Ekogroszek workowany Marki

Szukasz wysokiej jakości paliwa do posiadanego kotła? Interesują Cię wyłącznie sprawdzeni producenci? Marki to jedno z miast, do którego dowozimy opał marki SAM-BUD-ROL. Podstawą wydajnego ogrzewania domów jest właściwy ekogroszek. Producent węgla ma więc kluczowe znaczenie dla jego jakości. Klienci zamawiający opał od sprawdzonej firmy, mogą mieć pewność, iż otrzymany surowiec jest zgodny z normami. Jeśli istotna jest dla Ciebie również cena, ekogroszek SAM-BUD-ROL będzie świetnym wyborem. Sprzedajemy węgiel w specjalnie dostosowanych do tego workach. Zanim podejmiesz decyzję, sprawdź poniżej tabelę z parametrami ekogroszku. Dla Klientów opracowaliśmy również PORADNIK KUPUJĄCEGO.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Marki

EKOGROSZEK dla wymagających

Poszukiwania ekogroszku powinieneś rozpocząć od dostawców cieszących się zaufaniem klientów. SAM-BUD-ROL oferuje najlepszy ekogroszek workowany dla klientów w Markach. Pakujemy go do solidnie przygotowanych worków. Nasza firma jest obecna w branży już od 15 lat, oferując tani ekogroszek o świetnych parametrach, które zostały potwierdzone certyfikatami. Zdobyte doświadczenie sprawiło, że możemy zapewnić nie tylko najlepszej klasy opał, ale także profesjonalną obsługę.

Jednym z obszarów, w którego zakresie wysyłamy ekogroszek jest Marki i okolice. Zapewniamy węgiel do nowoczesnych pieców ecodesign oraz do kotłów 3, 4, 5 klasy. Dostępny jest on w zróżnicowanych wersjach. Bezpieczeństwo, przystępne ceny, kompleksowa oferta i atestowany węgiel ekogroszek to strategiczne wyznaczniki jakości marki SAM-BUD-ROL.

Najlepszy ekogroszek w Markach

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Jeżeli szukasz węgla, który spełni Twoje oczekiwania mamy pewność, że w SAM-BUD-ROL zamówisz odpowiedni produkt. Wysyłamy nasz ekogroszek do wielu miast zlokalizowanych na obszarze całego kraju. Co więcej, nie będziesz mieć kłopotu z zamówieniem węgla od SAM-BUD-ROL. Każdy ekogroszek workowany i pakowany luzem jest weryfikowany przed wysyłką przez dedykowanych kontrolerów. Sprawdzamy, czy węgiel jest dostatecznie suchy i nie uległ zanieczyszczeniu. Istotna jest również kontrola ilości podziarna, miału i spiekalności. Wszystko po to, aby mieć 100% gwarancję, że każdy ekogroszek dotrze do klienta w idealnej, pozbawionej wad formie. Do zamówienia dołączamy świadectwo jakości, które potwierdza parametry naszego asortymentu. Decydując się na SAM-BUD-ROL, inwestujesz w renomowaną markę.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Marki)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wagi – do ważenia naszego ekogroszku używamy niezwykle dokładnych, legalizowanych wag;

  • Gwarancja uziarnienia – zyskujesz pewność, że węgiel ma właściwą granulację i jest pozbawiony podziarna, ponieważ przesiewamy go, korzystając z profesjonalnej linii technologicznej;

  • Gwarancja jakości – wszystkie dane producenta i parametry ekogroszku znajdziesz na worku. Gdy stwierdzisz, że opis jest niezgodny z zawartością, możesz zgłosić reklamację.

  • Czyste składowanie – szczelne opakowanie zabezpiecza przed zanieczyszczeniem posesji i kotłowni, a także ułatwia dozowanie właściwej ilości opału do dozownika.

Ekogroszek workowany w Markach
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Marki

Uwzględniając oczekiwania oraz potrzeby naszych klientów, oferujemy kilka gatunków ekogroszku. Nie istnieje opał uniwersalny, który sprawdzi się w dosłownie każdym kotle. Z tego względu przygotowaliśmy pełną ofertę produktów, dostosowanych do wymagań Klientów. Znajdziesz u nas ekogroszek pasujący do sprzętów różnych klas. Jeśli jednak masz pewne obawy, skorzystaj z pomocy specjalistów. Z przyjemnością udzielą wszelkich niezbędnych informacji oraz pomogą przy wyborze odpowiedniego paliwa.

Dostarczamy węgle o szerokim spektrum parametrów jakościowych. W ofercie znajdziesz m.in. wydajny ekogroszek Comfort dla kotłów 3 i 4 kasy. Jak sama nazwa wskazuje, pozwala cieszyć się dużym komfortem obsługi. Jeśli nie wiesz, na co się zdecydować, polecamy ekogroszek Classic, przeznaczony do kotłów 3, 4 i 5 klasy. Dla bardziej wymagających użytkowników świetnym rozwiązaniem będzie ekogroszek workowany Power Max, ceniony za swoją jakość potwierdzoną Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego. W ofercie mamy również ekogroszek Ecodesign, dedykowany do spalania w najbardziej zaawansowanych technologicznie niskoemisyjnych kotłach ekoprojekt (ecodesign) zgodnie z Rozporządzeniem Komisji UE 2015/1189.

Innym, sprawdzonym produktem jest ekomiał Retomiał, dedykowany dla osób posiadających kocioł miałowy bądź urządzenie z palnikiem retortowym lub rynnowym. Interesuje Cię natychmiastowa dostawa do domu? To nie problem – nasz ekogroszek dostarczymy pod wskazany przez Ciebie adres na bezzwrotnej palecie w czterdziestu 25-kilogramowych workach. Zapraszamy do zakupu!

Ekogroszek Marki - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek