Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Drobin

Szukasz odpowiedniego paliwa do posiadanego kotła? Nie wiesz, gdzie kupić dobry ekogroszek? Drobin jest jednym z miast, w którym sprzedajemy węgiel marki SAM-BUD-ROL. Ekogroszek to surowiec coraz chętniej wykorzystywany do ogrzewania domów. Producent węgla ma więc kluczowe znaczenie dla jego jakości. Osoby zamawiające opał od sprawdzonej firmy, mogą mieć pewność, iż otrzymany surowiec jest zgodny z normami. Jeśli istotna jest dla Ciebie również cena, ekogroszek SAM-BUD-ROL będzie strzałem w dziesiątkę. W naszej firmie kupisz węgiel w poręcznych workach. Zanim dokonasz wyboru, sprawdź poniżej tabelę z parametrami ekogroszku. Przeczytaj także praktyczny PORADNIK KUPUJĄCEGO.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Drobin

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Poszukiwania ekogroszku powinieneś rozpocząć od dostawców cieszących się zaufaniem na rynku. SAM-BUD-ROL oferuje najlepszy ekogroszek workowany dla klientów w Drobinie. Został on zapakowany w solidne i bardzo szczelne worki. Nasza marka działa w branży już od 15 lat, dostarczając tani ekogroszek o znakomitych parametrach potwierdzonych certyfikatami. Zdobyte doświadczenie sprawiło, że możemy zapewnić nie tylko wysokiej jakości asortyment, ale także specjalistyczną obsługę.

Jednym z miejsc, w którego zakresie dostarczamy ekogroszek jest Drobin i okolice. W naszym asortymencie znajduje się opał nie tylko do kotłów 3.,4.,5. klasy, ale i nowoczesnych sprzętów ecodesign. Dodatkowo, mamy wiele różnorodnych odmian ekogroszku. Bezpieczeństwo, przystępne ceny, kompleksowa oferta i atestowany węgiel ekogroszek to podstawowe wyznaczniki jakości marki SAM-BUD-ROL.

Najlepszy ekogroszek w Drobinie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Jeśli szukasz opału, który spełni Twoje oczekiwania mamy pewność, że u nas zamówisz właściwy produkt. Dostarczamy wysokiej jakości ekogroszek do wielu miejsc w Polsce. Co więcej, nie będziesz mieć kłopotu ze zdobyciem węgla od SAM-BUD-ROL. Z myślą o utrzymaniu najwyższych standardów, nasz ekogroszek przed sprzedażą jest skrupulatnie kontrolowany. Sprawdzamy, czy węgiel jest odpowiednio suchy i nie uległ zabrudzeniu. Regularnie przeprowadzamy też kontrolę ilości podziarna, miału i spiekalności. Wszystko po to, aby mieć 100% pewność, że każdy ekogroszek dotrze do klienta w doskonałej, pozbawionej wad formie. Naszą wiarygodność potwierdza specjalne, dołączane do produktów świadectwo jakości. Wybierając SAM-BUD-ROL, inwestujesz w sprawdzoną markę.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Drobin)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wagi – do pomiaru wagi naszego ekogroszku używamy bardzo dokładnych, legalizowanych wag;

  • Gwarancja uziarnienia – zyskujesz pewność, iż węgiel ma odpowiednią granulację i jest pozbawiony podziarna, ponieważ przesiewamy go, wykorzystując profesjonalną linię technologiczną;

  • Gwarancja jakości – wszystkie dane producenta i parametry ekogroszku znajdziesz na worku. Gdy zauważysz, że opis nie jest zgodny z zawartością, możesz zgłosić reklamację.

  • Czyste składowanie – szczelne opakowanie zabezpiecza przed zabrudzeniem posesji i kotłowni, a także ułatwia dozowanie odpowiedniej ilości węgla do dozownika.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Drobinie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Drobin

Ze względu na potrzeby oraz oczekiwania naszych klientów, oferujemy wiele wariantów ekogroszku. Nie istnieje produkt uniwersalny, który sprawdzi się w dosłownie każdym kotle. Z tego względu przygotowaliśmy pełen wachlarz produktów, dopasowanych do wymagań Klientów. W asortymencie znajdziesz ekogroszek przeznaczony do urządzeń różnych klas. Jeżeli okaże się, że masz jednak wątpliwości, skorzystaj z pomocy specjalistów. Chętnie udzielą wszelkich istotnych informacji oraz pomogą przy wyborze odpowiedniego paliwa.

Gwarantujemy węgle o szerokim spektrum parametrów jakościowych. Jedną z najpopularniejszych odmian jest ekogroszek Comfort dla kotłów 3 i 4 klasy. Jak sama nazwa wskazuje, pozwala cieszyć się dużym komfortem obsługi. Jeśli masz wątpliwości, które paliwo będzie odpowiednie, warto zdecydować się na węgiel Classic, który sprawdzi się w kotłach 3, 4 i 5 klasy. Bardziej wymagającym użytkownikom proponujemy ekogroszek workowany Power Max, cechujący się najwyższą jakością potwierdzoną Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego. W ofercie mamy również ekogroszek Ecodesign, przeznaczony do spalania w najbardziej zaawansowanych technologicznie niskoemisyjnych kotłach ekoprojekt (ecodesign) zgodnie z Rozporządzeniem Komisji UE 2015/1189.

Innym, ciekawym produktem jest ekomiał Retomiał, dedykowany dla klientów posiadających piec miałowy bądź system grzewczy z palnikiem retortowym lub rynnowym. Interesuje Cię szybka dostawa do domu? To nie problem – nasze ekogroszki dostarczymy pod określony przez Ciebie adres na bezzwrotnej palecie w czterdziestu 25-kilogramowych workach. Zapraszamy do skorzystania oferty!

Ekogroszek Drobin - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek