Grys marmurowy do ogrodu

Grys marmurowy zwraca uwagę bogatą kolorystyką, w której dominuje głównie biel. Jest także uniwersalnym wyborem do każdego ogrodu, w tym do gabionów, i nie tylko – bez obaw możesz zamówić dostępny w naszej ofercie grys marmurowy do akwarium. Na liście jego zalet znalazło się możliwość zastosowania w celach dekoracyjnych lub jako wypełnienie donic. Równie znakomicie sprawdzi się do obsypania roślin, zarówno kwiatów, jak i drzewek. W SAM-BUD-ROL oferujemy następujące grysy marmurowe:

  • Grys marmurowy Orient – grys ogrodowy wydobywany w okolicach wschodnich pograniczy Karkonoszy. Kamienie mają piękną paletę odcieni, zmienne zabarwienie i są niezwykle trwałe.
  • Kruszywo marmurowe Łomnica – wydobywane ze złóż soczewkowych we wschodnich Karkonoszach. Ma różnorodne zabarwienie – od bieli, przez błękit, aż po tonacje fioletu.
  • Kruszywo marmurowe Albis – biały kamień ogrodowy, który pięknie mieni się w słońcu. Kruszywo do ogrodu pochodzi już z ery paleozoiku i jest idealnym wyborem do gabionów.

Grys marmurowy Orient

Opis

grys ogrodowy wydobywany w okolicach wschodnich pograniczy Karkonoszy. Kamienie mają piękną paletę odcieni, zmienne zabarwienie i są niezwykle trwałe.

Kruszywo marmurowe Łomnica

Opis

wydobywane ze złóż soczewkowych we wschodnich Karkonoszach. Ma różnorodne zabarwienie – od bieli, przez błękit, aż po tonacje fioletu.

Kruszywo marmurowe Albis

Opis

biały kamień ogrodowy, który pięknie mieni się w słońcu. Kruszywo do ogrodu pochodzi już z ery paleozoiku i jest idealnym wyborem do gabionów.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze grysu marmurowego?

Jak wybrać najlepszy grys z marmuru? Zalecamy przede wszystkim określenie odpowiedniego uziarnienia, które ma bezpośredni wpływ na wydajność materiału. Przyjęło się, że to mniejszy żwir marmurowy zapewnia oszczędność pieniędzy i pozwala wypełnić większą przestrzeń przy mniejszym zużyciu produktu. Właśnie dlatego w SAM-BUD-ROL przygotowaliśmy grys marmurowy ozdobny w rozmiarach 8-16, 16-35, 35-60 i 60-100. Oczywiście, podczas zakupu warto zwrócić także uwagę na jego kolorystykę. To ważne, aby pasowała do architektury ogrodowej.