Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Tłuszcz

Szukasz skutecznego opału do swojego kotła? Interesują Cię wyłącznie uczciwi producenci? Tłuszcz jest jednym z miast, w którym sprzedajemy węgiel marki SAM-BUD-ROL. Podstawą skutecznego ogrzewania domów jest markowy ekogroszek. Producent węgla ma więc kluczowe znaczenie dla jego jakości. Klienci zamawiający opał od sprawdzonej firmy, mogą mieć pewność, iż otrzymany opał jest zgodny z normami. Do tego, jeżeli równie ważna jest dla Ciebie cena, ekogroszek SAM-BUD-ROL będzie doskonałym wyborem. Oferujemy węgiel w specjalnie dostosowanych do tego workach. Zanim podejmiesz decyzję, sprawdź poniżej tabelę z parametrami ekogroszku. Przeczytaj również praktyczny PORADNIK KUPUJĄCEGO.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Tłuszcz

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Poszukiwania ekogroszku powinieneś rozpocząć od marek cieszących się zaufaniem na rynku. SAM-BUD-ROL dostarcza najlepszy ekogroszek workowany dla klientów w Tłuszczu. Został on zapakowany w niezwykle szczelne i bardzo solidne worki. Nasza marka funkcjonuje w branży już od 15 lat, oferując tani ekogroszek o doskonałych parametrach, które zostały potwierdzone certyfikatami. Wieloletnia działalność podkreśla klasę znajdujących się w asortymencie produktów, które oferujemy.

Jednym z obszarów, w którego zakresie dostarczamy ekogroszek jest Tłuszcz i okolice. W naszym asortymencie znajduje się opał nie tylko do nowoczesnych sprzętów ecodesign oraz do kotłów 3, 4, 5 klasy. Dodatkowo, posiadamy wiele różnorodnych gatunków ekogroszku. Bezpieczeństwo zakupów, kompleksowa oferta, przystępne ceny i certyfikowany węgiel ekogroszek to podstawowe wyznaczniki jakości marki SAM-BUD-ROL.

Najlepszy ekogroszek w Tłuszczu

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Jeżeli szukasz węgla, który spełni Twoje wymagania mamy pewność, że w SAM-BUD-ROL znajdziesz właściwy produkt. Dostarczamy nasz ekogroszek do wielu miast zlokalizowanych na terenie całego kraju. Z łatwością zamówisz węgiel od SAM-BUD-ROL. Z myślą o zachowaniu najwyższych standardów, nasz ekogroszek przed wysyłką jest wnikliwie kontrolowany. Upewniamy się, czy węgiel nie uległ zabrudzeniu i jest odpowiednio suchy. Systematycznie przeprowadzamy też kontrolę ilości miału, podziarna i spiekalności. Robimy to, aby mieć 100% gwarancję, że każdy ekogroszek dotrze do odbiorcy w doskonałej, pozbawionej wad formie. Do zamówienia dołączamy świadectwo jakości, które potwierdza właściwości dostępnego opału. Wybierając SAM-BUD-ROL, inwestujesz w sprawdzoną markę.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Tłuszcz)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wagi – do ważenia naszego ekogroszku używamy wyjątkowo precyzyjnych, legalizowanych wag;

  • Gwarancja uziarnienia – zyskujesz pewność, iż ekogroszek ma odpowiednią granulację i jest pozbawiony podziarna, ponieważ przesiewamy go, korzystając z profesjonalnej linii technologicznej;

  • Gwarancja jakości – wszystkie dane producenta i parametry ekogroszku są nadrukowane na worku. Gdy zauważysz, że opis jest niezgodny z zawartością, możesz zgłosić reklamację.

  • Czyste składowanie – szczelne opakowanie zabezpiecza przed zabrudzeniem posesji i kotłowni, a także umożliwia dozowanie właściwej ilości opału do dozownika.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Tłuszczu
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Tłuszcz

Ze względu na potrzeby oraz wymagania naszych klientów, dostarczamy kilka gatunków ekogroszku. Jesteśmy świadomi, że żaden opał nie jest na tyle wszechstronny, aby pasować do każdego rodzaju kotła. Z tego względu przygotowaliśmy pełen wachlarz produktów, dostosowanych do wymagań Klientów. Znajdziesz u nas węgle o parametrach pasujących do sprzętów różnych klas. Jeżeli okaże się, że masz jednak pewne obawy, skorzystaj z pomocy specjalistów. Chętnie udzielą wszelkich niezbędnych informacji i pomogą przy wyborze odpowiedniego paliwa.

Gwarantujemy węgle o szerokim spektrum parametrów jakościowych. W ofercie znajdziesz m.in. wydajny ekogroszek Comfort dla kotłów 3 i 4 kasy. Jak sama nazwa wskazuje, pozwala cieszyć się dużym komfortem obsługi. Gdy masz wątpliwości, który wariant będzie najlepszy, warto zdecydować się na węgiel Classic, który sprawdzi się w kotłach 3, 4 i 5 klasy. Bardziej wymagającym użytkownikom proponujemy workowany ekogroszek Power Max, cechujący się najwyższą jakością potwierdzoną Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego. W ofercie mamy również ekogroszek Ecodesign, przeznaczony do spalania w najbardziej zaawansowanych technologicznie niskoemisyjnych kotłach ekoprojekt (ecodesign) zgodnie z Rozporządzeniem Komisji UE 2015/1189.

Następnym, ciekawym produktem jest ekomiał Retomiał, przygotowany dla klientów posiadających kocioł miałowy bądź urządzenie z palnikiem rynnowym lub retortowym. Interesuje Cię natychmiastowa dostawa do domu? Nie jest to problem – nasz ekogroszek dostarczymy pod określony przez Ciebie adres na bezzwrotnej palecie w czterdziestu 25-kilogramowych workach. Zapraszamy do skorzystania oferty!

Ekogroszek Tłuszcz - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek