Ekogroszek workowany Dziergowice

Jeśli jesteś osobą w Dziergowicach i rozważasz zamówienie ekogroszku – kupienie go od firmy SAM-BUD-ROL to najlepsza decyzja, jaką możesz podjąć. Możemy się pochwalić piętnastoletnim doświadczeniem w jego wytwarzaniu - dostarczyliśmy go już do mnóstwa zadowolonych klientów. Nasz sklep internetowy obsługuje zamówienia z całego kraju – zarówno na ekogroszek workowany, jak i ten dostępny luzem. Zamierzasz poznać lepiej nasz opał? Dokładne parametry są umieszczone poniżej w tabeli. Z myślą o naszych odbiorcach umieściliśmy na stronie również PORADNIK KUPUJĄCEGO. Znajduje się tam wszystko na temat ekogroszku i jego gatunków, co tylko chcesz – i powinieneś – wiedzieć.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Dziergowice

EKOGROSZEK dla wymagających

Wybór przedsiębiorstwa, z którego kupimy ekogroszek, to decyzja, którą musimy właściwie rozważyć. Jeśli podejmiemy ją pochopnie, przez kilka następnych miesięcy możemy tego żałować. Czy zdarzyło Ci się kiedyś korzystać z słabej jakości ekogroszku ? Jeśli tak, na pewno zdajesz sobie sprawę, jakie to może być frustrujące. Duże zużycie paliwa, kłopoty z wystarczającym ogrzaniem budynku, konieczność usuwania dużych ilości popiołu, dodatkowe koszty – to tylko niektóre z potencjalnych konsekwencji. Czy raz na zawsze chciałbyś o tym zapomnieć?

Jeżeli Twoja odpowiedź na powyższe pytanie brzmi „tak” – postaw na ekogroszek firmy SAM-BUD-POL! Jesteśmy producentem zapewniającym opał najwyższej jakości, który do tej pory usatysfakcjonował już ponad 20 000 stałych klientów. Każdy, kto nas zna, potwierdzi, że gdy chodzi ekogroszek workowany z dostawą w Dziergowicach – jesteśmy najlepszą możliwą opcją!

Najlepszy ekogroszek w Dziergowicach

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Z jakiego powodu nasz ekogroszek jest wyjątkowy? Przede wszystkim dlatego, że do jego produkcji podchodzimy z odpowiednią dbałością. Nasz zespół to wykwalifikowani fachowcy, którzy bezbłędnie znają się na tym, co robią. Nasz węgiel poddawany jest wielu testom jakości, dzięki czemu jesteśmy pewni, że spełni on oczekiwania najbardziej wymagających nabywców. Przed oddaniem go w Wasze ręce, dokładnie sprawdzamy, czy na pewno jest on wystarczająco suchy, czy nie został zanieczyszczony, czy nie ma w nim domieszki niepożądanych substancji oraz, czy na pewno worek jest wystarczająco solidny. Aby klienci mieli zawsze pewność, że otrzymują dokładnie to, co zamówili, wraz z dostawą każdorazowo wręczamy im również świadectwo jakości produktu.

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Skład opału Krapkowice

Lokalizacja:
ul. Opolska 69a, 47-300 Krapkowice
Czynne:
PN-PT 7.00-15.00, SB 7.00-11.00, ND nieczynne
krapkowice@sambudrol.pl
zadzwoń 77 466 17 50

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Dziergowicach
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Dziergowice

Zastanawiasz się, który ekogroszek z naszego sklepu będzie najlepszy do Twojego pieca? Jesteśmy po to, aby pomóc Ci w podjęciu decyzji. Możemy zaoferować trzy podstawowe warianty. Pierwszy z nich to dedykowany do kotłów 3. i 4. klasy ekogroszek Economy. Jest on bardzo dobry, a jego cena jest atrakcyjna. Kolejny gatunek to dedykowany do kotłów 5. klasy oraz ecodesign ekogroszek Power Max –to wysoce skuteczny opał, który przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu nagrodzony został Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego. Ostatnim gatunkiem jest ekogroszek Classic, którego rekomendujemy do wszystkich rodzajów kotłów. Jest tani i uniwersalny zarazem. Oprócz tego powinniśmy także napisać o odrębnym naszym paliwie, jakim jest ekomiał Retomiał – służy on do palenia w kotłach wyposażonych w palniki rynnowe i retortowe oraz miałowych z podajnikami szufladowymi. Teraz poznałeś już wszelkie dostępne w naszym sklepie gatunki ekogroszku.

Naszym klientom idziemy na rękę, również w przypadku metody dostawy. Nasz opał wysyłamy zarówno w specjalnych 25-kilogramowych workach, jak również luzem. W przypadku produktu workowanego istnieje możliwość nadania go w big-bagu bądź na palecie bezzwrotnej, mieszczącej 40 worków (1 t produktu).

Zamierzasz kupić w SAM-BUD-ROL ekogroszek? Dziergowice to miesjcowość, do którego chciałbyś, abyśmy go dowieźli? Jesteśmy profesjonalną firmą - z przyjemnością podejmiemy się realizacji Twojego zamówienia!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

5 na 5
- Łukasz -

Jestem bardzo zadowolony

jest super - polecam

5 na 5
- Stefan -

Polecam wszystkim!!!

Kiedyś używałem innego, trochę tańszego ekogroszku, ale on pozostawiał dużo popiołu, zaczęło mnie to denerwować. Kolega polecił mi ten ekogroszek i jestem mu za to bardzo wdzięczny. Teraz nie muszę się martwić o ilość pozostawianego popiołu, bo jest go naprawdę mało! Świetna obsługa klienta oraz bardzo szybka dostawa. Jeśli kupować ekogroszek to tylko w SAM-BUD-ROLu!

5 na 5
- Sabina -

Ekogroszek

Zdecydowanie najlepszy ekogroszek!

Obsługujemy miejscowości:

SzczepanekBiedrzychowiceAntoniówDębska KuźniaBrożec