Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Warszawa

Poszukujesz wysokokalorycznego ekogroszku, który spala bez powstawania nadmiernej ilości popiołu? Cena nie gra roli, lecz ważna jest jego jakość oraz wartość energetyczna? Dobrze trafiłeś. Producent SAM-BUD-ROL działa w tej branży od 15 lat, a Warszawa to jedno z miast, które obsługujemy. Posiadamy szeroki zakres wyboru opału od mocnego groszku po jego tańsze odpowiedniki. Dysponujemy także opałem typu ekomiał. Nasi pracownicy pomogą oraz doradzą, jaki rodzaj ekogroszku wybrać i jaka forma dostawy będzie dla Ciebie najlepsza. Na naszej internetowej stronie dowiesz się, który wariant będzie idealny do twojego pieca. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym rodzaju paliwa, zapraszamy do obejrzenia poradnika kupującego. Ekogroszek SAM-BUD-ROL to dobry wybór!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Warszawa

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Znalezienie odpowiedniego ekogroszku w dzisiejszych czasach nie jest łatwe. Szeroki zakres ofert dostępnych w lokalnych składach lub na stronach internetowych sprawia, że ciężko jest wybrać opał idealnie dopasowany do własnego pieca oraz metrażu budynku, który ma być regularnie ogrzewany. Nie wiesz czym się kierować, aby Twój wybór był właściwy? Wybierz nas. Pomożemy ci wybrać odpowiedni ekogroszek. Warszawa i okolice to obszar, na którym regularnie realizujemy dostawy opału.

Nasz ekogroszek workowany dobrze współgra z kotłami typu ecodesing, ale także można go stosować w kotłach należącymi do klasy 3,4 oraz 5. Ekonomiczna formuła, z jakiej powstał oraz niska zawartość popiołu i siarki sprawiają, że oddaje on maksymalnie ciepło, nie zostawiając po sobie dużej ilości resztek w piecu. To tani węgiel dla wymagających.

Najlepszy ekogroszek w Warszawie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Jeśli szukasz ekogroszku, który idealnie będzie współgrał z twoim piecem, to nasza oferta jest dla ciebie. Jesteśmy firmą, która od lat jest jedną z najlepszych producentów opału. Szeroki asortyment, jaki oferujemy sprawia, że znajdziesz u nas tani ekogroszek odpowiedni do swoich potrzeb oraz w konkurencyjnej cenie. Nasz opał sprawdza się w wielu piecach, ponieważ nie zostawia po sobie dużej ilości popiołu. Zapewniamy, że przy wyborze wersji w workach zawartość będzie sucha i pozbawiona zanieczyszczeń. Każde opakowanie jest odpowiednio zabezpieczone tak, aby ingerencja osób trzecich była niemożliwa. Nasz ekogroszek przechodzi szereg testów, dlatego do każdego zamówienia wystawiany jest Certyfikat Bezpieczeństwa Ekologicznego. Nasze doświadczenia oraz perfekcyjna znajomość branży sprawiają, że każdy węgiel ekogroszek pochodzący z naszej firmy jest wysokiej jakości.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Warszawa)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Zachowanie porządku - ekogroszek zamykany w foliowe worki pozwoli zachować czystość i porządek na podwórku oraz kotłowni.

  • Łatwość w transporcie - przewóz ekogroszku workowanego ułatwia i przyspiesza transport. Przenoszenie go z samochodu dostawczego jest dużo prostsze i szybsze.

  • Łatwiejsze dozowanie - waga oraz ilość ekogroszku umieszczonego w workach jest odmierzona tak, aby zmieściła się w zbiorniku opału.

  • Gwarancja jakości- każdy worek posiada etykietę od producenta zawierającą skład oraz właściwości danego ekogroszku.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Warszawie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Warszawa

Planujesz zamówić ekogroszek workowany? Mieszkasz na terenie Warszawy lub jej okolic? Jeżeli tak. Mamy idealną ofertę dla ciebie. Jesteśmy firmą działająca na Polskim rynku od 15 lat. Nasza marka cieszy się dużą popularnością, a ekogroszek, którego jesteśmy producentem, jest wysokiej jakości. Wysokoenergetyczny o małej zawartości siarki i popiołu sprawia, że ogrzewanie każdego pomieszczenia jest szybkie, a ciepło utrzymuje się przez długi czas. Mała ilość resztek po spaleniu powoduje, że nasz tani ekogroszek jest jednym z najlepiej sprzedawanych materiałów opałowych. Szeroka oferta, jaką posiadamy, nie tylko sprawi, że znajdziesz opał idealny dla siebie, ale także zostanie on dostarczony pod wskazany adres w specjalnie przystosowanych workach. Gwarantujemy, że nasz ekogroszek jest wysokiej jakości. Potwierdzają to regularne i dokładne testy. Przy każdym zamówieniu wystawiany jest Certyfikat Bezpieczeństwa Ekologicznego zapewniający, że produkt, który kupujesz jest nieszkodliwy dla środowiska, a ogrzewanie nim jest ekonomiczne.

Ekogroszek workowany SAM-BUD-ROL to produkt idealnie nadający się do kotłów różnego typu. Spala się efektywnie zarówno w starszych piecach, jak i nowoczesnych, należących do 5 generacji. W zależności od kotła, jaki posiadasz, warto zwrócić uwagę na wartości, jakimi cechuje się dany ekogroszek pochodzący z naszej oferty. Jednym z najmocniejszych jest POWER MAX. Charakteryzuje się on wysoką wydajnością i wartością energetyczną, dlatego nadaje się on dla osób wymagających. Ten rodzaj opału przystosowany jest do systemów ecodesing oraz kotłów należących do 5 klasy. Do naszej oferty należą też tańsze, ale również tak samo dobre ekogroszki CLASSIC oraz ECODESIGN. Wariant CLASSIC jest idealny dla pieców klasy 3. i 4. Z kolei do kotłów należących do 3. 4. i 5. polecamy opał ECODESIGN.

Masz jakieś pytania? Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami, a my udzielimy ci odpowiedzi lub pomożemy w wyborze odpowiedniego ekogroszku.

Ekogroszek Warszawa - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek