Ekogroszek workowany Łącznik

Planujesz obecnie zakup węgla do ogrzewania domu na przyszły sezon? Szukasz uczciwego producenta, który może zaproponować wyrób najwyższej jakości? Zapraszamy Cię do kupna ekogroszku w naszym internetowym sklepie. Naszych 20 tys. stałych, powracających co sezon, kontrahentów, z pewnością potwierdzi, że jest to dobra decyzja. Mamy ekogroszek workowany, a także taki wysyłany luzem. Działamy na terenie całej Polski. Chcesz sprawdzić parametry naszego węgla? Zapoznaj się z opracowaną przez nas tabelą parametrów znajdującą się poniżej, a także z PORADNIKIEM KUPUJĄCEGO.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Łącznik

EKOGROSZEK dla wymagających

Jeśli zależy nam na efektywnym ogrzewaniu nieruchomości, jakość i rodzaj paliwa, które wsypujemy do kotła, ma niebagatelne znaczenie. Pochodzący z nieznanego źródła ekogroszek w negatywny sposób wpływa na funkcjonowanie całego układu ogrzewania. Wówczas mogą wystąpić problemy takie jak powstawanie bardzo dużych ilości popiołu, nadmierne zużycie paliwa, a także spieki. Ale nie martw się – jeżeli w tym roku kupić ekogroszek SAM-BUD-ROL, tego typu zmartwienia z pewnością nie będą Cię niepokoić.

Nie wiesz, gdzie możesz kupić wysokiej jakości ekogroszek workowany w Łączniku? Co prawda nie mamy w tym mieście swojego składu, ale to nie problem – realizujemy dowóz na terenie całej Polski! Zachęcamy Cię, abyś to właśnie w naszym sklepie zamówił w tym roku paliwo – na pewno nie będziesz tego żałował. Jesteśmy obecni w branży od 2003 roku – a więc już 15 lat – i zapewniamy, że perfekcyjnie znamy się na tym, czym się zajmujemy. Jeżeli zechcesz dołączyć do grona naszych klientów, będziemy niezmiernie szczęśliwi!

Najlepszy ekogroszek w Łączniku

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Jakość dostarczanego do klientów opału jest dla nas najważniejsza. Nieustannie dążymy do tego, aby móc zagwarantować surowiec spełniający najbardziej restrykcyjne normy. W związku z tym nasz ekogroszek podczas każdego etapu produkcji przechodzi odpowiednie testy. Regularnie sprawdzamy, czy na pewno nie jest zanieczyszczony ani oklejony miałem, czy został on dokładnie wysuszony i czy nie zawiera zbyt dużych ilości podziarna. SAM-BUD-ROL – jesteśmy polskim producentem węgla!

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Skład opału Krapkowice

Lokalizacja:
ul. Opolska 69a, 47-300 Krapkowice
Czynne:
PN-PT 7.00-15.00, SB 7.00-11.00, ND nieczynne
krapkowice@sambudrol.pl
zadzwoń 77 466 17 50

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Łączniku
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Łącznik

Nie jesteś pewien, który produkt z naszej oferty będzie idealnie dopasowany do Twoich własnych potrzeb? Postaramy się pokrótce opisać Ci wszystkie dostępne opcje – pamiętaj również, iż w przypadku, gdybyś miał dodatkowe pytania, zawsze możesz zadzwonić na naszą infolinię i porozmawiać z jednym z naszych specjalistów.

W naszym internetowym sklepie możesz kupić trzy gatunki ekogroszków, a także miał Retomiał, który dedykowany jest do spalania w piecach z palnikami rynnowymi i retortowymi oraz w kotłach miałowych z podajnikiem szufladowym. Ekogroszki dzielą się na Economy, Power Max oraz Classic. Ekogroszek Economy jest niezwykle wydajny, dlatego pozwala na oszczędności. Można go stosować w kotłach 3. oraz 4. klasy. Ekogroszek Classic jest z kolei bardzo wszechstronny - jest odpowiedni do kotłów zarówno 3. i 4., jak i 5. klasy, dzięki czemu powinien się on sprawdzić u większości z nas. Natomiast ekogroszek Power Max to opał z najwyższej półki. Odznacza się on najwyższą wartością opałową, co sprawia, iż polecamy go najbardziej wymagającym nabywcom. Warto też wspomnieć o tym, że przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu został on nagrodzony Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego.

Nie zamówiłeś jeszcze węgla na następną zimę? Kup u nas ekogroszek! Łącznik – a więc prawdopodobnie Twoje miesjcowość – to miejsce, do którego bez problemu możemy go dostarczyć. Pamiętaj, aby przy składaniu zamówienia poinformować nas, w której formie chciałbyś otrzymać swoje paliwo. Możemy ekogroszek do Ciebie wysłać albo luzem, albo zapakowany w 25-kilogramowe polipropylenowe worki. Wówczas przywieziemy go albo na bezzwrotnej palecie (mieści się na niej 40 worków), albo w big bagu. Zrobimy co w naszej mocy, aby zakupy w SAM-BUD-ROL były dla Ciebie satysfakcjonujące, a ekogroszek był zgodny z Twoimi wymaganiami!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

5 na 5
- Paweł -

Świetna firma!

Polecam ten ekogroszek

Obsługujemy miejscowości:

JemielnicaChrząstowiceGraczeSzymiszówSławice