Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Radom

Jeżeli szukasz w Radomiu dobrego jakościowo Ekogroszku, który spełni twoje oczekiwania i będzie w konkurencyjnej cenie, to nasza oferta jest dla ciebie. Strona, na której właśnie się znajdujesz, idealnie pokaże ci, że nasze produkty są ekonomiczne i niedrogie a przy tym dobrze ogrzeją twój dom. Posiadamy ekogorszek pakowany w specjalne worki i dostarczamy go na terenie całego kraju. Zapraszamy do zapoznania się z tabelką, która ułatwi wybór odpowiedniego produktu. Jeżeli chcesz poszerzyć wiedzę w zakresie ekogorszku lub ułatwić poszukiwanie dobrego opału to zachęcamy do obejrzenia poradnika kupującego. Jako producent zapewniamy opał najwyższej jakości.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Radom

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Co wyróżnia naszą markę na tle innych firm? Działamy na polskim rynku od lat, dzięki czemu jesteśmy nie tylko marką z tradycjami, ale także posiadamy stałych klientów, którzy co rok kupują u nas opał. Nasze produkty są wysokiej jakości, co sprawia, że ogrzewanie domu czy innych pomieszczeń jest ekonomiczne. Nasza konkurencyjna cena sprawia, że firma cieszy się dużą popularnością, a sam ekogroszek nie traci swojej jakości - jest tani, a jednocześnie wyróżnia się wysoką wartością opałową.

Nasze indywidualne podejście do każdego klienta sprawia, że każdy kupujący wybierze idealnie dopasowany ekogroszek do swoich potrzeb. Obsługujemy Radom i okolice, ale ekogroszek workowany możemy wysłać w dowolne miejsce w kraju. Nasz opał dobrze sprawdza się w przypadku kotłów ecodesing, ale również należących do klasy 3, 4 i 5. Nasz węgiel zapobiega nadmiernemu tworzeniu się popiołu czy też nierównej pracy pieca. Nasze piętnastoletnie doświadczenie sprawia, że nasze produkty cieszą się dużą popularnością wśród wymagających klientów.

Najlepszy ekogroszek w Radomiu

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Jeżeli szukasz ekogroszeku o wysokich parametrach energetycznych oraz z dostawą na terenie Radomia i okolic to idealnie trafiłeś. Nasza firma zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości opału na terenie całego kraju od 15 lat. Jesteśmy liderami w swojej branży, bo nasz produkt jest ceniony przez naszych stałych klientów. Sprzedajemy ekogroszek w odpowiednio zabezpieczonych workach. Każdy z nich jest dokładnie zweryfikowany, dzięki czemu klient ma pewność, że jest on wystarczająco suchy i pozbawiony zabrudzeń. Przed każdą realizacją zamówienia zostaje przeprowadzone kilka testów jakości, dzięki czemu podczas wysyłki nasza firma może wydać świadectwo dobrej jakości ekogroszku workowanego.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Radom)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja odpowiedniej wagi - ekogroszek jest ważony za pomocą odpowiednich zalegalizowanych wag. Daje to gwarancję, że każdy worek waży, tyle ile zostało zapisane na etykiecie.

  • Dobre uziarnienie - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację i jakość ekogroszku.

  • Gwarancja jakości produktu - na każdym z worków znajdziecie etykietę z dokładnymi parametrami ekogroszku. Worki są skutecznie zabezpieczone, co zapobiega ingerencji osób trzecich.

  • Czyste składowe - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji oraz w kotłowni.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Radomiu
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Radom

Ekogroszek jest jednym z najbardziej opłacalnych wysokoenergetycznych paliw do ogrzewania domów lub innych budynków, dlatego jest tak często wybierany przez klientów. Odpowiednie jego dobranie nie tylko sprawi, że pomieszczenia będą równomiernie ocieplone, ale także sam piec będzie poprawnie pracował. Dobre spalanie oraz brak dużej ilości popiołu to cechy, które idealnie opisują wysokiej jakości ekogroszek, dlatego tak ważne jest wybranie opału dopasowanego do indywidualnych potrzeb.

Jeśli mieszkasz w Radomiu i szukasz wysokiej jakości ekogroszku, to firma SAM-BUD-ROL może ci to zaoferować. W naszej ofercie posiadamy różnego rodzaju opał różniący się od siebie właściwościami, wielkością oraz ceną. W naszej firmie kupisz między innymi ekogroszek taki jak Power Max, który należy do opału z wyższej półki. Idealnie sprawdza się on w kotłach z serii ecodesing oraz należących do 5 klasy. Dla klientów chcących ekogroszek o niższej cenie polecamy Classic oraz Economy. Zarówno ten pierwszy, jak i drugi bardzo dobrze się spalają, zostawiając małą ilość popiołu. Tani ekogroszek workowany Economy jest polecany dla osób, które palą w tradycyjnych kotłach oraz piecach domowych. Nadaje się również do palenia w kominkach domowych. Każdy nasz produkt przechodzi przez szereg testów jakości, dzięki czemu do każdego zamówienia dołączany jest Certyfikat Bezpieczeństwa Ekologicznego. W naszej firmie SAM-BUD-ROL ekogroszek wysyłany jest do klientów w odpowiednio zapakowanych workach. Każde opakowanie jest odpowiednio zabezpieczone tak, aby niemożliwa była ingerencja osób trzecich. Worki posiadają etykiety z opisami o składzie oraz właściwościach, dzięki czemu każda osoba zamawiająca je w tej postaci ma wgląd w skład ekogroszku.

Jeżeli zamierzasz kupić od nas ekogroszek i mieszkasz w Radomiu, dostawa będzie dużo szybsza. Jeśli masz wątpliwości, skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci w wyborze rodzaju ekogroszku lub formę dostawy. Zapraszamy do kontaktu - nasi pracownicy pomogą Ci wybrać opał dopasowany do Twoich potrzeb.

Ekogroszek Radom - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek