Ekogroszek workowany Ząbki

Szukasz niezawodnego opału do swojego kotła? Interesują Cię wyłącznie uczciwi dystrybutorzy? Ząbki to jedno z miast, w którym oferujemy węgiel marki SAM-BUD-ROL. Ekogroszek to opał coraz chętniej stosowany do ogrzewania domów. Producent węgla ma więc ogromne znaczenie dla jego jakości. Klienci zamawiający opał od sprawdzonej firmy, mogą mieć pewność, że otrzymany towar spełnia określone normy. Do tego, jeżeli równie ważna jest dla Ciebie cena, ekogroszek SAM-BUD-ROL będzie strzałem w dziesiątkę. U nas zamówisz węgiel w wygodnych workach. Zanim podejmiesz decyzję, sprawdź poniżej tabelę z właściwościami ekogroszku. Przeczytaj również praktyczny PORADNIK KUPUJĄCEGO.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Ząbki

EKOGROSZEK dla wymagających

Poszukiwania ekogroszku warto zacząć od dostawców cieszących się zaufaniem w branży. SAM-BUD-ROL oferuje najlepszy ekogroszek workowany dla klientów w Ząbkach. Został on zapakowany w wyjątkowo szczelne i bardzo wytrzymałe worki. Nasza marka jest obecna w branży już od 15 lat, oferując tani ekogroszek o wyjątkowych parametrach potwierdzonych certyfikatami. Wieloletnia działalność podkreśla jakość znajdującego się w asortymencie opału, który oferujemy.

Jednym z miejsc, do którego dostarczamy ekogroszek jest Ząbki i okolice. Zapewniamy opał do kotłów 3.,4.,5. klasy oraz nowoczesnych sprzętów ecodesign. Dostępny jest on w różnych wersjach. Bezpieczeństwo, przystępne ceny, kompleksowa oferta i certyfikowany węgiel ekogroszek to kluczowe wyznaczniki jakości marki SAM-BUD-ROL.

Najlepszy ekogroszek w Ząbkach

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Jeżeli szukasz węgla, który sprosta Twoim oczekiwaniom mamy pewność, że u nas zamówisz odpowiedni produkt. Dostarczamy nasz asortyment do wielu miast zlokalizowanych na obszarze całego kraju. Co więcej, nie będziesz mieć problemu z zamówieniem węgla od SAM-BUD-ROL. Z myślą o utrzymaniu najwyższych standardów, nasz ekogroszek przed wysyłką jest dokładnie kontrolowany. Sprawdzamy, czy węgiel jest odpowiednio suchy i nie uległ zanieczyszczeniu. Ważna jest również kontrola ilości miału, podziarna i spiekalności. Robimy to, aby mieć 100% pewność, że każdy ekogroszek dotrze do odbiorcy w znakomitej, pozbawionej wad formie. Do zamówienia dodajemy świadectwo jakości, które potwierdza parametry oferowanego opału. Wybierając SAM-BUD-ROL, inwestujesz w renomowaną markę.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Ząbki)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wagi – do ważenia naszego ekogroszku używamy wyjątkowo dokładnych, legalizowanych wag;

  • Gwarancja uziarnienia – zyskujesz pewność, że węgiel ma odpowiednią granulację i jest pozbawiony podziarna, ponieważ przesiewamy go, korzystając z zaawansowanych technologicznie urządzeń;

  • Gwarancja jakości – wszystkie dane producenta i parametry ekogroszku znajdziesz na opakowaniu. Gdy zauważysz, że opis nie jest zgodny z zawartością, masz prawo zgłosić reklamację.

  • Czyste składowanie – worek zabezpiecza przed zanieczyszczeniem posesji i kotłowni, a także umożliwia dozowanie odpowiedniej ilości opału do dozownika.

Ekogroszek workowany w Ząbkach
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Ząbki

Uwzględniając potrzeby oraz oczekiwania naszych klientów, dostarczamy wiele rodzajów ekogroszku. Nie istnieje produkt uniwersalny, który sprawdzi się w dosłownie każdym kotle. Z tego względu przygotowaliśmy pełną gamę produktów, dopasowanych do wymagań Klientów. Znajdziesz u nas węgle o parametrach pasujących do sprzętów różnych klas. Jeżeli jednak masz pewne obawy, skorzystaj z pomocy konsultantów. Nie tylko wyjaśnią wszystkie kwestie, ale także pomogą wybrać właściwy produkt.

Dostarczamy węgle o szerokim spektrum parametrów jakościowych. Jednym z najczęściej wybieranych gatunków węgla jest ekogroszek Comfort dla kotłów 3 i 4 klasy. Jak sama nazwa wskazuje, pozwala cieszyć się wysokim komfortem obsługi. Jeżeli nie wiesz, co wybrać, rekomendujemy ekogroszek Classic, przeznaczony do kotłów 3, 4 i 5 klasy. Dla bardziej wymagających użytkowników świetnym wyborem będzie workowany ekogroszek Power Max, wyróżniający się najwyższą jakością potwierdzoną Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego. W ofercie mamy również ekogroszek Ecodesign, dedykowany do spalania w najbardziej zaawansowanych technologicznie niskoemisyjnych kotłach ekoprojekt (ecodesign) zgodnie z Rozporządzeniem Komisji UE 2015/1189.

Następnym, sprawdzonym produktem jest ekomiał Retomiał, dedykowany dla osób posiadających piec miałowy bądź urządzenie z palnikiem retortowym lub rynnowym. Oczekujesz szybkiej dostawy do domu? Nie jest to problem – nasz ekogroszek dostarczymy pod wskazany przez Ciebie adres na bezzwrotnej palecie w czterdziestu 25-kilogramowych workach. Zapraszamy do zakupu!

Ekogroszek Ząbki - opinie naszych klientów

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek

- Sławomir -

Węgiel fajny suchy SUPER Transport chyba się poprawia w końcu do tego ciężaru używają paleciaków elektrycznych i dają sobie radę. Mogę pochwalić i pozdrowić ostatnich dwóch kurierów.

- Wojciech -

Mało popiołu, ten co jest - bardzo drobny. Żadnych niespodzianek / śmieci w węglu. Transport na uzgodnioną godzinę, wjazd paleciakiem aż do samej komórki z węglem