Ekogroszek workowany Siedlce

Szukasz skutecznego opału do swojego kotła? Interesują Cię tylko sprawdzeni sprzedawcy? Siedlce to jedno z miast, w którym oferujemy węgiel marki SAM-BUD-ROL. Ekogroszek to surowiec coraz częściej wykorzystywany do ogrzewania domów. Producent węgla ma więc kluczowe znaczenie dla jego jakości. Korzystając z usług zaufanej firmy masz gwarancję, że opał ma odpowiednie parametry. Jeśli istotna jest dla Ciebie także cena, ekogroszek SAM-BUD-ROL będzie strzałem w dziesiątkę. U nas zamówisz węgiel w poręcznych workach. Zanim podejmiesz decyzję, sprawdź poniżej tabelę z właściwościami ekogroszku. Przeczytaj również praktyczny PORADNIK KUPUJĄCEGO.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Siedlce

EKOGROSZEK dla wymagających

Poszukiwania ekogroszku powinieneś rozpocząć od producentów cieszących się zaufaniem w branży. SAM-BUD-ROL oferuje najlepszy ekogroszek workowany dla klientów w Siedlcach. Pakujemy go do profesjonalnie wykonanych opakowań. Nasza firma funkcjonuje na rynku już od 15 lat, dostarczając tani ekogroszek o wyjątkowych parametrach, które zostały potwierdzone certyfikatami. Nasze doświadczenie sprawia, że możemy zapewnić nie tylko najlepszej klasy asortyment, ale także fachową obsługę.

Jednym z miejsc, w którego zakresie wysyłamy ekogroszek jest Siedlce i okolice. W sklepie SAM-BUD-ROL znajduje się opał nie tylko do kotłów 3.,4.,5. klasy, ale i nowoczesnych pieców ecodesign. Dodatkowo, posiadamy wiele różnorodnych gatunków ekogroszku. Kompleksowa oferta, przystępne ceny, bezpieczeństwo zakupów i certyfikowany węgiel ekogroszek to podstawowe wyznaczniki jakości marki SAM-BUD-ROL.

Najlepszy ekogroszek w Siedlcach

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Jeśli szukasz węgla, który spełni Twoje oczekiwania gwarantujemy, że u nas zamówisz właściwy produkt. Wysyłamy nasz ekogroszek do wielu miejsc zlokalizowanych na terenie całego kraju. Z łatwością zamówisz węgiel od SAM-BUD-ROL. Z myślą o utrzymaniu najwyższych standardów, nasz ekogroszek przed wysyłką jest skrupulatnie kontrolowany. Sprawdzamy, czy węgiel jest wystarczająco suchy i nie uległ zabrudzeniu. Na bieżąco prowadzimy też kontrolę ilości podziarna, spiekalności i zawartości miału. Wszystko po to, aby mieć 100% pewność, że każdy ekogroszek dotrze do odbiorcy w doskonałej, pozbawionej wad formie. Do zamówienia dołączamy certyfikat jakości, który potwierdza właściwości oferowanego asortymentu. Decydując się na SAM-BUD-ROL, inwestujesz w znaną markę.

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wagi – do pomiaru wagi naszego ekogroszku używamy wyjątkowo dokładnych, legalizowanych wag;

  • Gwarancja uziarnienia – zyskujesz pewność, iż ekogroszek posiada właściwą granulację i jest pozbawiony podziarna, ponieważ przesiewamy go, korzystając z nowoczesnych;

  • Gwarancja jakości – wszystkie dane producenta i parametry ekogroszku są nadrukowane na opakowaniu. Gdy stwierdzisz, że opis jest niezgodny z zawartością, masz prawo zgłosić reklamację.

  • Czyste składowanie – worek chroni przed zabrudzeniem posesji i kotłowni, a także ułatwia dozowanie odpowiedniej ilości opału do dozownika.

Ekogroszek workowany w Siedlcach
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Siedlce

Uwzględniając oczekiwania oraz potrzeby naszych klientów, proponujemy kilka wariantów ekogroszku. Jesteśmy świadomi, że żaden węgiel nie jest na tyle wszechstronny, aby pasować do każdego typu kotła. Z tego względu przygotowaliśmy pełen wachlarz produktów, dopasowanych do wymagań Klientów. Zamówisz u nas węgle o parametrach pasujących do sprzętów różnych klas. Jeżeli jednak masz wątpliwości, skorzystaj z pomocy ekspertów. Z przyjemnością udzielą wszelkich niezbędnych informacji i pomogą przy wyborze odpowiedniego paliwa.

Dostarczamy węgle o szerokim spektrum parametrów jakościowych. Jednym z najczęściej wybieranych gatunków węgla jest ekogroszek Comfort dla kotłów 3 i 4 klasy. Jak sama nazwa wskazuje, pozwala cieszyć się wysokim komfortem obsługi. Jeśli nie wiesz, co wybrać, rekomendujemy ekogroszek Classic, przeznaczony do kotłów 3, 4 i 5 klasy. Dla bardziej wymagających użytkowników doskonałym rozwiązaniem będzie workowany ekogroszek Power Max, ceniony za swoją jakość potwierdzoną Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego. W ofercie mamy również ekogroszek Ecodesign, przeznaczony do spalania w najbardziej zaawansowanych technologicznie niskoemisyjnych kotłach ekoprojekt (ecodesign) zgodnie z Rozporządzeniem Komisji UE 2015/1189.

Innym, sprawdzonym produktem jest ekomiał Retomiał, stworzony z myślą o odbiorcach posiadających piec miałowy bądź system grzewczy z palnikiem rynnowym lub retortowym. Interesuje Cię szybka dostawa do domu? Nie jest to problem – nasz ekogroszek dostarczymy pod wybrany przez Ciebie adres na bezzwrotnej palecie w czterdziestu 25-kilogramowych workach. Zapraszamy do zakupu!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

5 na 5
- Łukasz -

Jestem bardzo zadowolony

jest super - polecam

5 na 5
- Stefan -

Polecam wszystkim!!!

Kiedyś używałem innego, trochę tańszego ekogroszku, ale on pozostawiał dużo popiołu, zaczęło mnie to denerwować. Kolega polecił mi ten ekogroszek i jestem mu za to bardzo wdzięczny. Teraz nie muszę się martwić o ilość pozostawianego popiołu, bo jest go naprawdę mało! Świetna obsługa klienta oraz bardzo szybka dostawa. Jeśli kupować ekogroszek to tylko w SAM-BUD-ROLu!

5 na 5
- Sabina -

Ekogroszek

Zdecydowanie najlepszy ekogroszek!

Obsługujemy miejscowości:

PruszkówSierpcPrzasnyszGrodzisk MazowieckiSkaryszew