżnione zostało Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego. I wreszcie ostatni typ, czyli ekogroszek Classic – on nadaje się do kotłów zarówno 3. i 4., jak i 5. klasy. Jest wszechstronny i tani zarazem. Oprócz tego powinniśmy również wspomnieć o innym naszym paliwie, którym jest ekomiał Retomiał – służy on do palenia w kotłach miałowych z podajnikami szufladowymi oraz takich wyposażonych w palniki rynnowe i retortowe. W ten sposób poznałeś już wszelkie dostępne w naszym sklepie gatunki opału.

Wszystkim kontrahentom idziemy na rękę, również w przypadku metody dostawy. Nasz opał wysyłamy zarówno w specjalnych 25-kilogramowych workach, jak również luzem. W przypadku opału workowanego możemy go przywieźć w big-bagu bądź na palecie bezzwrotnej, mieszczącej 40 worków (1 t produktu).

Chcesz zamówić u nas ekogroszek? Konradów to miesjcowość, w którym chciałbyś odebrać dostawę? Jesteśmy do Twojej dyspozycji - chętnie wykonamy Twoje zamówienie!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

5 na 5
- Paweł -

Świetna firma!

Polecam ten ekogroszek

Obsługujemy miejscowości:

Rogów OpolskiJaryszówStare KoźleMurówPawłowiczki