Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Łódź

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w produkcji ekogroszku najwyższej jakości. Ekogroszek to paliwo stałe, które przez producenta jest przetwarzane z węgla kamiennego lub brunatnego. Ma za zadanie produkować energię cieplną w kotłach retortowych. Węgiel wykorzystywany do produkcji jest wysokokaloryczny (co najmniej 24 MJ/kg), o niskiej zawartości siarki (nie więcej niż 1%), wody, substancji niepalnych (do 12%) oraz o niskiej spiekalności. W ten sposób w trakcie spalania ilości emitowanych pyłów są niższe niż w przypadku innych form węgla - po spaleniu pozostaje niewiele popiołu. Jako producent oferujemy znakomity stosunek: cena do jego jakości, dzięki czemu zyskaliśmy całą rzeszę zadowolonych klientów. Obsługujemy Łódź i okolice - zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Łódź

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

SAM-BUD-ROL prowadzi sprzedaż ekogroszku workowanego zarówno w czterech punktach stacjonarnych, ale zapewniamy również wysyłkę opału w 25 kilogramowych workach. Obsługujemy Łódź i okolice - wszystkim klientom z tego regionu możemy zagwarantować nie tylko terminową dostawę oraz bardzo atrakcyjną ofertę. Nasz ekogroszek workowany to dobry wybór!

Ogrzewanie, które wykorzystuje ekogroszek, jest doskonałym sposobem na efektywne zapewnienie ciepła w budynku - specjalny, wybrany przez nas rodzaj węgla odpowiednio przetworzonego wytwarza w trakcie spalania znacznie mniejsze ilości szkodliwych dla środowiska substancji. Dzieje się tak za sprawą między innymi lepszej wydajności (mniejsza ilość opału do uzyskania odpowiedniej temperatury), co sprawia, że jest on nie tylko nowoczesnym paliwem węglowym, ale również ekonomiczny. Dodatkowo oferta SAM-BUD-ROL jest wyjątkowo atrakcyjna pod względem cenowym, w szczególności biorąc pod uwagę najwyższą jakość naszego opału. Oferujemy tani węgiel dla wymagających użytkowników.

Najlepszy ekogroszek w Łodzi

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Ekogroszek firmy SAM-BUD-ROL to najlepszy możliwy wariant pod każdym względem w kontekście kupna takiego opału do ogrzewania domu. Możesz być pewny doskonałej jakości i pełnego zadowolenia z zakupu. Wszystkie worki są drobiazgowo sprawdzane pod kątem zgodności z opisem na opakowaniu oraz zachowania odpowiedniej masy towaru. Towar prezentuje najwyższą jakość, między innymi dzięki wyeliminowaniu obecności jakichkolwiek zanieczyszczeń, niezwykle niskiej zawartości podziarna i doskonałym osuszeniu materiału. Do każdej paczki dołączone jest aktualne świadectwo jakości. Działamy już ponad 15 lat i stale poszerzamy grono zadowolonych klientów. Dopasowujemy się do Twoich potrzeb - w asortymencie posiadamy ekogroszki przeznaczone do różnych typów pieców i o różnych właściwościach: ekogroszek Power MAX, Power, Classic, Comfort oraz Ecodesign. Dzięki optymalnemu dopasowaniu opału, Twój piec będzie funkcjonował znakomicie, w bezpieczny dla środowiska, wygodny i ekonomiczny sposób, zapewniając ogrzewanie całego budynku.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Łódź)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Odpowiednia wielkość - możesz być pewny, że Twój ekogroszek będzie miał odpowiednie uziarnienie. Wszystko dzięki naszym specjalnym liniom technologicznym zapewniającym odpowiedni przesiew węgla,

  • Wysoka jakość - możesz być pewny, że Twój ekogroszek będzie najwyższej jakości. Każde opakowanie ma nadruk od producenta z danymi dotyczącymi towaru. W razie wszelkich wątpliwości dotyczących niezgodności z zawartością worka - bez problemu możesz zgłosić reklamację,

  • Wytrzymałe worki - możesz być pewny, że Twój ekogroszek będzie zabezpieczony przed zanieczyszczeniami i ingerencją postronnych osób (na przykład w trakcie transportu). Wszystkie worki są zaszywane w niedługim czasie po zapełnieniu i sprawdzeniu ich zawartości, dzięki czemu są doskonale chronione,

  • Maksymalny komfort - możesz być pewny, że Twój ekogroszek będziesz mógł wygodnie dozować do zasobnika, dzięki czemu utrzymasz w nim odpowiednią temperaturę.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Łodzi
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Łódź

Oferujemy szeroki wielu gatunków groszków do różnych pieców. W zależności od tego, czego dokładnie potrzebujesz, jesteśmy w stanie doradzić Ci, jaki produkt będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy. Posiadamy ekogroszki przeznaczone do pieców trzeciej, czwartej i piątej klasy oraz do urządzeń z systemem ecodesign. Wybór odpowiedniego rodzaju ekogroszku jest niezwykle ważny, ponieważ tylko surowiec idealnie dopasowany do konkretnego urządzenia grzewczego zapewni optymalne warunki spalania i tańsze w eksploatacji ogrzewanie. Sugerujemy skorzystać z naszego poradnika kupującego, który umieściliśmy na stronie specjalnie dla Ciebie.

Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego w siedzibie naszej firmy - nasi specjaliści z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące znajdujących się w ofercie firmy produktów oraz rozwieją ewentualne wątpliwości związane ze sposobem dostawy i innymi kwestiami logistycznymi. Satysfakcja naszych klientów to dla nas najwyższy priorytet, dlatego bezustannie staramy się poprawiać jakość naszych usług i dopasowywać do oczekiwań kupujących.

Ekogroszek Łódź - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek