Ekogroszek workowany Dobrodzień

Jesteśmy firmą, która już od wielu lat specjalizuje się w sprzedaży opału, jakim jest ekogroszek. Obsługujemy zarówno Dobrodzień, jak również wiele innych miast regionu. Naszym kontrahentom oferujemy zarówno surowce dostępne luzem, jak i te zapakowane w przepuszczające powietrze worki przeznaczone do obrotu detalicznego. Rozumiemy wymagania naszych klientów, dlatego wdrożyliśmy możliwość zakupu ekogroszku w pojedynczych workach, które następnie wysyłamy na paletach pod określony adres. W poniżej przedstawionej specyfikacji znajdziesz informacje na temat parametrów jakościowych naszych produktów. Zachęcamy także do zaznajomienia się z Poradnikiem Kupującego, dzięki któremu dowiesz się, jak ważna jest jakość wybranego paliwa do kotłów retortowych z podajnikiem.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Dobrodzień

EKOGROSZEK dla wymagających

Postawiłeś na kupno nowoczesnego i markowego kotła, który według zapewnień miał być samoobsługowy? Jeśli te zapewnienia okazały się nieprawdą, a każdy stosowany przez Ciebie węgiel nie spełnia swojego zadania, to w SAM-BUD-ROL przygotowaliśmy coś dla Ciebie. Oferowany przez nas ekogroszek dostępny z dostawą w Dobrodzieniu i innych miast sprawi, że raz na zawsze zapomnisz o małej kaloryczności surowca, niemożliwości właściwego nagrzania czy też spiekach. Znajdujący się w naszym asortymencie ekogroszek to opał o niskiej spiekalności i wysokiej wartości opałowej, dzięki któremu już na zawsze zapomnisz o problemach nieefektywnego ogrzewania. U nas znajdziesz najlepsze paliwo dedykowane kotłom klasy 3, 4, 5 oraz typu ecodesign.

Ekogroszek workowany marki SAM-BUD-ROl już od 2003 roku jest dostępny na rynku. W tym czasie udało nam się zdobyć zaufanie wielu klientów, którzy systematycznie korzystają z naszej oferty! Ich pochlebne opinie są znakomitym świadectwem na to, że proponowane paliwo w sposób odpowiedni spełnia swoją funkcję i jest jedną z najlepszych propozycji dostępnych obecnie na rynku. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty!

Najlepszy ekogroszek w Dobrodzieniu

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Dostępny w ekogroszek, dedykowany klientom z miasta Dobrodzień, charakteryzuje się zgodnością właściwych parametrów produktu z tymi, które znajdziesz na jego opakowaniu. Nasze produkty posiadają państwowe certyfikaty, które potwierdzają najwyższą jakość. Dzięki systematycznej kontroli wszystkich etapów produkcji możemy zagwarantować, że sprzedawane paliwo dedykowane kotłom retortowych sprosta Twoim oczekiwaniom i umożliwi efektywne oraz długoletnie funkcjonowanie pieca. Nasze produkty, które pakujemy w solidne worki, są suche, w stu procentach wolne od miału i zanieczyszczeń, a także charakteryzują się niewielką zawartością podziarna.

Ekogroszek

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Skład opału Gogolin

Lokalizacja:
ul. Fabryczna 2, 47-320 Gogolin
Czynne:
PN-PT 7.00-15.00, SB 7.00-11.00, ND nieczynne
gogolin@sambudrol.pl
zadzwoń 77 466 62 16
Zobacz cennik

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Dobrodzieniu
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Dobrodzień

Jaki ekogroszek workowany można znaleźć i zamówić w naszej bogatej ofercie? Wśród przygotowanych propozycji na wyjątkową uwagę zasługują produkty z serii Classic dedykowane kotłom klasy 3, 4 i 5, Economy do sprzętów 3 i 4 klasy czy też Power Max, który sprawdzi się doskonale w przypadku kotłów ecodesign lub klasy 5. To właśnie on został wyróżniony przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego, który jest świadectwem spełnienia wszelkich standardów i warunków, pozwalających zaliczyć ten typ paliwa do najlepszej klasy "A".

Kupiłeś kocioł miałowy z podajnikiem szufladowym lub posiadasz palniki retortowe bądź rynnowe i zastanawiasz się, który gatunek paliwa sprawdzi się w nich najlepiej? W SAM-BUD-ROL kupisz ekogroszek typu Retomiał, który cieszy się pozytywnymi opiniami klientów z całej Polski. Jeśli jednak chciałbyś skorzystać z profesjonalnej porady specjalistów, zapraszamy do kontaktu z naszą techniczną infolinią.

SAM-BUD-ROL zapewnia wiele różnorodnych metod dostawy zamawianego produktu, którym jest ekogroszek. Możesz zakupić go luzem, w big-bagu bądź w oryginalnym worku z polipropylenu. W przypadku worków pakujemy je po 25 kg, a potem układamy na bezzwrotnej palecie. Kontrahentów, którzy są zainteresowani hurtowym zakupem ekogroszku, zachęcamy do kontaktu z działem handlowym naszej firmy.

Ekogroszek - opinie naszych klientów

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek