Ekogroszek workowany Stryków

SAM-BUD-ROL oferuje swoim klientom najwyższej jakości ekogroszek również w takim mieście, jak Stryków, proponując jednocześnie szeroki wybór produktów. Oferowany przez nas opał dostarczamy w trwałych i szczelnych workach polipropylenowych. Wszystkie kluczowe informacje dotyczące proponowanego węgla sprawdzisz w przedstawionej tabeli. To dane, które potwierdzają, że ekogroszek znajdujący się w ofercie jest węglem doskonałej jakości, a producent SAM-BUD-ROL to sprawdzony dostawca. Jeżeli chcesz zdobyć więcej informacji w takich zagadnieniach, jak np. warunki, jakie powinien spełniać oryginalny ekogroszek, różnice w parametrach, cena czy zalety tego typu opału, zachęcamy do sprawdzenia PORADNIKA KUPUJĄCEGO. Ułatwimy Ci wybór wysokiej jakości, nowoczesnego paliwa węglowego Twojego kotła.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Stryków

EKOGROSZEK dla wymagających

Jeżeli chcesz zamówić tani ekogroszek, który spełni wymagania Twojego kotła, znalazłeś się w odpowiednim miejscu. W naszej ofercie dostępny jest ekogroszek workowany w wielu wariantach. (Stryków jest jednym z miast, do którego dowozimy nasze produkty). W asortymencie SAM-BUD-ROL znajdziesz węgiel odpowiedni do kotłów ecodesign, a także tych 3-, 4- i 5- klasy. Mamy atuty, dzięki którym z oferty SAM-BUD-ROL rokrocznie korzysta ponad 20 tys. osób.

Działamy w branży już od 15 lat, regularnie dostarczając ekogroszek w Strykowie i okolicach. Nasza oferta została przygotowana w takiej formie, aby każdy nabywca mógł znaleźć węgiel przystosowany do własnych potrzeb. Każdy typ opału to precyzyjnie określone parametry, potwierdzone specjalnymi certyfikatami. Węgiel ekogroszek to przyjazne środowisku, wygodne i nowoczesne rozwiązanie, które pomoże Ci zaoszczędzić czas i pieniądze!

Najlepszy ekogroszek w Strykowie

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Wśród naszych produktów warto wyróżnić te dostosowane do wspomnianych kotłów 3.,4. i 5. klasy, oraz ecodesign. Od lat wysyłamy ekogroszek do różnych części Polski, zdobywając kolejnych stałych klientów. Systematycznie rozwijamy i zmieniamy swoją ofertę, niezmiennie proponując asortyment najwyższej jakości. Wyróżniającą cechą naszego ekogroszku są doskonałe parametry. Wszystkie worki są dokładnie sprawdzane przez doświadczonych kontrolerów, którzy upewniają się, że ekogroszek nie uległ zanieczyszczeniu, oklejeniu miałem i jest wystarczająco suchy. Klient wraz z każdym zamówieniem otrzymuje stosowny świadectwo jakości. Węgiel SAM-BUD-ROL to inwestycja w niezawodność i bezpieczny zakup bez żadnego ryzyka. Jednym z miast, w którym realizujemy dostawy jest Stryków, dlatego nie musisz martwić się o dostępność i dostarczenie naszego towaru.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Stryków)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wagi – opał od SAM-BUD-ROL ma idealną wagę, dzięki zastosowaniu legalizowanych, niezwykle dokładnych wag;

  • Gwarancja uziarnienia – oferowane ekogroszki odznaczają się właściwą granulacją i brakiem miału, ponieważ są przesiewane za pomocą profesjonalnej linii technologicznej;

  • Gwarancja jakości – każdy worek jest zaszyty, aby nie było możliwości ingerencji w jego zawartość oraz szczegółowo opisany. Na opakowaniu znajdziesz zarówno dane producenta, jak i parametry ekogroszku. Dzięki temu masz pewność, że kupujesz opał najlepszej jakości. Jeżeli jednak stwierdzisz, że nie spełnia on wyszczególnionych parametrów, możesz zgłosić opał do reklamacji;

  • Czyste składowanie – dzięki specjalnie przystosowanym workom, możliwe jest zachowanie czystości w kotłowni oraz precyzyjne dozowanie opału do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Strykowie
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Stryków

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości w trakcie zakupu ekogroszku, zapewniamy pomoc naszych doświadczonych specjalistów. Dobiorą oni produkt specjalnie do Twoich wymagań jakościowych, cenowych, jak i do parametrów pieca, który posiadasz. Pamiętaj jednak, że przy każdym typie węgla znajdziesz dokładnie rozpisane parametry oraz informacje. Deklarowane parametry zostały potwierdzone świadectwami jakości, dlatego nabywając nasz opał, możesz być pewny, że będzie pasował do Twojego kotła. Nasz węgiel otrzymasz zarówno w Strykowie, jak i całej Polsce, korzystając ze strony internetowej SAM-BUD-ROL.

Wśród rekomendowanych produktów znajdziesz m.in. ekogroszek Power Max, czyli paliwo wyróżnione Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego. Jest idealnym rozwiązaniem dla nowoczesnych kotłów 5. klasy. oraz ecodesign Jeśli ważna jest dla Ciebie wszechstronność, wybierz uniwersalny ekogroszek w dobrej cenie: Classic pasuje do kotłów 3., 4. i 5. klasy. Następny rodzaj, który może wzbudzić Twoje zainteresowanie, to Retomiał. Został on opracowany z myślą o piecach miałowych wyposażonych w podajnik szufladowy lub z palnikami rynnowymi i retortowymi. W ofercie mamy również ekogroszek Comfort oraz Ecodesign.

Zamiast inwestować w wątpliwej jakości opał, mogący spowodować uszkodzenia kotła, wybierz sprawdzoną, dobrze znaną markę. Jak widzisz, w naszym asortymencie dostępny jest bogaty wybór węgli. Opał dowieziemy do Ciebie na palecie bezzwrotnej (40 worków po 25 kilogramów).

Ekogroszek Stryków - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek

- Sławomir -

Węgiel fajny suchy SUPER Transport chyba się poprawia w końcu do tego ciężaru używają paleciaków elektrycznych i dają sobie radę. Mogę pochwalić i pozdrowić ostatnich dwóch kurierów.