Ekogroszek workowany Domecko

Jesteś już teraz na etapie planowania zakupu węgla do ogrzewania domu na nadchodzącą zimę? Nie wiesz, gdzie w tym roku zamówić opał i na jaki jego gatunek postawić? Zachęcamy Cię do nabycia ekogroszku na naszej stronie internetowej. Naszych 20 tys. stałych, powracających rokrocznie, klientów, z pewnością potwierdzi, że warto z nami współpracować. W ofercie mamy ekogroszki workowane, a także surowiec wysyłany luzem. Działamy na obszarze całej Polski. Chciałbyś dowiedzieć się więcej? Zapoznaj się z przygotowaną przez nas tabelą parametrów umieszczoną poniżej, a także z PORADNIKIEM KUPUJĄCEGO.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Domecko

EKOGROSZEK dla wymagających

Jeżeli myślimy o skutecznym ogrzewaniu wnętrz, jakość i rodzaj paliwa, które stosujemy, ma kluczowe znaczenie. Nawet najwyższej klasy i najnowszy kocioł nie pomoże, jeżeli używamy słaby, pochodzący z niewiadomego miejsca ekogroszek. Wówczas mogą pojawić się problemy takie jak spieki, nadmierne zużycie paliwa, a także powstawanie bardzo dużych ilości popiołu. Jednak nie martw się – jeśli na ten sezon kupisz ekogroszek SAM-BUD-ROL, tego rodzaju zmartwienia z pewnością nie będą Cię niepokoić.

Nie wiesz, gdzie możesz kupić doskonały ekogroszek workowany w Domecku? Co prawda nie mamy w tym mieście swojego składu, ale to nie kłopot – świadczymy dostawy na terenie całego kraju! Jeśli postanowisz nawiązać współpracę z naszą firmą, to jesteśmy przekonani, że będziesz zadowolony z tego wyboru. Jesteśmy obecni na rynku od 2003 roku – a więc już 15 lat – i gwarantujemy, że perfekcyjnie znamy się na tym, co robimy. Jeżeli zechcesz dołączyć do grona naszych klientów, będziemy niezmiernie szczęśliwi!

Najlepszy ekogroszek w Domecku

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Jakość dostarczanego do klientów paliwa jest dla nas najistotniejsza. Zależy nam, by mieć pewność, że produkt, który Wam sprzedajemy, jest pełnowartościowy. Dlatego też nasz ekogroszek na każdym etapie produkcji przechodzi wnikliwe testy. Regularnie sprawdzamy, czy na pewno nie zawiera zbyt dużych ilości podziarna, czy został on dokładnie wysuszony i czy nie jest zanieczyszczony ani oklejony miałem. SAM-BUD-ROL – zaufaj specjalistom!

Ekogroszek

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Skład opału Krapkowice

Lokalizacja:
ul. Opolska 69a, 47-300 Krapkowice
Czynne:
PN-PT 7.00-15.00, SB 7.00-11.00, ND nieczynne
krapkowice@sambudrol.pl
zadzwoń 77 466 17 50
Zobacz cennik

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Domecku
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Domecko

Nie jesteś pewien, który gatunek z naszej oferty będzie najlepiej dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb? Postaramy się szczegółowo opisać Ci wszystkie dostępne opcje – pamiętaj też, iż w przypadku, gdybyś miał dodatkowe pytania, zawsze możesz zadzwonić na naszą infolinię i porozmawiać z jednym z naszych pracowników.

W naszym sklepie internetowym możesz kupić trzy rodzaje ekogroszków, a także miał Retomiał, który przeznaczony jest do spalania w piecach z palnikami retortowymi i rynnowymi oraz w kotłach miałowych z podajnikiem szufladowym. Ekogroszki dzielą się na Classic, Power Max oraz Economy. Najbardziej oszczędny spośród nich, jak sugeruje nazwa, jest Ekogroszek Economy. Można go stosować w kotłach 3. oraz 4. klasy. Ekogroszek Classic jest z kolei bardzo wszechstronny - nadaje się do kotłów zarówno 3. i 4., jak i 5. klasy, dzięki czemu powinien się on sprawdzić u większości z nas. Naszym numerem jeden jest ekogroszek Power Max. Dostarcza on największą ilość energii, co sprawia, że rekomendujemy go najbardziej wymagającym nabywcom. Warto też wspomnieć o tym, iż przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu został on wyróżniony Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego.

Nie kupiłeś jeszcze węgla na następny sezon? Kup u nas ekogroszek! Domecko – a więc prawdopodobnie Twoje miesjcowość – to miejsce, do którego skutecznie i szybko możemy go dostarczyć. Podczas składania zamówienia, nie zapomnij, aby określić, w jakiej dokładnie formie zamierzasz go odebrać. Możemy ekogroszek do Ciebie dostarczyć albo luzem, albo zapakowany w 25-kilogramowe polipropylenowe worki. Wówczas będzie nadany albo w big bagu albo na bezzwrotnej palecie (mieści się na niej 40 worków). Zrobimy wszystko, aby zakupy w SAM-BUD-ROL były dla Ciebie satysfakcjonujące, a ekogroszek był zgodny z Twoimi wymaganiami!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek

Obsługujemy miejscowości:

KrasiejówKupBiałaMechniceBrożec