Ekogroszek workowany Płock

SAM-BUD-ROL - producent najwyższej jakości ekogroszku, zajmujący się dystrybucją na całą Polskę (również Płock). Ekogroszek to produkt pochodny od wysokokalorycznego węgla brunatnego lub kamiennego. Używa się go formie opału do kotłów retortowych, często stosowanych w domach i mieszkaniach. Aby węgiel mógł zostać przetworzony na wartościowy ekogroszek, musi posiadać niską zawartość wody, siarki, substancji niepalnych oraz powinien mieć właściwość niskiej spiekalności. Nasza oferta jest dostosowana do potrzeb klientów - oferujemy doskonały stosunek: cena do jego jakości, umożliwiając zakup opału o znakomitych właściwościach bez ponoszenia zbędnych kosztów.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Płock

EKOGROSZEK dla wymagających

Oferujemy w Płocku możliwość zakupu workowanego ekogroszku, ponieważ oferujemy sprzedaż wysyłkową na całą Polskę. Wysyłamy towar w workach polipropylenowych o zawartości 25 kilogramów. Jesteśmy przekonani, że oferowany przez nas opał usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających użytkowników, którzy oczekują od węgla wysokiej wartości opałowej, niewielkiej zawartości siarki i nieznacznej wilgotności.

Tani ekogroszek workowany wysokiej jakości to cecha rozpoznawcza naszej firmy. Dzięki dużej ilości zamówień od zadowolonych klientów i uzyskanym w ten sposób zasobom możemy pozwolić sobie na inwestycję na wydajny sprzęt i materiały najwyższej jakości. W ten sposób zyskujemy sobie stale nowe grono zadowolonych klientów, którzy chętnie do nas wracają. Węgiel jest najważniejszym elementem przy produkcji ekogroszku, dlatego dbamy, aby był najwyższej jakości. Obsługujemy Płock i okolice, systematycznie realizując dostawy w tym regionie.

Najlepszy ekogroszek w Płocku

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Jesteśmy firmą, która dystrybuuje znakomity ekogroszek - najlepszy na rynku. Jakość, którą Ci oferujemy jest zgodna z rygorystycznymi normami - kupując od nas opał do swojego domu, możesz być pewien pełnej satysfakcji w trakcie użytkowania. Każda partia wyprodukowanego ekogroszku jest drobiazgowo sprawdzana i analizowana, jednak gdyby coś się nie zgadzało - zawsze istnieje możliwość zgłoszenia reklamacji. Jesteśmy firmą, która stawia na szczerość i otwartość, czym zdobyliśmy zaufanie klientów. Do każdego worka wypełnionego ekogroszkiem dołączamy aktualne świadectwo jakości danej partii. Towar przygotowujemy tak, żeby nie było możliwości ingerencji osób trzecich w jego zawartość, oraz aby nie dostały się do wnętrza worka żadne zanieczyszczenia - są one szczelnie zaszywane wkrótce po napełnieniu.

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Zaszyte worki - w ten sposób gwarantujemy Ci brak ingerencji osób postronnych w zawartość, a także eliminujemy możliwość przedostawania się do środka jakichkolwiek zanieczyszczeń pochodzących z zewnątrz.

  • Właściwa granulacja - dzięki specjalnej linii technologicznej zapewniającej odpowiedni przesiew węgla. Gwarantujemy odpowiednie uziarnienie Twojego ekogroszku.

  • Brak pyłu - twój ekogroszek będzie czysty w użytkowaniu i składowaniu. Ogródek przed domem lub kotłownia nie będą narażone na zabrudzenia.

  • Certyfikowane parametry - każdy z worków ma nadrukowane przez producenta na etykiecie dane z parametrami i ważnymi informacjami. W razie podejrzenia przez klienta o niezgodność opisanych parametrów - produkt można bez problemu reklamować.

Ekogroszek workowany w Płocku
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Płock

Aby jak najlepiej spełniać Twoje oczekiwania, zapewniamy szeroki wachlarz różnych gatunków ekogroszku do różnych klas pieców grzewczych. Każdy gatunek charakteryzuje się specyficznymi dla siebie właściwościami spalania. Oferujemy możliwość zakupu towaru z dostawą na terenie całego kraju. Sprzedajemy ekogroszek pakowany w worki polipropylenowe o pojemności 25 kilogramów. Z naszej strony zapewniamy profesjonalną obsługę, atrakcyjne ceny oraz zawsze terminową dostawę. Jesteśmy profesjonalistami, którzy działają z myślą o potrzebach swoich klientów.

Dobór odpowiedniego gatunku o właściwościach optymalnych dla danego urządzenia grzewczego jest niezwykle ważny. Surowiec wysokiej jakości zapewnia najlepsze parametry spalania, a tym samym ogranicza ilość emitowanych do środowiska zanieczyszczeń. Oferowany przez nas opał pozwala w pełni wykorzystać potencjał grzewczy pieca, zmniejszając koszty ogrzewania budynku. W razie wszelkich wątpliwości przy wyborze odpowiedniego produktu, sugerujemy zapoznanie się z treścią naszego poradnika kupującego, zamieszczonego na naszej stronie. Jeżeli preferujesz bezpośredni kontakt lub masz jeszcze pytania - z chęcią wesprzemy fachową radą i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do rozmowy telefonicznej, kontaktu mailowego lub wizyty w naszej siedzibie. U nas kupisz najlepszy ekogroszek na rynku idealnie dopasowany do parametrów technicznych Twojego kotła.

Ekogroszek - opinie naszych klientów

5 na 5
- Łukasz -

Jestem bardzo zadowolony

jest super - polecam

5 na 5
- Sprinter -

Idealny

Mój pogląd na temat tego ekogroszku jest taki, że niezwykle dobrze się spala. Ma odpowiednią kaloryczność. Nie był mokry gdy przyjechał. nie mieliśmy żadnych istotnych problemów z rozpaleniem ekogroszku. Zdecydowanie polecam ten rodzaj ekogroszku

5 na 5
- Sprinter -

Polecam

bardzo dobry ekogroszek po dwóch latach walki z piecem i różnymi ekogroszkami wreście trafiłem na ten który jest super . Polecam

Obsługujemy miejscowości:

Nowy Dwór MazowieckiTłuszczMszczonówPionkiKałuszyn