Ekogroszek workowany Bodzanów

Jeśli jesteś osobą w Bodzanowie i chciałbyś zamówić ekogroszek – kupienie go od firmy SAM-BUD-ROL to najlepsza decyzja, jaką możesz podjąć. Jesteśmy firmą z piętnastoletnim stażem, która może się pochwalić sporym udziałem w branży. Nasz sklep online realizuje zamówienia z całego kraju – zarówno na ekogroszek workowany, jak i ten dostępny luzem. Pragniesz lepiej poznać nasz produkt? Dokładne parametry znajdują się w zaprezentowanej poniżej tabeli. Specjalnie dla naszych klientów stworzyliśmy także PORADNIK KUPUJĄCEGO. Jest tam wszystko na temat ekogroszku i jego gatunków, co tylko chcesz – i powinieneś – wiedzieć.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Bodzanów

EKOGROSZEK dla wymagających

Wybór firmy, od której zamówimy ekogroszek, to decyzja, którą powinniśmy uważnie rozważyć. Jeśli podejmiemy ją nierozważnie, przez kilka następnych miesięcy będziemy się zmagać z konsekwencjami. Czy zdarzyło Ci się kiedyś korzystać z miernej jakości ekogroszku ? Jeśli tak, z pewnością wiesz, jakie to może być problematyczne. Duże zużycie paliwa, problemy z dostatecznym ogrzaniem budynku, znaczne koszty, konieczność usuwania dużych ilości popiołu – to tylko niektóre z możliwych konsekwencji. Czy raz na zawsze chciałbyś o tym zapomnieć?

Jeśli Twoja odpowiedź na powyższe pytanie brzmi „tak” – postaw na ekogroszek firmy SAM-BUD-POL! My z kolei stawiamy na wysoką jakość, więc gwarantujemy, że będziesz usatysfakcjonowany – podobnie zresztą, jak 20 000 naszych stałych, powracających do nas rokrocznie klientów. Każda osoba, która nas zna, potwierdzi, iż gdy chodzi ekogroszek workowany z dostawą w Bodzanowie – jesteśmy najlepszą możliwą opcją!

Najlepszy ekogroszek w Bodzanowie

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Dlaczego nasz ekogroszek jest tak doskonały? Jego produkcja jest realizowana z zachowaniem rygorystycznych norm i procedur. Nasz zespół to wykwalifikowani specjaliści, którzy doskonale znają się na tym, czym się zajmują. Dzięki wnikliwym kontrolom jesteśmy pewni, że każda partia opału będzie zgodna z wymaganiami naszych kontrahentów. Przed oddaniem go w Wasze ręce, skrupulatnie kontrolujemy, czy na pewno nie został zanieczyszczony, jest wystarczająco suchy, czy nie ma w nim domieszki niepożądanych substancji oraz, czy na pewno worek jest wystarczająco solidny. Aby odbiorcy mieli zawsze pewność, że otrzymują rzeczywiście to, co zamówili, wraz z dostawą każdorazowo wręczamy im również świadectwo jakości produktu.

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Skład opału Krapkowice

Lokalizacja:
ul. Opolska 69a, 47-300 Krapkowice
Czynne:
PN-PT 7.00-15.00, SB 7.00-11.00, ND nieczynne
krapkowice@sambudrol.pl
zadzwoń 77 466 17 50

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Bodzanowie
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Bodzanów

Myślisz, który ekogroszek z naszego asortymentu będzie odpowiedni do Twojego pieca? W takim razie chętnie Ci pomożemy. Możemy polecić trzy podstawowe rodzaje. Pierwszy z nich to przeznaczony do kotłów 3. i 4. klasy ekogroszek Economy. To węgiel, który wyróżnia się rewelacyjnym stosunkiem ceny do jakości. Następny gatunek to przeznaczony do kotłów 5. klasy oraz ecodesign ekogroszek Power Max –to nadzwyczaj skuteczny opał, który przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu nagrodzony został Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego. I w końcu trzeci typ, czyli ekogroszek Classic – on sprawdza się w kotłach zarówno 3. i 4., jak i 5. klasy. Jest uniwersalny i tani jednocześnie. Oprócz tego należy także napisać o kolejnym naszym paliwie, którym jest ekomiał Retomiał – służy on do palenia w piecach miałowych z podajnikami szufladowymi oraz takich wyposażonych w palniki retortowe i rynnowe. Jesteśmy przekonani, iż nieco Ci pomogliśmy i wiesz już teraz, jaką decyzję podjąć!

Naszym kontrahentom idziemy na rękę, również w przypadku formy dostawy. Nasz towar wysyłamy zarówno w specjalnych 25-kilogramowych workach, jak również luzem. W przypadku opału workowanego jest możliwość wysłania go w big-bagu bądź na palecie bezzwrotnej, mieszczącej 40 worków (1 t produktu).

Zamierzasz kupić u nas ekogroszek? Bodzanów to miesjcowość, do którego chciałbyś, abyśmy go dowieźli? Dla nas to żaden problem – z niecierpliwością czekamy na Twoje zamówienie!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

5 na 5
- Paweł -

Świetna firma!

Polecam ten ekogroszek

Obsługujemy miejscowości:

ChrząstowiceGorzów ŚląskiŻelaznaPolska CerekiewKietrz