Grys granitowy do ogrodu

W SAM-BUD-ROL oferujemy następujące grysy granitowe:

  • Grys granitowy Beatrycze – skała o kolorze żółto-szarym, składająca się m.in. z żółtego kwarcu i miki. Grys tworzy się pod skorupą ziemską, a swoją nazwę zawdzięcza księżnej Beatrycze Brandenburskiej.
  • Grys granitowy Gotyk – polecany kamień granitowy do ogrodu, który może pochwalić się ciemnoczerwoną barwą. Do magmowa skała głębinowa składająca się przede wszystkim z kwarcu, skalenia i miki.
  • Grys granitowy Szarak – elegancki kamień ogrodowy, pochodzący z okolic Strzegomia. Jego głównymi zaletami jest szary, uniwersalny kolor oraz możliwość wykorzystania w każdym terenie.

Grys granitowy Beatrycze


Opis

skała o kolorze żółto-szarym, składająca się m.in. z żółtego kwarcu i miki. Grys tworzy się pod skorupą ziemską, a swoją nazwę zawdzięcza księżnej Beatrycze Brandenburskiej.

Grys granitowy Gotyk


Opis

polecany kamień granitowy do ogrodu, który może pochwalić się ciemnoczerwoną barwą. Do magmowa skała głębinowa składająca się przede wszystkim z kwarcu, skalenia i miki.

Grys granitowy Szarak

Opis

elegancki kamień ogrodowy, pochodzący z okolic Strzegomia. Jego głównymi zaletami jest szary, uniwersalny kolor oraz możliwość wykorzystania w każdym terenie.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze grysu granitowego?

Grys granitowy znalazł swoje zastosowanie w ogrodzie. Właśnie dlatego, jeśli chcesz wybrać właśnie ten rodzaj kamieni ozdobnych, zwróć uwagę na kilka rzeczy. Pierwsza z nich to miejsce, w którym go umieścisz – tłuczeń granitowy sprawdza się znakomicie na podjazd, podczas gdy drobniejszy grys granitowy jest polecany pod tuje. Nie bez znaczenia jest także wydajność żwiru. W SAM-BUD-ROL oferujemy grys granitowy 11-16 oraz 16-22. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze – skontaktuj się z naszym zespołem.