Ekogroszek workowany Kamień Śląski

Temat kupna węgla do ogrzewania gospodarstwa domowego powraca do niemalże każdego z nas co roku. Dlatego warto poszukać rzetelnego dostawcy, który sprzedaje towar wysokiej jakości. Co jednak, jeśli do tej pory nikt nie przekonał nas do siebie na dłużej? Zapraszamy Cię, abyś w tym roku postawił na nas – markę SAM-BUD-ROL! Już od ponad 15 lat działamy w branży, proponując własnym kontrahentom polskie ekogroszki luzem i workowane. Jeśli zamierzasz poznać właściwości naszego opału, zajrzyj do poniższej tabeli z parametrami, jak również do PORADNIKA KUPUJĄCEGO. Jesteśmy do Twojej dyspozycji także pod wskazanym numerem telefonu.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Kamień Śląski

EKOGROSZEK dla wymagających

Wybór dobrego opału do kotła jest czymś, nad czym naprawdę warto się wnikliwie zastanowić. Jeżeli podejmiemy słuszną decyzję, to możemy być spokojni, że ogrzewanie domu okaże się efektywne. Jeśli z kolei zamówimy niewłaściwe – cóż, konsekwencje tego mogą być problematyczne. Problemy z osiągnięciem dostatecznej temperatury, konieczność ciągłego usuwania popiołu, spieki – prawie wszyscy to znamy? Na szczęście wyszczególnionych wyżej kłopotów da się uniknąć – wystarczy wybrać ekogroszek marki SAM-BUD-ROL!

Z jakiego powodu powinieneś zdecydować się właśnie na naszą markę? Na rynku działamy już od 15 lat – możemy więc stanowczo powiedzieć, że już wszystko wiemy o ekogroszku. Dowodem tego jest fakt, iż od tego czasu udało nam się zgromadzić aż 20 000 stałych klientów, którzy powracają do nas każdego roku. Jeżeli więc chciałbyś zamówić ekogroszek workowany w Kamieniu Śląskim – nie znajdziesz korzystniejszej opcji niż uczynić to właśnie u nas!

Najlepszy ekogroszek w Kamieniu Śląskim

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Jakość – to dla naszej firmy najistotniejsza rzecz, dotycząca produkcji ekogroszku. Z tego powodu ten przez nas dystrybuowany przed przekazaniem do obrotu jest poddawany wielokrotnym kontrolom – ma to na celu ustalenie, czy na pewno jest zgodny z normami. Dzięki tym testom mamy pewność, że gotowy ekogroszek jest pozbawiony miału, niezanieczyszczony przez niepożądane substancje i wystarczająco suchy – a więc nadaje się on do tego, aby dobrze spełniać swoje zadanie. Ponadto wraz z dostawą ekogroszku otrzymasz od nas również bieżące zaświadczenie jakości – dzięki temu zyskasz gwarancję, iż we workach znajduje się dokładnie taki produkt, jaki kupiłeś.

Ekogroszek

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Skład opału Gogolin

Lokalizacja:
ul. Fabryczna 2, 47-320 Gogolin
Czynne:
PN-PT 7.00-15.00, SB 7.00-11.00, ND nieczynne
gogolin@sambudrol.pl
zadzwoń 77 466 62 16
Zobacz cennik

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Kamieniu Śląskim
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Kamień Śląski

Naszym priorytetem jest, aby każdy z kontrahentów mógł z naszego asortymentu wybrać opał najodpowiedniejszy dla siebie – dlatego oferujemy zainteresowanym osób wybór z aż kilku gatunków ekogroszku. Poniżej postaramy się je zwięźle opisać. Pierwszy gatunek to ekogroszek Economy. Można go stosować w kotłach 3. i 4. klasy. Jest to wydajny opał polecany użytkownikom, którzy zamierzają w niskiej cenie nabyć polski ekogroszek o znakomitych parametrach spalania. Drugim wariantem jest ekogroszek Classic – to nasz najbardziej uniwersalny produkt, który sprawdzi się w kotłach zarówno 3., 4., jak i 5. klasy. Najlepszym ze wszystkich jest Power Max, który wyróżnia się najlepszą wartością opałową. Jest on odznaczony Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu. Używać go można w kotłach ecodesign, a także 5. klasy.

Całkowicie innym oferowanym przez nas opałem jest ekomiał Retomiał, który przeznaczony jest do kotłów wyposażonych w palniki retortowe lub rynnowe oraz miałowych z podajnikami szufladowymi.

Możemy zagwarantować, że po zapoznaniu się ze wszystkimi powyższymi informacjami zechcesz zamówić w naszej firmie ekogroszek! Kamień Śląski – to miesjcowość, do którego chętnie go dla Ciebie dostarczymy. Nie zapomnij również, że masz możliwość wyboru, jaką metodą chcesz otrzymać swoją dostawę – możemy nadać ekogroszek luzem albo w 25-kilogramowych workach, które będą umieszczone w big-bagu, albo ułożone na bezzwrotnej palecie. Jesteśmy firmą, która dopasuje się do Twoich wymagań!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek