Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Płock

SAM-BUD-ROL - producent najwyższej jakości ekogroszku, zajmujący się dystrybucją na całą Polskę (również Płock). Ekogroszek to produkt pochodny od wysokokalorycznego węgla brunatnego lub kamiennego. Używa się go formie opału do kotłów retortowych, często stosowanych w domach i mieszkaniach. Aby węgiel mógł zostać przetworzony na wartościowy ekogroszek, musi posiadać niską zawartość wody, siarki, substancji niepalnych oraz powinien mieć właściwość niskiej spiekalności. Nasza oferta jest dostosowana do potrzeb klientów - oferujemy doskonały stosunek: cena do jego jakości, umożliwiając zakup opału o znakomitych właściwościach bez ponoszenia zbędnych kosztów.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Płock

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Oferujemy w Płocku możliwość zakupu workowanego ekogroszku, ponieważ oferujemy sprzedaż wysyłkową na całą Polskę. Wysyłamy towar w workach polipropylenowych o zawartości 25 kilogramów. Jesteśmy przekonani, że oferowany przez nas opał usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających użytkowników, którzy oczekują od węgla wysokiej wartości opałowej, niewielkiej zawartości siarki i nieznacznej wilgotności.

Tani ekogroszek workowany wysokiej jakości to cecha rozpoznawcza naszej firmy. Dzięki dużej ilości zamówień od zadowolonych klientów i uzyskanym w ten sposób zasobom możemy pozwolić sobie na inwestycję na wydajny sprzęt i materiały najwyższej jakości. W ten sposób zyskujemy sobie stale nowe grono zadowolonych klientów, którzy chętnie do nas wracają. Węgiel jest najważniejszym elementem przy produkcji ekogroszku, dlatego dbamy, aby był najwyższej jakości. Obsługujemy Płock i okolice, systematycznie realizując dostawy w tym regionie.

Najlepszy ekogroszek w Płocku

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Jesteśmy firmą, która dystrybuuje znakomity ekogroszek - najlepszy na rynku. Jakość, którą Ci oferujemy jest zgodna z rygorystycznymi normami - kupując od nas opał do swojego domu, możesz być pewien pełnej satysfakcji w trakcie użytkowania. Każda partia wyprodukowanego ekogroszku jest drobiazgowo sprawdzana i analizowana, jednak gdyby coś się nie zgadzało - zawsze istnieje możliwość zgłoszenia reklamacji. Jesteśmy firmą, która stawia na szczerość i otwartość, czym zdobyliśmy zaufanie klientów. Do każdego worka wypełnionego ekogroszkiem dołączamy aktualne świadectwo jakości danej partii. Towar przygotowujemy tak, żeby nie było możliwości ingerencji osób trzecich w jego zawartość, oraz aby nie dostały się do wnętrza worka żadne zanieczyszczenia - są one szczelnie zaszywane wkrótce po napełnieniu.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Płock)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Zaszyte worki - w ten sposób gwarantujemy Ci brak ingerencji osób postronnych w zawartość, a także eliminujemy możliwość przedostawania się do środka jakichkolwiek zanieczyszczeń pochodzących z zewnątrz.

  • Właściwa granulacja - dzięki specjalnej linii technologicznej zapewniającej odpowiedni przesiew węgla. Gwarantujemy odpowiednie uziarnienie Twojego ekogroszku.

  • Brak pyłu - twój ekogroszek będzie czysty w użytkowaniu i składowaniu. Ogródek przed domem lub kotłownia nie będą narażone na zabrudzenia.

  • Certyfikowane parametry - każdy z worków ma nadrukowane przez producenta na etykiecie dane z parametrami i ważnymi informacjami. W razie podejrzenia przez klienta o niezgodność opisanych parametrów - produkt można bez problemu reklamować.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Płocku
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Płock

Aby jak najlepiej spełniać Twoje oczekiwania, zapewniamy szeroki wachlarz różnych gatunków ekogroszku do różnych klas pieców grzewczych. Każdy gatunek charakteryzuje się specyficznymi dla siebie właściwościami spalania. Oferujemy możliwość zakupu towaru z dostawą na terenie całego kraju. Sprzedajemy ekogroszek pakowany w worki polipropylenowe o pojemności 25 kilogramów. Z naszej strony zapewniamy profesjonalną obsługę, atrakcyjne ceny oraz zawsze terminową dostawę. Jesteśmy profesjonalistami, którzy działają z myślą o potrzebach swoich klientów.

Dobór odpowiedniego gatunku o właściwościach optymalnych dla danego urządzenia grzewczego jest niezwykle ważny. Surowiec wysokiej jakości zapewnia najlepsze parametry spalania, a tym samym ogranicza ilość emitowanych do środowiska zanieczyszczeń. Oferowany przez nas opał pozwala w pełni wykorzystać potencjał grzewczy pieca, zmniejszając koszty ogrzewania budynku. W razie wszelkich wątpliwości przy wyborze odpowiedniego produktu, sugerujemy zapoznanie się z treścią naszego poradnika kupującego, zamieszczonego na naszej stronie. Jeżeli preferujesz bezpośredni kontakt lub masz jeszcze pytania - z chęcią wesprzemy fachową radą i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do rozmowy telefonicznej, kontaktu mailowego lub wizyty w naszej siedzibie. U nas kupisz najlepszy ekogroszek na rynku idealnie dopasowany do parametrów technicznych Twojego kotła.

Ekogroszek Płock - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek