Ekogroszek workowany Biedrzychowice

Jesteś w tym momencie na etapie planowania zakupu paliwa do ogrzewania gospodarstwa domowego na kolejną zimę? Chcesz znaleźć rzetelnego sprzedawcy, który posiada w asortymencie towar najwyższej jakości? Na naszej stronie kupisz ekogroszek, który z pewnością sprosta Twoim wymaganiom. Naszych 20 000 stałych, powracających rokrocznie, kontrahentów, z pewnością potwierdzi, że jest to świetny pomysł. Proponujemy ekogroszek workowany, a także taki wysyłany luzem. Działamy na obszarze całego kraju. Chciałbyś dowiedzieć się więcej? Zapoznaj się z przygotowaną przez nas tabelą parametrów umieszczoną poniżej, a także z PORADNIKIEM KUPUJĄCEGO.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Biedrzychowice

EKOGROSZEK dla wymagających

Jeśli myślimy o skutecznym ogrzewaniu domu, jakość i rodzaj paliwa, które stosujemy, ma kluczowe znaczenie. Nawet najlepszy i najnowocześniejszy kocioł nie pomoże, gdy zamówiliśmy słaby, pochodzący z niewiadomego źródła ekogroszek. Mogą wówczas wystąpić komplikacje takie jak spieki, powstawanie bardzo dużych ilości popiołu, a także nadmierne zużycie paliwa. Jednak nie martw się – jeśli w tym roku kupić ekogroszek SAM-BUD-ROL, tego typu zmartwienia z pewnością Cię nie dopadną.

Nie wiesz, gdzie możesz nabyć dobry ekogroszek workowany w Biedrzychowicach? Co prawda nie mamy w tym mieście swojego składu, ale to nic – świadczymy dostawy na terenie całej Polski! Jeśli postanowisz współpracować z nami, to jesteśmy pewni, iż będziesz zadowolony z tej decyzji. Działamy od 2003 roku – a więc już 15 lat – i zapewniamy, że świetnie znamy się na tym, czym się zajmujemy. Nie zastanawiaj się i już dziś przystąp do grona naszych zadowolonych kontrahentów!

Najlepszy ekogroszek w Biedrzychowicach

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Jakość dostarczanego do odbiorców paliwa jest dla nas priorytetem. Stale zmierzamy do tego, aby móc zagwarantować towar zgodny z obowiązującymi normami. Dlatego też nasz ekogroszek podczas każdego etapu produkcji przechodzi dokładne testy. Wielokrotnie sprawdzamy, czy na pewno został on dokładnie wysuszony, czy nie jest zanieczyszczony ani oklejony miałem i czy nie zawiera zbyt dużych ilości podziarna. SAM-BUD-ROL – jesteśmy polskim producentem węgla!

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Skład opału Krapkowice

Lokalizacja:
ul. Opolska 69a, 47-300 Krapkowice
Czynne:
PN-PT 7.00-15.00, SB 7.00-11.00, ND nieczynne
krapkowice@sambudrol.pl
zadzwoń 77 466 17 50

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Biedrzychowicach
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Biedrzychowice

Zamierzasz zamówić w naszej firmie ekogroszek, ale nie jesteś pewien, na który z naszej oferty powinieneś się zdecydować? Postaramy się wnikliwie zaprezentować Ci wszystkie dostępne opcje – pamiętaj również, że w razie, gdybyś miał dodatkowe wątpliwości, zawsze masz możliwość zadzwonienia na naszą infolinię i porozmawiania z jednym z naszych ekspertów.

W naszym sklepie internetowym możesz zamówić trzy warianty ekogroszków, jak również miał Retomiał, który dedykowany jest do stosowania w kotłach miałowych z podajnikiem szufladowym oraz w piecach z palnikami retortowymi i rynnowymi. Ekogroszki dzielą się na Economy, Classic oraz Power Max. Najbardziej ekonomiczny z nich wszystkich, jak wskazuje nazwa, jest Ekogroszek Economy. Można go stosować w kotłach 3. oraz 4. klasy. Ekogroszek Classic jest z natomiast bardzo uniwersalny - jest odpowiedni do kotłów zarówno 3. i 4., jak i 5. klasy, dzięki czemu powinien on usatysfakcjonować prawie każdego klienta. Natomiast ekogroszek Power Max to opał z najwyższej półki. Charakteryzuje się on najwyższą wartością opałową, co sprawia, że rekomendujemy go najbardziej wymagającym nabywcom. Koniecznie należy wspomnieć o tym, że przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu został on nagrodzony Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego.

Nie kupiłeś jeszcze węgla na przyszły sezon? Kup u nas ekogroszek! Biedrzychowice – a więc prawdopodobnie Twoje miejsce zamieszkania – to miejsce, do którego bez problemu możemy go dostarczyć. Pamiętaj, aby przy składaniu zamówienia powiadomić nas, w której formie chciałbyś otrzymać swoje paliwo. Możemy ekogroszek do Ciebie dostarczyć albo luzem, albo zapakowany w 25-kilogramowe polipropylenowe worki. Wówczas będzie nadany albo w big bagu albo na bezzwrotnej palecie (znajduje się na niej 40 worków). Zrobimy wszystko, aby zakupy w SAM-BUD-ROL były dla Ciebie satysfakcjonujące, a opał był zgodny z Twoimi oczekiwaniami!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

Obsługujemy miejscowości:

NamysłówWołczynGorzów ŚląskiKlisinoBrynica