Ekogroszek workowany Głuchołazy

Jeśli jesteś osobą w Głuchołazach i rozważasz zakup ekogroszku – kupienie go od producenta SAM-BUD-ROL to najlepsze, co możesz zrobić. Możemy się pochwalić 15-letnim doświadczeniem w jego wytwarzaniu - dostarczyliśmy go już do mnóstwa zadowolonych klientów. Nasz sklep online obsługuje zamówienia z całej Polski – zarówno na ekogroszek luzem, jak i ten workowany. Jesteś klientem, którego interesują szczegóły? Wszelkie istotne parametry znajdują się w umieszczonej poniżej tabeli. Specjalnie dla naszych kontrahentów opracowaliśmy również PORADNIK KUPUJĄCEGO. Znajduje się tam wszystko na temat ekogroszku i jego rodzajów, co tylko chcesz – i powinieneś – wiedzieć.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Głuchołazy

EKOGROSZEK dla wymagających

Wybór miejsca, z którego zamówimy ekogroszek, to decyzja, którą powinniśmy sumiennie przemyśleć. Jeśli podejmiemy ją bezmyślnie, przez parę następnych miesięcy będziemy się zmagać z konsekwencjami. Czy miałeś kiedyś okazję korzystać z miernej jakości ekogroszku ? Jeżeli tak, na pewno jesteś świadomy, jakie to może być problematyczne. Spore zużycie opału, dodatkowe koszty, konieczność usuwania dużych ilości popiołu, kłopoty z dostatecznym ogrzaniem budynku – to tylko jedne z wielu z potencjalnych konsekwencji. Na pewno chciałbyś tego uniknąć, prawda?

Jeśli odpowiadasz „tak” – postaw na ekogroszek marki SAM-BUD-POL! My natomiast stawiamy na najwyższą jakość, więc zapewniamy, że będziesz zadowolony – podobnie zresztą, jak 20 000 naszych stałych, powracających do nas rokrocznie klientów. Każdy, kto nas zna, potwierdzi, że gdy chodzi ekogroszek workowany z dostawą w Głuchołazach – jesteśmy najlepszą możliwą opcją!

Najlepszy ekogroszek w Głuchołazach

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Z jakiego powodu nasz ekogroszek jest tak doskonały? Przede wszystkim dlatego, iż do jego produkcji podchodzimy z odpowiednią dbałością. Nasi pracownicy to wykwalifikowani fachowcy, którzy bezbłędnie znają się na tym, czym się zajmują. Nasz produkt poddawany jest wielu kontrolom jakości, dzięki czemu jesteśmy pewni, że spełni on oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Przed oddaniem go w Wasze ręce, dokładnie kontrolujemy, czy na pewno nie został zanieczyszczony, jest odpowiednio suchy, czy nie ma w nim domieszki szkodliwych substancji oraz, czy na pewno worek jest wystarczająco solidny. Aby nabywcy mieli zawsze gwarancję, że otrzymują dokładnie to, co zamówili, wraz z dostawą każdorazowo wręczamy im także certyfikat jakości produktu.

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Skład opału Krapkowice

Lokalizacja:
ul. Opolska 69a, 47-300 Krapkowice
Czynne:
PN-PT 7.00-15.00, SB 7.00-11.00, ND nieczynne
krapkowice@sambudrol.pl
zadzwoń 77 466 17 50

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Głuchołazach
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Głuchołazy

Nie wiesz, który ekogroszek z naszej oferty najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku? W takim razie chętnie Ci pomożemy. Proponujemy trzy podstawowe rodzaje. Pierwszy z nich to przeznaczony do kotłów 3. i 4. klasy ekogroszek Economy. To typ, który cechuje się znakomitym stosunkiem jakości do ceny. Drugi rodzaj to przeznaczony do kotłów 5. klasy oraz ecodesign ekogroszek Power Max –to wysoce skuteczne paliwo, które przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu wyróżnione zostało Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego. Trzecim typem jest ekogroszek Classic, którego polecamy do wszystkich rodzajów kotłów. Jest uniwersalny i tani zarazem. Oprócz tego musimy także napisać o kolejnym naszym produkcie, jakim jest ekomiał Retomiał – służy on do palenia w kotłach wyposażonych w palniki rynnowe i retortowe oraz miałowych z podajnikami szufladowymi. W ten sposób poznałeś już wszelkie dostępne w naszym asortymencie warianty ekogroszku.

Wszystkim kontrahentom idziemy na rękę, także jeżeli chodzi o sam rodzaj dostawy. Mają oni możliwość wyboru, czy zamierzają otrzymać ekogroszek luzem, czy też w workach (po 25 kg). W przypadku opału workowanego jest możliwość wysłania go na palecie bezzwrotnej, mieszczącej 40 worków (1 t produktu) bądź w big-bagu.

Chcesz zamówić u nas ekogroszek? Głuchołazy jest miastem, do którego chciałbyś, abyśmy go przywieźli? Jesteśmy niezawodni - chętnie zrealizujemy Twoje zamówienie!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

5 na 5
- Łukasz -

Jestem bardzo zadowolony

jest super - polecam

5 na 5
- Stefan -

Polecam wszystkim!!!

Kiedyś używałem innego, trochę tańszego ekogroszku, ale on pozostawiał dużo popiołu, zaczęło mnie to denerwować. Kolega polecił mi ten ekogroszek i jestem mu za to bardzo wdzięczny. Teraz nie muszę się martwić o ilość pozostawianego popiołu, bo jest go naprawdę mało! Świetna obsługa klienta oraz bardzo szybka dostawa. Jeśli kupować ekogroszek to tylko w SAM-BUD-ROLu!

5 na 5
- Sabina -

Ekogroszek

Zdecydowanie najlepszy ekogroszek!

Obsługujemy miejscowości:

GogolinGrudynia WielkaLeśnicaKotlarniaRożniątów