Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Wisła

Jesteś zainteresowany kupnem ekogroszku workowanego w mieście Wisła? W takim razie zapraszamy do poznania szczegółów naszego asortymentu! Nasza firma od 1989 roku funkcjonuje w rynku opału, podczas których zdołaliśmy wypracować nie tylko cenne doświadczenie, lecz też uznanie klientów. Z tego powodu postanowiliśmy rozpocząć własną produkcję nowoczesnego materiału opałowego, wyróżniającego się wydajnością, wysoką klasą i korzystną ceną. Obecny w naszym asortymencie ekogroszek dostępny w mieście Wisła poleca się do większości pieców, z kolei różnorodność sprzedawanych produktów gwarantuje, że z łatwością znajdziesz produkt idealny do swoich oczekiwań i potrzeb oraz typu pieca.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Wisła

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek, który oferujemy w Wiśle i okolicach, to zyskujące popularność paliwo węglowe skierowane do wyjątkowo wymagających klientów. W szczególności polecamy jego wykorzystanie tym, którzy potrzebują wydajnego, korzystnego cenowo oraz komfortowego sposobu na ogrzewanie domu jednorodzinnego, placówki firmy lub dowolnego miejsca o innym zastosowaniu. Zadbaliśmy o to, aby sprzedawany ekogroszek workowany produkował sporo ciepła, umożliwiając utrzymanie w pomieszczeniach idealnej temperatury.

Co więcej, nasze produkty nadają się do użycia w piecach o każdej wielkości, a ich najważniejszą zaletą jest świetna jakość i korzystne parametry, o które zadbaliśmy jako producent. Paliwo spełnia wszelkie regulacje, jest bezpieczny w czasie używania, a przy tym nie musisz naciągać prywatnego lub firmowego budżetu, żeby go zakupić. Nasza cena ekogroszku bez wątpienia Ci się spodoba.

Najlepszy ekogroszek w Wiśle

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Jeśli chcesz wykorzystać potencjał ekogroszku workowanego dostępnego w Wiśle, to dostępny w naszym asortymencie opał z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Nasz asortyment zawiera w szczególności nowoczesne materiały opałowe z węgla w kilku typach. Wszystkie charakteryzują się korzystną ilością energii produkowanej przy spalaniu, minimalną zawartością pozostałości wytwarzanych w czasie użytkowania oraz zawartością ziaren, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek naszej produkcji jest przeznaczony do użytku w kotłach klasy 3, 4 i 5 oraz ecodesign. Dzięki naszej firmie masz szansę zamówić paliwo w sporych, wygodnych workach o objętości 25 kg, bez przepłacania – oferujemy materiały opałowe na niezwykle atrakcyjnych warunkach zakupu. Świetna cena ekogroszku dostępnego w SAM-BUD-ROL idzie w parze z wysoką klasą, dzięki czemu nie musisz wahać się między znakomitymi parametrami a niskimi opłatami.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Wisła)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Doskonały standard wykonania – jako specjaliści w kwestii ekogroszku opałowego możemy zagwarantować najwyższe standardy opału, o których możesz dowiedzieć się więcej z oznaczeń na opakowaniach. Zamieściliśmy na nich właściwości i skład danego wariantu.

  • Ułatwienie zachowania porządku – obecny w naszym sklepie materiał jest sprzedawany w polipropylenowych workach, które są czyste i wygodne w składowaniu w kotłowni bądź na podwórku.

  • Prostota dozowania – materiał oferujemy w workach o wadze pozwalającej na sprawne przeniesienie go do podajnika na opał.

  • Sprawny transport – nasze produkty to nie tylko proste i wygodne składowanie, ale także bezproblemowy, szybki transport. Ze względu na umieszczenie materiałów w workach możesz wygodnie przenieść je w inne miejsce.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Wiśle
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Wisła

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, którzy chcą skorzystać z wysokiej klasy ekogroszku workowanego w Wiśle i sąsiednich miejscowościach, przyszykowaliśmy w naszym sklepie różnorodny asortyment nowoczesnego paliwa węglowego. U nas znajdziesz rozwiązania takie jak Power Max, Classic, Ecodesign czy Comfort, które wyróżniają się znakomitymi parametrami i korzystnymi kosztami. Cena ekogroszku naszej produkcji jest jedną z najkorzystniejszych w Polsce, przy czym wszelkie standardy produkcji stoją na najwyższym poziomie.

Oferowany węgiel ekogroszek spełnia wszelkie obowiązujące normy, ma wymagane certyfikaty jakości oraz ma gwarancję producenta. To idealny dowód na to, że nasze paliwo odznacza się najwyższą klasą w porównaniu do konkurencyjnych pozycji obecnych w Polsce. Ponadto możesz bez obaw używać produkty w większości pieców, nie obawiając się o uszkodzenie urządzenia grzewczego. Dzięki wykorzystaniu oferowanego w naszym sklepie ekogroszku dostępnego w Wiśle zmniejszysz rachunki za ogrzewanie budynku, przy tym utrzymując odpowiednią temperaturę w całym wnętrzu.

W SAM-BUD-ROL dbamy także o środowisko. Z tego względu węgiel ekogroszek jest polecany jako efektywne rozwiązanie. W trakcie spalania nie produkuje dymu i większych ilości toksycznych, groźnych dla otoczenia naturalnego związków chemicznych. Przez to możesz korzystać z jego wydajności, jednocześnie przyczyniając się do zmniejszenia zanieczyszczeń powietrza. Jeżeli interesuje Cię kupno naszego ekogroszku, to zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Ekogroszek Wisła - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek