Ekogroszek workowany Krapkowice

Nie wiesz, gdzie w tym roku zamówić węgiel do ogrzewania swojego gospodarstwa domowego? Firma SAM-BUD-ROL jest najlepszym możliwym wyborem. Na stronie naszego sklepu można nabyć ekogroszek dostarczany luzem, a także taki zapakowany w worki. Możemy dowieźć go w każde miejsce w kraju! Przed podjęciem ostatecznej decyzji chciałbyś poznać więcej informacji na temat proponowanego przez nas ekogroszku? Szczegółowe parametry zamieściliśmy w tabeli zamieszczonej niżej. Jeśli natomiast nie jesteś przekonany, który z jego rodzajów będzie dla Ciebie najlepszy – koniecznie zapoznaj się z naszym PORADNIKIEM KUPUJĄCEGO.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Krapkowice

EKOGROSZEK dla wymagających

Pamiętaj – nawet najlepszy piec nie zapewni optymalnej temperatury, jeśli będziemy go zasypywać słabej jakości ekogroszkiem. Wówczas jesteśmy narażeni na szereg wszelakich problemów i komplikacji. Ogromne ilości popiołu, duże zużycie paliwa, spieki – znasz to z doświadczenia? Jeżeli tak – to zapewne szkopuł tkwi właśnie w złym doborze opału. Na szczęście Ty nie będziesz musiał więcej poszukiwać tego idealnego. W tej chwili go znalazłeś – to ekogroszek SAM-BUD-ROL!

Zadajesz sobie pytanie, czy dostarczymy Ci ekogroszek workowany w Krapkowicach? Oczywiście, że tak – gwarantujemy dowóz na terenie całego kraju. Jednak nie tylko z tego powodu możemy się teraz poszczycić grupą 20 tys. klientów, którzy zaufali marce SAM-BUD-ROL i systematycznie korzystają z naszej oferty! Oni przede wszystkim wybrali doskonałą jakość!

Najlepszy ekogroszek w Krapkowicach

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Wytwarzany przez nas ekogroszek jest owocem naszego 15-letniego doświadczenia w branży. O procesach produkcji wiemy niemalże wszystko! Na każdym etapie dążymy do tego, aby cały proces zachodził poprawnie i aby otrzymany węgiel spełniał najwyższe normy. Finalny produkt, przed sprzedażą jest poddawany testom, które mają zweryfikować, czy nie ma w nim miału, nadmiernej ilości podziarna ani zanieczyszczeń, a także czy jest on wystarczająco suchy. Ponieważ chcemy być względem naszych odbiorców w bezwzględnie uczciwi, do każdej dostawy dołączamy aktualne świadectwo jakości produktu. SAM-BUD-ROL – warto nam zaufać!

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Skład opału Krapkowice

Lokalizacja:
ul. Opolska 69a, 47-300 Krapkowice
Czynne:
PN-PT 7.00-15.00, SB 7.00-11.00, ND nieczynne
krapkowice@sambudrol.pl
zadzwoń 77 466 17 50

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Krapkowicach
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Krapkowice

Zależy nam, aby każdy z naszych kontrahentów mógł kupić ekogroszek całkowicie dopasowany do swoich potrzeb. Dlatego też w naszym internetowym sklepie udostępniamy kilka jego wariantów – ekogroszek Classic, Economy, a także Power Max. Co je wyróżnia? Ekogroszek Economy przeznaczony jest dla użytkowników kotłów 3. oraz 4. klasy. Zamawiając go, dajesz sobie szansę na oszczędności i optymalne ogrzewanie domu przy relatywnie niewielkich kosztach zakupu paliwa. Z kolei Ekogroszek Classic nadaje się aż do trzech wariantów kotłów – 3., 4. oraz 5. klasy - jest on bardzo wszechstronny, a zarazem również niedrogi. Natomiast Power Max to węgiel z najwyższej półki. Został on nawet nagrodzony Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu. Oprócz tego w naszej ofercie dostępny jest również ekomiał Retomiał – polecamy go właścicielom kotłów miałowych oraz takich wyposażonych w palniki retortowe i rynnowe.

Ponieważ troszczymy się o zadowolenie i komfort naszych kontrahentów, pozwalamy im zdecydować, jaką metodą będzie do nich wysłany ekogroszek. Możemy go nadać w 25-kilogramowych workach lub luzem, w dodatku albo w big-bagu, albo na bezzwrotnej palecie (mieści się na niej 40 worków). Jeżeli masz dodatkowe pytania dotyczące szczegółów – nasi eksperci są zawsze do Twojej dyspozycji!

Przekonaliśmy Cię, abyś to u nas kupił ekogroszek? Krapkowice – to miejsce, w którym chcesz odebrać ładunek? W takim razie wyczekujemy Twojego zamówienia! Będzie nam niezmiernie miło, jeżeli postanowisz skorzystać z naszej oferty!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

5 na 5
- Paweł -

Świetna firma!

Polecam ten ekogroszek

Obsługujemy miejscowości:

BodzanówOzimekŻelaznaPrudnikPludry