Ekogroszek workowany Dziewkowice

Ekogroszek to coś, o czym w naszej firmie wiemy wszystko – w końcu jego dystrybucją zajmujemy się już od 15 lat. Posiadamy w ofercie workowany, jak również taki luzem. Mamy możliwość przetransportować ekogroszek z naszych składów detalicznych w każde miejsce na obszarze całej Polski. Z myślą o naszych klientach przekazujemy również szczegółowe materiały informacyjne. Dane na temat ekogroszku i jego wariantów możesz znaleźć między innymi w tabeli parametrów i w PORADNIKU KUPUJĄCEGO. Do Twojej dyspozycji jest również udostępniona przez nas infolinia. Nasi eksperci chętnie z Tobą porozmawiają. Nie czekaj, zadzwoń już teraz!

Zobacz film
Ekogroszek workowany Dziewkowice

EKOGROSZEK dla wymagających

Kupno opału to niezwykle ważna decyzja – w końcu nabywamy towar, który musi nam służyć przez parę najbliższych miesięcy. Nierozsądna decyzja przeważnie kończy się licznymi konsekwencjami, które mają niekorzystny wpływ na procesy ogrzewania. Na pewno sam nieraz spotkałeś się z kłopotami takimi jak nieustanne powstawanie spieków, duże zużycie paliwa przy niewystarczającej produkcji ciepła czy też konieczność usuwania ogromnych ilości popiołu. A jeśli od razu kupił właściwy ekogroszek, udałoby Ci się zapobiec tym komplikacjom. Dlatego w tym roku wybierz opał SAM-BUD-ROL!

Warto z nami współpracować – w swojej branży funkcjonujemy już od dobrych piętnastu lat. Udało nam się w tym czasie przekonać do siebie mnóstwo klientów, aż 20 000 spośród nich wraca do nas rokrocznie. Gdybyś spytał któregoś z nich o opinie, z pewnością stwierdziłby, że jeżeli zamawiać ekogroszek workowany w Dziewkowicach – to tylko od producenta SAM-BUD-ROL! Zapraszamy Cię więc do zrobienia u nas zakupów!

Najlepszy ekogroszek w Dziewkowicach

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Jakie są nasze atuty? Dzięki czemu nasi klienci mają o naszej firmie tak wspaniałe zdanie? Odpowiedź na to pytanie jest prosta - stawiamy na najwyższą jakość sprzedawanego opału! Posiadamy swoje sprawdzone od lat procesy produkcji, a na każdym jej etapie nasz ekogroszek poddawany jest dokładnym testom, których celem jest skontrolowanie, czy na pewno otrzymany opał jest zgodny z wszelkimi normami. Do rąk odbiorców oddajemy wyłącznie taki, co do jakości którego nie mamy jakichkolwiek wątpliwości – a więc został odpowiednio wysuszony i solidnie zapakowany, nie jest on zanieczyszczony ani oklejony miałem, a także nie zawiera większych ilości podziarna. Każda sprzedawana przez nas partia posiada unikatowe świadectwo jakości.

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Skład opału Gogolin

Lokalizacja:
ul. Fabryczna 2, 47-320 Gogolin
Czynne:
PN-PT 7.00-15.00, SB 7.00-11.00, ND nieczynne
gogolin@sambudrol.pl
zadzwoń 77 466 62 16

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Dziewkowicach
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Dziewkowice

Myślisz, który z oferowanych przez nas ekogroszków będzie odpowiedni do posiadanego pieca? W takim razie postaramy się pokrótce przedstawić Ci wszystkie warianty. W naszym sklepie znajdziesz trzy podstawowe – ekogroszek Economy (przeznaczony do kotłów 3. i 4. klasy), Classic (do kotłów 3., 4. i 5. klasy), a także Power Max (kotły 5. klasy oraz ecodesign). Economy rekomendujemy przede wszystkim użytkownikom, którym zależy na oszczędności. Power Max – tym, dla których najbardziej istotna jest wysoka efektywność ogrzewania (musimy nadmienić, że ten ekogroszek został odznaczony Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu). Z kolei Classic – jest bardzo wszechstronny i sprawdzi się prawie do wszystkich wariantów kotłów – dzięki czemu z jego właściwości powinien być zadowolony praktycznie każdy klient.

Całkowicie innym naszym opałem, o którym także nie wolno zapominać, jest ekomiał Retomiał – paliwo to służy do palenia w kotłach miałowych z podajnikami szufladowymi, chociaż w ocenie naszych odbiorców nadaje się również do tych wyposażonych w podajniki rynnowe lub retortowe.

Czy po przeczytaniu tych wszystkich informacji jesteś przekonany, by to właśnie w naszej firmie zamówić ekogroszek? Dziewkowice to miesjcowość, w którym mamy już mnóstwo zadowolonych z naszych usług osób, więc śmiało – zostań jednym z nich! Zachęcamy Cię także, abyś przed realizacją zamówienia skontaktował się z jednym z naszych handlowców i dokonał wyboru formy dostarczenia zamówienia. Zwróć uwagę, że ekogroszek możemy przywieźć do Ciebie albo luzem, albo w 25-kilogramowych polipropylenowych workach, które będą ułożone na bezzwrotnej palecie (mieści się na niej 40 worków), albo umieszczone w big-bagu. Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

Obsługujemy miejscowości:

SkorogoszczNowa CerekwiaŻywociceSzymiszówKamień Śląski