Ekogroszek workowany Szydłowiec

Szukasz odpowiedniego paliwa do posiadanego kotła? Interesują Cię wyłącznie uczciwi sprzedawcy? Szydłowiec to jedno z miast, w którym oferujemy opał marki SAM-BUD-ROL. Podstawą efektywnego ogrzewania domów jest właściwy ekogroszek. Producent węgla ma więc ogromne znaczenie dla jego jakości. Korzystając z usług rzetelnego dostawy masz gwarancję, że surowiec posiada właściwe parametry. Jeśli ważna jest dla Ciebie również cena, ekogroszek SAM-BUD-ROL będzie strzałem w dziesiątkę. Sprzedajemy węgiel w specjalnie przystosowanych do tego workach. Zanim podejmiesz decyzję, zapoznaj się z poniższą tabelą z właściwościami ekogroszku. Przeczytaj również praktyczny PORADNIK KUPUJĄCEGO.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Szydłowiec

EKOGROSZEK dla wymagających

Poszukiwania ekogroszku warto zacząć od marek cieszących się zaufaniem klientów. SAM-BUD-ROL dostarcza najlepszy ekogroszek workowany dla klientów w Szydłowcu. Został on zapakowany w wyjątkowo szczelne i bardzo solidne worki. Nasza marka działa w branży już od 15 lat, dostarczając tani ekogroszek o doskonałych parametrach potwierdzonych certyfikatami. Wieloletnia działalność podkreśla klasę znajdujących się w asortymencie produktów, które oferujemy.

Jednym z obszarów, w którego zakresie wysyłamy ekogroszek jest Szydłowiec i okolice. Oferujemy węgiel do kotłów 3.,4.,5. klasy oraz nowoczesnych sprzętów ecodesign. Dostępny jest on w zróżnicowanych wersjach. Bezpieczeństwo zakupów, kompleksowa oferta, przystępne ceny i atestowany węgiel ekogroszek to najważniejsze wyznaczniki jakości marki SAM-BUD-ROL.

Najlepszy ekogroszek w Szydłowcu

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Jeżeli szukasz węgla, który spełni Twoje wymagania zapewniamy, że w SAM-BUD-ROL zamówisz odpowiedni produkt. Dostarczamy doskonałej klasy ekogroszek do wielu miejsc w Polsce. Z łatwością zamówisz węgiel od SAM-BUD-ROL. Każdy ekogroszek pakowany luzem i workowany jest sprawdzany przed wysyłką przez dedykowanych kontrolerów. Upewniamy się, czy węgiel jest wystarczająco suchy i nie uległ zanieczyszczeniu. Istotna jest również kontrola spiekalności, ilości miału i podziarna. Wszystko po to, aby mieć 100% gwarancję, że każdy ekogroszek dotrze do odbiorcy w znakomitej, pozbawionej wad formie. Do zakupu dołączamy świadectwo jakości, które potwierdza parametry oferowanego opału. Decydując się na SAM-BUD-ROL, inwestujesz w renomowaną markę.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Szydłowiec)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wagi – do ważenia naszego ekogroszku używamy bardzo precyzyjnych, legalizowanych wag;

  • Gwarancja uziarnienia – zyskujesz pewność, iż ekogroszek posiada właściwą granulację i jest pozbawiony podziarna, ponieważ przesiewamy go, wykorzystując profesjonalną linię technologiczną;

  • Gwarancja jakości – wszystkie dane producenta i parametry ekogroszku znajdziesz na worku. Gdy stwierdzisz, że opis jest niezgodny z zawartością, masz prawo zgłosić reklamację.

  • Czyste składowanie – worek chroni przed zanieczyszczeniem posesji i kotłowni, a także ułatwia dozowanie odpowiedniej ilości opału do dozownika.

Ekogroszek workowany w Szydłowcu
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Szydłowiec

Ze względu na potrzeby oraz wymagania naszych klientów, dostarczamy kilka rodzajów ekogroszku. Jesteśmy świadomi, że żaden opał nie jest na tyle uniwersalny, aby pasować do każdego rodzaju kotła. Z tego względu przygotowaliśmy pełną gamę produktów, dopasowanych do wymagań Klientów. Zamówisz u nas ekogroszek pasujący do urządzeń różnych klas. Jeżeli okaże się, że masz jednak pewne obawy, skorzystaj z pomocy ekspertów. Z przyjemnością udzielą wszelkich niezbędnych informacji i pomogą w wyborze odpowiedniego paliwa.

Gwarantujemy węgle o szerokim spektrum parametrów jakościowych. W ofercie znajdziesz m.in. wydajny ekogroszek Comfort dla kotłów 3 i 4 kasy. Jak sama nazwa wskazuje, pozwala cieszyć się dużym komfortem obsługi. Jeżeli nie wiesz, co wybrać, rekomendujemy ekogroszek Classic, przeznaczony do kotłów 3, 4 i 5 klasy. Dla bardziej wymagających użytkowników świetnym rozwiązaniem będzie workowany ekogroszek Power Max, wyróżniający się najwyższą jakością potwierdzoną Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego. W ofercie posiadamy również ekogroszek Ecodesign, który dedykowany jest do spalania w najbardziej zaawansowanych technologicznie niskoemisyjnych kotłach ekoprojekt (ecodesign) zgodnie z Rozporządzeniem Komisji UE 2015/1189.

Innym, sprawdzonym produktem jest ekomiał Retomiał, stworzony z myślą o klientach posiadających kocioł miałowy bądź system grzewczy z palnikiem retortowym lub rynnowym. Oczekujesz natychmiastowej dostawy do domu? Nie jest to problem – nasz ekogroszek dostarczymy pod wskazany przez Ciebie adres na bezzwrotnej palecie w czterdziestu 25-kilogramowych workach. Zapraszamy do skorzystania oferty!

Ekogroszek Szydłowiec - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek

- Sławomir -

Węgiel fajny suchy SUPER Transport chyba się poprawia w końcu do tego ciężaru używają paleciaków elektrycznych i dają sobie radę. Mogę pochwalić i pozdrowić ostatnich dwóch kurierów.