Ekogroszek workowany Antoniów

Produkcja ekogroszków – to coś, w czym jesteśmy najlepsi! Corocznie dostarczamy je do szerokiego grona odbiorców zlokalizowanych na terenie całego kraju. Chcesz kupić ekogroszek luzem? A może we workach? Dla nas to nie problem – możesz zamówić zarówno jeden, jak i drugi w naszym sklepie online! Nie mamy żadnych tajemnic – wszystkie cechy jakościowe dotyczące proponowanego przez nas towaru zamieszczone są w tabeli poniżej. Zachęcamy Cię również do przeczytania przygotowanego przez nas PORADNIKA KUPUJĄCEGO – przeczytasz w nim, jak wybrać ekogroszek odpowiedni do posiadanego przez Ciebie typu kotła, a także dowiesz się, dlaczego jest to tak istotne.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Antoniów

EKOGROSZEK dla wymagających

Przy zakupie nowego kotła, przeważnie przykładamy dużą wagę do tego, by był on naprawdę solidny - w końcu każdy z nas wie, jak ważna jest kwestia właściwego ogrzewania lokum mieszkalnego. Niestety sam kocioł choćby najporządniejszy tu nie wystarczy, z czego nie każdy z nas zdaje sobie sprawę. Równie ważny jest wysokiej jakości materiał grzewczy. Jeżeli pragniesz być pewny, że taki produkt właśnie wybrałeś – zamów ten produkcji firmy SAM-BUD- ROL! Z przyjemnością dostarczymy nasz ekogroszek workowany w Antoniowie – prosto do Twojego domu!

Miewałeś kłopoty ze swoim piecem?Wytwarzał za dużo popiołu? A może nie ogrzewał pomieszczeń do oczekiwanej temperatury? Albo zużywał zbyt dużo paliwa? To właśnie w ekogroszku może tkwić przyczyna. Jeżeli w tym roku zamówisz go od nas, tego typu niedogodności z pewnością już się nie powtórzą. Weź przykład z naszych 20 000 stałych klientów – zaufaj 15 - letniemu doświadczeniu firmy SAM-BUD-ROL!

Najlepszy ekogroszek w Antoniowie

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

W stosunku do naszych klientów jesteśmy w pełni uczciwi. Aby mieli pewność odnośnie tego, co od nas kupują, dołączamy aktualne świadectwo jakości do wszystkich dostaw ekogroszku. Co więcej, w trakcie produkcji przeprowadzamy cały szereg testów kontroli, które dają nam pewność, że otrzymany ekogroszek z pewnością spełni wymagania osób, do których trafi. Jaki powinien być ten wzorowy? Na pewno powinien być należycie suchy, pozbawiony miału i zanieczyszczeń, a także nadmiaru podziarna oraz naturalnie - właściwie zapakowany. Nasz taki właśnie dokładnie jest!

Ekogroszek

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Skład opału Gogolin

Lokalizacja:
ul. Fabryczna 2, 47-320 Gogolin
Czynne:
PN-PT 7.00-15.00, SB 7.00-11.00, ND nieczynne
gogolin@sambudrol.pl
zadzwoń 77 466 62 16
Zobacz cennik

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Antoniowie
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Antoniów

Jaki ekogroszek kupić? Nie jest to taka łatwa kwestia. Na szczęście zawsze są do Twojej dyspozycji nasi eksperci i z wielką przyjemnością pomogą Ci w dokonaniu wyboru. W tej chwili zaprezentujemy trzy zasadnicze dostępne u nas typy tego paliwa.

Ekogroszek Economy jest najbardziej wydajny, a dzięki temu też pod względem finansowym najbardziej opłacalny. Możesz go kupić, jeżeli posiadasz kocioł należący do 3. lub 4. klasy. Ekogroszek classic z kolei - jak łatwo się domyślić po nazwie - jest bardzo uniwersalny. Może być stosowany do niemalże każdego rodzaju kotła (3., 4. oraz 5. klasy). Natomiast ekogroszek Power Max to prawdziwy rarytas. Przeznaczony jest do kotłów 5. klasy i ecodesign. Trzeba obowiązkowo nadmienić, że przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu został on uhonorowany Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego. Ostatnim produktem, o którym należy nadmienić jest ekomiał Retomiał, który stosowany może być do palenia w kotłach miarowych, a także tych mających retortowe i rynnowe palniki.

Zastanawiasz się, czy dowieziemy do Ciebie nasz ekogroszek? Antoniów to miasto, do którego dojedziemy bez żadnego problemu – nie musisz się więc obawiać! Pamiętaj, że masz możliwość wybrać formę, w jakiej go dowieziemy – czy zapakowany w polipropylenowe worki (po 25 kg), czy bez opakowania, a także czy poukładamy go na bezzwrotnej palecie ( jest na niej miejsce na 40 sztuk worków), czy może w big-bagu. Jeżeli masz jakieś specjalne życzenia (na przykład chciałbyś złożyć zamówienie hurtowe), daj nam o tym znać. Dołożymy wszelkich starań, aby je zrealizować!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek

Obsługujemy miejscowości:

ByczynaIzbickoPrószkówSuchy BórPopielów