Grys sjenitowy do ogrodu

Grys sjenitowy jest trwały, wytrzymały i może pochwalić się większą elastycznością niż granit. Pozostałe właściwości dwóch materiałów są porównywalne. To grafitowo-szaro-czarne kruszywo, które jest szczególnie polecane do stworzenia murków oporowych i ogrodzeń, jednak równie dobrze sprawdzi się do przygotowania nawierzchni ogrodowych. Sjenit jest polecany do tworzenia podjazdów, tarasów i ścieżek, ponieważ jest odporny na obciążenia i działanie czynników zewnętrznych.

W aktualnym asortymencie znajdziesz:

  • Grys sjenitowy Ramzes – szaro-czarna skała, którą można porównać do granitu. Dzięki niskiej zawartości kwarcu jest dość elastyczna. Ramzes zwraca uwagę błyszczącymi wkładkami skaleni

Grys sjenitowy Ramzes

Opis

szaro-czarna skała, którą można porównać do granitu. Dzięki niskiej zawartości kwarcu jest dość elastyczna. Ramzes zwraca uwagę błyszczącymi wkładkami skaleni.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze grysu sjenitowego?

Sjenity, podobnie jak granit, mogą pochwalić się wytrzymałością i szerokim zastosowaniem. Jak w takim razie wybrać najlepszy grys sjenitowy? Głównym kryterium jest jego uziarnienie. W SAM-BUD-ROL oferujemy sjenit w rozmiarze 11-16 oraz 16-22, z czego to ta pierwsza wielkość może okazać się wydajniejsza. Równie ważne jest przeznaczenie sjenitu oraz jego ilość. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego grysu sjenitowego – skontaktuj się z nami.