Ekogroszek workowany Kórnica

Myślisz, gdzie w tym roku zamówić paliwo do ogrzewania swojej posiadłości? Zapoznaj się z asortymentem przygotowanym przez SAM-BUD-ROL. Na stronie naszego sklepu można kupić ekogroszek dostarczany luzem, a także taki workowany. Możemy przetransportować go w każde miejsce w kraju! Przed złożeniem zamówienia chciałbyś poznać więcej szczegółów na temat dostępnego u nas ekogroszku? Dokładne parametry zamieściliśmy w tabeli zamieszczonej poniżej. Jeśli jednak nie jesteś pewien, który z jego rodzajów będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy – obowiązkowo zapoznaj się z naszym PORADNIKIEM KUPUJĄCEGO.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Kórnica

EKOGROSZEK dla wymagających

Nie zapomnij – nawet najnowszy piec nie zapewni sukcesu, jeżeli będziemy w nim palić niskiej jakości ekogroszkiem. Wówczas często występują różnego rodzaju kłopoty. Duże zużycie paliwa, ogromne ilości popiołu, spieki – czy te komplikacje są Ci znane? Jeżeli tak – pewnie szkopuł tkwi właśnie w złym doborze opału. Na szczęście Ty nie musisz już więcej poszukiwać tego idealnego. Właśnie go znalazłeś – to ekogroszek SAM-BUD-ROL!

Zadajesz sobie pytanie, czy dowieziemy Ci ekogroszek workowany w Kórnicy? Oczywiście, że tak – gwarantujemy dostawę na obszarze całej Polski. Jednak nie tylko z tego powodu możemy się dziś pochwalić grupą 20 tys. klientów, którzy zaufali marce SAM-BUD-ROL i co roku korzystają z naszej oferty! Oni postawili przede wszystkim na doskonałą jakość!

Najlepszy ekogroszek w Kórnicy

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Oferowany przez nas ekogroszek jest rezultatem naszego piętnastoletniego doświadczenia na rynku. Znamy się doskonale na jego produkcji! Na każdym etapie dokładamy starań, aby cały proces zachodził w sposób prawidłowy i aby otrzymany węgiel spełniał wyznaczone normy. Zanim go dopuścimy na rynek, poddajemy ekogroszek wielu testom – badamy, czy na pewno nie ma w nim miału, zanieczyszczeń ani nadmiernej ilości podziarna, a także czy jest on odpowiednio suchy. Ponieważ pragniemy być wobec naszych odbiorców w bezwzględnie uczciwi, do partii towaru dodajemy ważne świadectwo jakości produktu. SAM-BUD-ROL – nam możesz zaufać!

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Skład opału Krapkowice

Lokalizacja:
ul. Opolska 69a, 47-300 Krapkowice
Czynne:
PN-PT 7.00-15.00, SB 7.00-11.00, ND nieczynne
krapkowice@sambudrol.pl
zadzwoń 77 466 17 50

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Kórnicy
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Kórnica

Pragniemy, aby każdy z naszych kontrahentów mógł dobrać ekogroszek w pełni dopasowany do swoich potrzeb. Dlatego też na naszej stronie internetowej oferujemy kilka jego wariantów – ekogroszek Power Max, Classic, a także Economy. Czym się one charakteryzują? Ekogroszek Economy dedykowany jest dla właścicieli kotłów 3. oraz 4. klasy. Zamawiając go, dajesz sobie okazję na oszczędności i porządne ogrzewanie domu przy relatywnie niskich kosztach zakupu paliwa. Z kolei Ekogroszek Classic nadaje się aż do trzech typów kotłów – 3., 4. oraz 5. klasy - jest on bardzo uniwersalny, a zarazem również niedrogi. Power Max to natomiast węgiel dla najbardziej wymagających. Został on nawet nagrodzony Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu. Oprócz tego w naszej ofercie dostępny jest również ekomiał Retomiał – rekomendujemy go posiadaczom kotłów miałowych oraz tych wyposażonych w palniki rynnowe i retortowe.

Jesteśmy jednym z niewielu producentów obecnych na rynku, którzy mogą zaoferować kontrahentom różne metody dostawy kupionego ekogroszku. Możemy go nadać w 25-kilogramowych workach lub luzem, w dodatku albo na bezzwrotnej palecie (mieści się na niej 40 worków), albo w big-bagu. Jeżeli interesują Cię hurtowe zamówienia, koniecznie skontaktuj się z naszym działem handlowym!

Namówiliśmy Cię, abyś to u nas kupił ekogroszek? Kórnica – to miesjcowość, w którym mieszkasz? W takim razie wyczekujemy Twojego zamówienia! Będzie nam bardzo miło, jeżeli zdecydujesz się skorzystać z naszej oferty!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

Obsługujemy miejscowości:

KotlarniaReńska WieśKlisinoBrzegWinów