Ekogroszek workowany Serock

Szukasz niezawodnego opału do swojego kotła? Interesują Cię tylko rzetelni producenci? Serock to jedno z miast, w którym oferujemy opał marki SAM-BUD-ROL. Podstawą skutecznego ogrzewania domów jest odpowiedni ekogroszek. Producent węgla ma więc kluczowe znaczenie dla jego jakości. Korzystając z usług rzetelnej firmy masz gwarancję, że produkt posiada odpowiednie parametry. Jeśli istotna jest dla Ciebie także cena, ekogroszek SAM-BUD-ROL będzie świetnym wyborem. Oferujemy węgiel w specjalnie dostosowanych do tego workach. Zanim podejmiesz decyzję, zapoznaj się z poniższą tabelą z właściwościami ekogroszku. Przeczytaj również praktyczny PORADNIK KUPUJĄCEGO.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Serock

EKOGROSZEK dla wymagających

Poszukiwania ekogroszku powinieneś rozpocząć od producentów cieszących się zaufaniem na rynku. SAM-BUD-ROL oferuje najlepszy ekogroszek workowany dla klientów w Serocku. Został on zapakowany w wytrzymałe i bardzo szczelne worki. Nasza marka jest obecna w branży już od 15 lat, dostarczając tani ekogroszek o znakomitych parametrach potwierdzonych certyfikatami. Zdobyte doświadczenie sprawia, że możemy zapewnić nie tylko najlepszej klasy opał, ale także specjalistyczną obsługę.

Jednym z miejsc, w którego zakresie wysyłamy ekogroszek jest Serock i okolice. Zapewniamy opał do kotłów 3.,4.,5. klasy oraz nowoczesnych sprzętów ecodesign. Dodatkowo, mamy wiele różnorodnych gatunków ekogroszku. Bezpieczeństwo, przystępne ceny, kompleksowa oferta i atestowany węgiel ekogroszek to strategiczne wyznaczniki jakości marki SAM-BUD-ROL.

Najlepszy ekogroszek w Serocku

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Jeżeli szukasz opału, który sprosta Twoim oczekiwaniom gwarantujemy, że w SAM-BUD-ROL zamówisz odpowiedni produkt. Wysyłamy nasz asortyment do wielu miast zlokalizowanych na obszarze całego kraju. Z łatwością zamówisz węgiel od SAM-BUD-ROL. Każdy ekogroszek workowany i pakowany luzem jest weryfikowany przed wysyłką przez dedykowanych kontrolerów. Upewniamy się, czy węgiel jest dostatecznie suchy i nie uległ zabrudzeniu. Regularnie prowadzimy też kontrolę spiekalności, ilości miału i podziarna. Wszystko po to, aby mieć 100% pewność, że każdy ekogroszek dotrze do klienta w doskonałej, pozbawionej wad formie. Do zakupu dołączamy świadectwo jakości, które potwierdza właściwości dostępnego asortymentu. Wybierając SAM-BUD-ROL, inwestujesz w renomowaną markę.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Serock)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wagi – do pomiaru wagi naszego ekogroszku używamy bardzo precyzyjnych, legalizowanych wag;

  • Gwarancja uziarnienia – zyskujesz pewność, iż węgiel ma właściwą granulację i jest pozbawiony podziarna, ponieważ przesiewamy go, korzystając z zaawansowanych technologicznie urządzeń;

  • Gwarancja jakości – wszystkie dane producenta i parametry ekogroszku znajdziesz na worku. Gdy stwierdzisz, że opis jest niezgodny z zawartością, masz prawo zgłosić reklamację.

  • Czyste składowanie – worek chroni przed zabrudzeniem posesji i kotłowni, a także umożliwia dozowanie właściwej ilości węgla do dozownika.

Ekogroszek workowany w Serocku
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Serock

Ze względu na potrzeby oraz wymagania naszych klientów, oferujemy kilka rodzajów ekogroszku. Nie istnieje opał uniwersalny, który sprawdzi się w dosłownie każdym kotle. To właśnie dlatego przygotowaliśmy pełen wachlarz produktów, dostosowanych do wymagań Klientów. Zamówisz u nas węgle o parametrach pasujących do urządzeń różnych klas. Jeśli jednak masz pewne obawy, skorzystaj z pomocy specjalistów. Nie tylko wyjaśnią wszelkie zagadnienia, ale również pomogą wybrać właściwy ekogroszek.

Zapewniamy węgle o szerokim spektrum parametrów jakościowych. W ofercie znajdziesz m.in. wydajny ekogroszek Comfort dla kotłów 3 i 4 kasy. Jak sama nazwa wskazuje, pozwala cieszyć się dużym komfortem obsługi. Jeśli nie wiesz, co wybrać, polecamy ekogroszek Classic, dedykowany do kotłów 3, 4 i 5 klasy. Bardziej wymagającym użytkownikom proponujemy ekogroszek workowany Power Max, ceniony za swoją jakość potwierdzoną Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego. W ofercie posiadamy również ekogroszek Ecodesign, dedykowany do spalania w najbardziej zaawansowanych technologicznie niskoemisyjnych kotłach ekoprojekt (ecodesign) zgodnie z Rozporządzeniem Komisji UE 2015/1189.

Następnym, sprawdzonym produktem jest ekomiał Retomiał, przygotowany dla klientów posiadających piec miałowy bądź system grzewczy z palnikiem retortowym lub rynnowym. Interesuje Cię natychmiastowa dostawa do domu? To nie problem – nasz ekogroszek dostarczymy pod wskazany przez Ciebie adres na bezzwrotnej palecie w czterdziestu 25-kilogramowych workach. Zapraszamy do zakupu!

Ekogroszek Serock - opinie naszych klientów

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek

- Sławomir -

Węgiel fajny suchy SUPER Transport chyba się poprawia w końcu do tego ciężaru używają paleciaków elektrycznych i dają sobie radę. Mogę pochwalić i pozdrowić ostatnich dwóch kurierów.

- Wojciech -

Mało popiołu, ten co jest - bardzo drobny. Żadnych niespodzianek / śmieci w węglu. Transport na uzgodnioną godzinę, wjazd paleciakiem aż do samej komórki z węglem