Ekogroszek workowany Kotlarnia

Jeśli jesteś osobą w Kotlarni i rozważasz zakup ekogroszku – kupienie go od firmy SAM-BUD-ROL to najlepsze, co możesz zrobić. Mamy piętnastoletnie doświadczenie w jego sprzedaży - dostarczyliśmy go już do ogromnej liczby zadowolonych nabywców. Nasz sklep internetowy realizuje zamówienia z całego kraju – zarówno na ekogroszek workowany, jak i ten dostępny luzem. Chcesz lepiej poznać nasz produkt? Wszystkie istotne parametry są sprecyzowane poniżej w tabeli. Z myślą o naszych kontrahentach umieściliśmy na stronie również PORADNIK KUPUJĄCEGO. Znajduje się tam wszystko na temat ekogroszku i jego rodzajów, co tylko chcesz – i powinieneś – wiedzieć.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Kotlarnia

EKOGROSZEK dla wymagających

Wybór producenta, od którego kupimy ekogroszek, to decyzja, którą musimy skrupulatnie rozważyć. Jeśli podejmiemy ją bezmyślnie, przez kilka następnych miesięcy możemy tego żałować. Czy miałeś kiedyś okazję korzystać z miernej jakości ekogroszku ? Jeśli tak, z pewnością jesteś świadomy, jakie to może być frustrujące. Duże zużycie opału, konieczność usuwania dużych ilości popiołu, znaczne koszty, problemy z wystarczającym ogrzaniem budynku – to tylko jedne z wielu z możliwych konsekwencji. Z pewnością wolałbyś temu zapobiec, prawda?

Jeżeli odpowiadasz „tak” – postaw na ekogroszek marki SAM-BUD-POL! My natomiast stawiamy na wysoką jakość, więc zapewniamy, że będziesz usatysfakcjonowany – tak samo zresztą, jak 20 000 naszych stałych, powracających do nas rokrocznie klientów. Każda osoba, która nas zna, potwierdzi, że gdy chodzi ekogroszek workowany z dostawą w Kotlarni – jesteśmy doskonałym wyborem!

Najlepszy ekogroszek w Kotlarni

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Z jakiego powodu nasz ekogroszek jest tak chętnie wybierany? Po pierwsze dlatego, iż do jego produkcji przystępujemy z wyjątkową starannością. Nasz zespół to doświadczeni fachowcy, którzy świetnie znają się na tym, co robią. Dzięki wnikliwym kontrolom jesteśmy pewni, iż każda partia opału będzie zgodna z wymaganiami naszych kontrahentów. Przed oddaniem go w Wasze ręce, skrupulatnie kontrolujemy, czy na pewno nie został zanieczyszczony, czy nie ma w nim domieszki niepożądanych substancji, czy jest odpowiednio suchy oraz, czy na pewno worek jest wystarczająco solidny. Aby nabywcy mieli zawsze gwarancję, że otrzymują rzeczywiście to, co zamówili, wraz z dostawą każdorazowo wręczamy im także certyfikat jakości produktu.

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Skład opału Krapkowice

Lokalizacja:
ul. Opolska 69a, 47-300 Krapkowice
Czynne:
PN-PT 7.00-15.00, SB 7.00-11.00, ND nieczynne
krapkowice@sambudrol.pl
zadzwoń 77 466 17 50

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Kotlarni
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Kotlarnia

Nie wiesz, który ekogroszek z naszego asortymentu będzie odpowiedni do Twojego pieca? Jesteśmy po to, aby pomóc Ci w podjęciu decyzji. W ofercie mamy trzy podstawowe warianty. Pierwszy spośród nich to przeznaczony do kotłów 3. i 4. klasy ekogroszek Economy. Jest on bardzo efektywny, a jego cena jest korzystna. Drugi rodzaj to przeznaczony do kotłów ecodesign oraz 5. klasy ekogroszek Power Max –to nadzwyczaj efektywne paliwo, które przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu nagrodzone zostało Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego. I w końcu ostatni typ, czyli ekogroszek Classic – ten sprawdza się w kotłach zarówno 3. i 4., jak i 5. klasy. Jest tani i uniwersalny zarazem. Oprócz tego należy również napisać o odrębnym naszym paliwie, jakim jest ekomiał Retomiał – jest on przeznaczony do palenia w kotłach wyposażonych w palniki retortowe i rynnowe oraz miałowych z podajnikami szufladowymi. W ten sposób poznałeś już wszelkie dostępne w naszym sklepie warianty opału.

Naszym kontrahentom idziemy na rękę, również w przypadku formy dostawy. Nasz ekogroszek wysyłamy zarówno luzem, jak również w specjalnych 25-kilogramowych workach. W przypadku produktu workowanego istnieje możliwość wysłania go w big-bagu bądź na palecie bezzwrotnej, mieszczącej 40 worków (1 t produktu).

Zamierzasz zamówić u nas ekogroszek? Kotlarnia to miesjcowość, w którym chciałbyś odebrać zamówienie? Jesteśmy profesjonalistami - z przyjemnością zrealizujemy Twoje zamówienie!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

5 na 5
- Paweł -

Świetna firma!

Polecam ten ekogroszek

Obsługujemy miejscowości:

Błotnica StrzeleckaJemielnicaChrzeliceŻywociceGracze