Ekogroszek workowany Sanniki

Szukasz niezawodnego opału do posiadanego kotła? Interesują Cię tylko sprawdzeni producenci? Sanniki to jedno z miast, do którego wysyłamy opał marki SAM-BUD-ROL. Podstawą skutecznego ogrzewania domów jest odpowiedni ekogroszek. Producent węgla ma więc ogromne znaczenie dla jego jakości. Wybierając rzetelną markę masz gwarancję, że produkt ma optymalne parametry. Do tego, jeżeli równie ważna jest dla Ciebie cena, ekogroszek SAM-BUD-ROL będzie świetnym wyborem. U nas zamówisz węgiel w poręcznych workach. Zanim dokonasz wyboru, sprawdź poniżej tabelę z parametrami ekogroszku. Dla Klientów stworzyliśmy także PORADNIK KUPUJĄCEGO.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Sanniki

EKOGROSZEK dla wymagających

Poszukiwania ekogroszku warto zacząć od producentów cieszących się zaufaniem klientów. SAM-BUD-ROL zapewnia najlepszy ekogroszek workowany dla klientów w Sannikach. Został on zapakowany w niezwykle szczelne i bardzo wytrzymałe worki. Nasza marka jest obecna na rynku już od 15 lat, oferując tani ekogroszek o świetnych parametrach potwierdzonych certyfikatami. Nasze doświadczenie sprawiło, że możemy zagwarantować nie tylko najlepszej klasy asortyment, ale także profesjonalną obsługę.

Jednym z obszarów, w którego zakresie wysyłamy ekogroszek jest Sanniki i okolice. Oferujemy opał do kotłów 3.,4.,5. klasy oraz nowoczesnych pieców ecodesign. Dodatkowo, mamy wiele różnorodnych odmian ekogroszku. Kompleksowa oferta, przystępne ceny, bezpieczeństwo zakupów i atestowany węgiel ekogroszek to podstawowe wyznaczniki jakości marki SAM-BUD-ROL.

Najlepszy ekogroszek w Sannikach

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Jeżeli szukasz opału, który sprosta Twoim oczekiwaniom zapewniamy, że u nas zamówisz właściwy produkt. Dostarczamy nasz ekogroszek do wielu miast zlokalizowanych na obszarze całego kraju. Z łatwością zamówisz węgiel od SAM-BUD-ROL. Z myślą o utrzymaniu najwyższych standardów, nasz ekogroszek przed sprzedażą jest wnikliwie kontrolowany. Upewniamy się, czy węgiel jest wystarczająco suchy i nie uległ zabrudzeniu. Istotna jest także kontrola ilości miału, podziarna i spiekalności. Wszystko po to, aby mieć 100% pewność, że każdy ekogroszek dotrze do odbiorcy w znakomitej, pozbawionej wad formie. Naszą rzetelność potwierdza specjalne, dołączane do produktów świadectwo jakości. Wybierając SAM-BUD-ROL, inwestujesz w zaufaną markę.

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wagi – do ważenia naszego ekogroszku używamy bardzo precyzyjnych, legalizowanych wag;

  • Gwarancja uziarnienia – zyskujesz pewność, że ekogroszek posiada właściwą granulację i jest pozbawiony podziarna, ponieważ przesiewamy go, wykorzystując profesjonalną linię technologiczną;

  • Gwarancja jakości – wszystkie dane producenta i parametry ekogroszku znajdziesz na worku. Gdy zauważysz, że opis nie jest zgodny z zawartością, możesz zgłosić reklamację.

  • Czyste składowanie – worek chroni przed zabrudzeniem posesji i kotłowni, a także umożliwia dozowanie odpowiedniej ilości opału do dozownika.

Ekogroszek workowany w Sannikach
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Sanniki

Ze względu na potrzeby oraz wymagania naszych klientów, dostarczamy kilka gatunków ekogroszku. Jesteśmy świadomi, że żaden opał nie jest na tyle wszechstronny, aby pasować do każdego rodzaju kotła. Z tego względu przygotowaliśmy pełen wachlarz produktów, dopasowanych do wymagań Klientów. Zamówisz u nas węgle o parametrach pasujących do sprzętów różnych klas. Jeśli okaże się, że masz jednak pewne obawy, skorzystaj z pomocy specjalistów. Nie tylko wyjaśnią wszelkie zagadnienia, ale również pomogą wybrać najlepszy produkt.

Gwarantujemy węgle o szerokim spektrum parametrów jakościowych. W ofercie można znaleźć m.in. wydajny ekogroszek Comfort dla kotłów 3 i 4 kasy. Jak sama nazwa wskazuje, pozwala cieszyć się wysokim komfortem obsługi. Jeżeli nie wiesz, na co się zdecydować, rekomendujemy ekogroszek Classic, przeznaczony do kotłów 3, 4 i 5 klasy. Bardziej wymagającym klientom proponujemy workowany ekogroszek Power Max, ceniony za swoją jakość potwierdzoną Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego. W ofercie mamy również ekogroszek Ecodesign, który przeznaczony jest do spalania w najbardziej zaawansowanych technologicznie niskoemisyjnych kotłach ekoprojekt (ecodesign) zgodnie z Rozporządzeniem Komisji UE 2015/1189.

Kolejnym, ciekawym produktem jest ekomiał Retomiał, przygotowany dla osób posiadających piec miałowy bądź system grzewczy z palnikiem retortowym lub rynnowym. Chcesz otrzymać go prosto pod drzwi własnego domu? Nie ma problemu – nasze ekogroszki dostarczymy pod wyznaczony przez Ciebie adres na bezzwrotnej palecie w czterdziestu 25-kilogramowych workach. Zapraszamy do skorzystania oferty!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

5 na 5
- Łukasz -

Jestem bardzo zadowolony

jest super - polecam

5 na 5
- Sprinter -

Idealny

Mój pogląd na temat tego ekogroszku jest taki, że niezwykle dobrze się spala. Ma odpowiednią kaloryczność. Nie był mokry gdy przyjechał. nie mieliśmy żadnych istotnych problemów z rozpaleniem ekogroszku. Zdecydowanie polecam ten rodzaj ekogroszku

5 na 5
- Sprinter -

Polecam

bardzo dobry ekogroszek po dwóch latach walki z piecem i różnymi ekogroszkami wreście trafiłem na ten który jest super . Polecam

Obsługujemy miejscowości:

PiasecznoKonstancin-JeziornaHalinówMińsk MazowieckiPrzasnysz