Ekogroszek workowany Wyśmierzyce

Szukasz skutecznego opału do posiadanego kotła? Nie wiesz, u kogo kupić dobry ekogroszek? Wyśmierzyce jest jednym z miast, do którego wysyłamy węgiel marki SAM-BUD-ROL. Podstawą skutecznego ogrzewania domów jest właściwy ekogroszek. Producent węgla ma więc ogromne znaczenie dla jego jakości. Wybierając rzetelną markę masz gwarancję, że surowiec posiada właściwe parametry. Do tego, jeżeli równie ważna jest dla Ciebie cena, ekogroszek SAM-BUD-ROL będzie doskonałym wyborem. Sprzedajemy węgiel w specjalnie dostosowanych do tego workach. Zanim dokonasz wyboru, zapoznaj się z poniższą tabelą z parametrami ekogroszku. Przeczytaj także praktyczny PORADNIK KUPUJĄCEGO.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Wyśmierzyce

EKOGROSZEK dla wymagających

Poszukiwania ekogroszku powinieneś rozpocząć od producentów cieszących się zaufaniem klientów. SAM-BUD-ROL dostarcza najlepszy ekogroszek workowany dla klientów w Wyśmierzycach. Pakujemy go do profesjonalnie przygotowanych opakowań. Nasza marka jest obecna na rynku już od 15 lat, oferując tani ekogroszek o wyjątkowych parametrach potwierdzonych certyfikatami. Wieloletnia działalność podkreśla jakość znajdujących się w asortymencie produktów, które oferujemy.

Jednym z obszarów, w którego zakresie wysyłamy ekogroszek jest Wyśmierzyce i okolice. W sklepie SAM-BUD-ROL znajduje się opał nie tylko do kotłów 3.,4.,5. klasy, ale i nowoczesnych sprzętów ecodesign. Dostępny jest on w wielu wersjach. Bezpieczeństwo zakupów, kompleksowa oferta, przystępne ceny i atestowany węgiel ekogroszek to kluczowe wyznaczniki jakości marki SAM-BUD-ROL.

Najlepszy ekogroszek w Wyśmierzycach

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Jeżeli szukasz węgla, który spełni Twoje wymagania zapewniamy, że u nas znajdziesz odpowiedni produkt. Wysyłamy nasz ekogroszek do wielu miast zlokalizowanych na obszarze całego kraju. Co więcej, nie będziesz mieć problemu z zamówieniem węgla od SAM-BUD-ROL. Z myślą o utrzymaniu najwyższych standardów, nasz ekogroszek jest przed sprzedażą dokładnie kontrolowany. Sprawdzamy, czy węgiel jest odpowiednio suchy i nie uległ zanieczyszczeniu. Na bieżąco prowadzimy też kontrolę ilości podziarna, miału i spiekalności. Robimy to, aby mieć 100% pewność, że każdy ekogroszek dotrze do odbiorcy w doskonałej, pozbawionej wad formie. Naszą rzetelność potwierdza specjalne, dołączane do produktów świadectwo jakości. Wybierając SAM-BUD-ROL, inwestujesz w znaną markę.

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wagi – do ważenia naszego ekogroszku używamy wyjątkowo dokładnych, legalizowanych wag;

  • Gwarancja uziarnienia – zyskujesz pewność, iż ekogroszek ma właściwą granulację i jest pozbawiony podziarna, ponieważ przesiewamy go, wykorzystując profesjonalną linię technologiczną;

  • Gwarancja jakości – wszystkie dane producenta i parametry ekogroszku znajdziesz na worku. Gdy stwierdzisz, że opis nie jest zgodny z zawartością, możesz zgłosić reklamację.

  • Czyste składowanie – szczelne opakowanie chroni przed zanieczyszczeniem posesji i kotłowni, a także ułatwia dozowanie odpowiedniej ilości opału do dozownika.

Ekogroszek workowany w Wyśmierzycach
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Wyśmierzyce

Uwzględniając oczekiwania oraz potrzeby naszych klientów, proponujemy wiele gatunków ekogroszku. Jesteśmy świadomi, że żaden węgiel nie jest na tyle uniwersalny, aby pasować do każdego typu kotła. Z tego względu przygotowaliśmy pełną ofertę produktów, dopasowanych do wymagań Klientów. W asortymencie znajdziesz ekogroszek przeznaczony do urządzeń różnych klas. Jeśli jednak masz wątpliwości, skorzystaj z pomocy ekspertów. Nie tylko przekażą Ci najważniejsze informacje, ale również pomogą wybrać odpowiedni produkt.

Gwarantujemy węgle o szerokim spektrum parametrów jakościowych. Jedną z najczęściej wybieranych odmian jest ekogroszek Comfort dla kotłów 3 i 4 klasy. Jak sama nazwa wskazuje, pozwala cieszyć się wysokim komfortem obsługi. Jeśli nie wiesz, co wybrać, rekomendujemy ekogroszek Classic, dedykowany do kotłów 3, 4 i 5 klasy. Dla bardziej wymagających klientów doskonałym wyborem będzie ekogroszek workowany Power Max, charakteryzujący się najwyższą jakością potwierdzoną Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego. W ofercie mamy również ekogroszek Ecodesign, który przeznaczony jest do spalania w najbardziej zaawansowanych technologicznie niskoemisyjnych kotłach ekoprojekt (ecodesign) zgodnie z Rozporządzeniem Komisji UE 2015/1189.

Kolejnym, sprawdzonym produktem jest ekomiał Retomiał, stworzony z myślą o osobach posiadających piec miałowy bądź system grzewczy z palnikiem rynnowym lub retortowym. Oczekujesz szybkiej dostawy do domu? To nie problem – nasz ekogroszek dostarczymy pod wyznaczony przez Ciebie adres na bezzwrotnej palecie w czterdziestu 25-kilogramowych workach. Zapraszamy do skorzystania oferty!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

5 na 5
- Łukasz -

Jestem bardzo zadowolony

jest super - polecam

5 na 5
- Stefan -

Polecam wszystkim!!!

Kiedyś używałem innego, trochę tańszego ekogroszku, ale on pozostawiał dużo popiołu, zaczęło mnie to denerwować. Kolega polecił mi ten ekogroszek i jestem mu za to bardzo wdzięczny. Teraz nie muszę się martwić o ilość pozostawianego popiołu, bo jest go naprawdę mało! Świetna obsługa klienta oraz bardzo szybka dostawa. Jeśli kupować ekogroszek to tylko w SAM-BUD-ROLu!

5 na 5
- Sabina -

Ekogroszek

Zdecydowanie najlepszy ekogroszek!

Obsługujemy miejscowości:

WarkaPionkiLubowidzSerockGrodzisk Mazowiecki