Ekogroszek workowany Dobrzeń Wielki

Produkcja ekogroszków – to dziedzina, w której nie ma nam równych! Corocznie dostarczamy je do szerokiego grona odbiorców zlokalizowanych na terenie całego kraju. Chcesz kupić ekogroszek luzem? A może we workach? Dla nas to nie problem – masz możliwość zamówić zarówno pierwszą, jak i drugą opcję w naszym sklepie internetowym! Nie mamy żadnych tajemnic – wszelkie parametry jakościowe dotyczące proponowanego przez nas produktu zamieszczone są w tabeli poniżej. Zachęcamy Cię również do przeczytania stworzonego przez nas PORADNIKA KUPUJĄCEGO – przeczytasz w nim, jak wybrać ekogroszek odpowiedni do posiadanego przez Ciebie typu kotła, a także zdobędziesz wiedzę, czemu jest to tak istotne.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Dobrzeń Wielki

EKOGROSZEK dla wymagających

Przy zakupie nowego kotła, przeważnie przykładamy dużą wagę do tego, by był on naprawdę solidny - w końcu każdy z nas wie, jak ważna jest kwestia odpowiedniego ogrzewania domu. Niestety sam kocioł nawet najporządniejszy nie jest dostatecznym rozwiązaniem, czego część z nas nie jest świadomych. Tak samo istotne jest dobrej jakości paliwo. Jeśli chcesz być pewny, że na taki produkt właśnie się zdecydowałeś – zamów to wyprodukowane przez firmę SAM-BUD- ROL! Z przyjemnością dowieziemy nasz ekogroszek workowany w Dobrzeniu Wielkim – prosto do Twojego domu!

Miewałeś kłopoty ze swoim piecem?Wytwarzał za dużo popiołu? Możliwe, że nie ocieplał pomieszczeń do oczekiwanej temperatury? Albo wykorzystywał nadmiar paliwa? To właśnie w ekogroszku może tkwić przyczyna. Jeśli w tym roku zdecydujesz się na nasz ekogroszek, takie niedogodności z pewnością już nie będą miały miejsca. Idź za przykładem naszych 20 000 stałych klientów – zaufaj 15 - letniemu doświadczeniu firmy SAM-BUD-ROL!

Najlepszy ekogroszek w Dobrzeniu Wielkim

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

W stosunku do naszych klientów jesteśmy w pełni uczciwi. Aby mieli pewność odnośnie tego, co od nas kupują, dołączamy aktualne świadectwo jakości do każdej dostawy ekogroszku. Ponadto, podczas produkcji wykonujemy szeroki zakres testów kontroli, które dają nam pewność, że powstający ekogroszek z pewnością spełni wymagania osób, do których trafi. Czym powinien wyróżniać się ten wzorowy? Niewątpliwie musi być odpowiednio suchy, pozbawiony miału i zanieczyszczeń, a także nadmiernej ilości podziarna oraz naturalnie - właściwie zapakowany. Nasz taki właśnie dokładnie jest!

Ekogroszek

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Skład opału Gogolin

Lokalizacja:
ul. Fabryczna 2, 47-320 Gogolin
Czynne:
PN-PT 7.00-15.00, SB 7.00-11.00, ND nieczynne
gogolin@sambudrol.pl
zadzwoń 77 466 62 16
Zobacz cennik

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Dobrzeniu Wielkim
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Dobrzeń Wielki

Jaki ekogroszek zakupić? Nie jest to taka prosta kwestia. Na szczęście w każdej chwili pozostają do Twoich usług nasi eksperci i z ogromną chęcią pomogą Ci w dokonaniu wyboru. W tej chwili zaprezentujemy trzy zasadnicze proponowane przez nas rodzaje tego paliwa.

Ekogroszek Economy jest najbardziej wydajny, a dzięki temu też pod względem finansowym najbardziej opłacalny. Możesz go nabyć, jeśli posiadasz kocioł należący do 3. lub 4. klasy. Ekogroszek classic z kolei - jak sama nazwa wskazuje - jest bardzo uniwersalny. Można go wsypać do prawie każdego rodzaju kotła (3., 4. oraz 5. klasy). Natomiast ekogroszek Power Max to autentyczny rarytas. Dedykowany jest dla kotłów 5. klasy i ecodesign. Trzeba koniecznie nadmienić, że przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu został on odznaczony Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego. Ostatnim produktem, o którym wypada nadmienić jest ekomiał Retomiał, który wykorzystać można do palenia w kotłach miarowych, a także tych posiadających retortowe i rynnowe palniki.

Zastanawiasz się, czy dowieziemy do Ciebie nasz ekogroszek? Dobrzeń Wielki to miasto, do którego dotrzemy bez najmniejszego problemu – nie musisz się więc obawiać! Nie zapominaj, że masz możliwość wybrać formę, w jakiej go dowieziemy – czy zapakowany w polipropylenowe worki (po 25 kg), czy luzem, a także czy umieścimy go na bezzwrotnej palecie ( jest na niej miejsce na 40 sztuk worków), czy też w big-bagu. Jeżeli masz jakieś specjalne oczekiwania (na przykład chciałbyś złożyć zamówienie hurtowe), powiedz nam o tym. Dołożymy wszelkich starań, aby je zrealizować!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek

Obsługujemy miejscowości:

SławiceGoszowiceGogolinMechnicaLewin Brzeski