Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Dobre Miasto

Chcąc sprostać oczekiwaniom klientów prywatnych i firmowych, którzy szukają wydajnego ekogroszku w mieście Dobre Miasto, opracowaliśmy w SAM-BUD-ROL szeroką ofertę ekonomicznych paliw węglowych. Będą to między innymi wariant Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co bez problemu znajdziesz produkt odpowiedni do specyfikacji swojego pieca. Wyróżniamy się zdobywanym od roku 1989 doświadczeniem na rynku i długą listą darzących nas zaufaniem klientów. W efekcie możemy zapewnić, że znajdujący się w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz kupić w Dobrym Mieście, spełni Twoje oczekiwania nie tylko pod względem standardu produkcji i doskonałych szczegółów technicznych, ale również wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Dobre Miasto

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o klientach o najwyższych wymaganiach, którzy chcą postawić na rozsądne i ekonomiczne sposoby ogrzewania domu, placówki firmy lub hali produkcyjnej, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany dostępny nie tylko w Dobrym Mieście, lecz także w obrębie wielu innych miast w kraju. Jako wytwórca nowoczesnego paliwa węglowego, zapewniamy, że elementy jego specyfikacji spełniają wszystkie wymagania dotyczące węgla oraz odznaczają się znakomitą klasą na tle innych obecnych na rynku propozycji.

Nasz węgiel ekogroszek sprawdzi się w piecach dowolnych gabarytach. Do jego najistotniejszych plusów zalicza się między innymi możliwość zachowania czystości w kotle, niewymagający ingerencji mechanizm spalania i utrzymanie odpowiedniej temperatury w dowolnym pomieszczeniu. Co więcej, jako doświadczony wytwórca i wieloletni dystrybutor materiałów opałowych bez przerwy dbamy, aby cena ekogroszku była jedną z najkorzystniejszych nad Wisłą z utrzymaniem odpowiednich parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Dobrym Mieście

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w mieście Dobre Miasto i okolicach, to znakomity wybór dla wszystkich, nawet tych wyjątkowo wymagających klientów. Jako wytwórca innowacyjnego paliwa węglowego, zadbaliśmy o to, aby opał odznaczał się dobrą wartością opałową i niedużą ilością pozostałości po spalaniu. Wszystkie produkty z naszego asortymentu mogą być wykorzystywane w kotłach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Dodatkowo ekogroszek workowany jest materiałem opłacalnym, wydajnym, a różnorodność proponowanych wariantów powoduje, że na pewno wybierzesz optymalny opał dla siebie. W celu ułatwienia transportu i magazynowania materiały są pakowane do 25-kilogramowych worków. W środku znajdziesz ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku u nas jest jedną z najlepszych nad Wisłą.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Dobre Miasto)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia proste, schludne przechowywanie – utrzymanie porządku w kotłowni lub na podwórku jest łatwiejsze dzięki zamknięciu opału w trwałych polipropylenowych opakowaniach,

  • jest najwyższej jakości – dowodem odpowiedniego standardu sprzedawanego przez naszą firmę ekogroszku jest jego doskonały skład i właściwości, o których dokładne informacje umieściliśmy na opakowaniach,

  • są łatwe w przewożeniu – ekogroszek w workach jest prosty i szybki w transporcie, a jego przenoszenie do pojazdu dostawczego, a potem do pomieszczenia z kotłem czy na podwórko nie powoduje najmniejszego kłopotu,

  • gwarantuje komfort i łatwość dawkowania – na etapie pakowania upewniamy się, że w opakowaniach umieściliśmy bezbłędnie zmierzoną objętość ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Dobrym Mieście
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Dobre Miasto

Jeśli pragniesz postawić na ekogroszek workowany w mieście Dobre Miasto i sąsiednich miejscowościach, to gorąco proponujemy zapoznanie się ze szczegółami oferty naszego sklepu i złożenie zamówienia. Jako eksperci od opału zapewniamy nowoczesne paliwo węglowe, które można też nabyć w wielu innych miastach na terenie całej Polski. Wskutek zamknięcia produktu w trwałych workach jego transport i składowanie są łatwe oraz całkowicie bezproblemowe.

Węgiel ekogroszek dostępny w SAM-BUD-ROL to powiązanie doskonałej jakości i perfekcyjnych parametrów z korzystną ceną kupna. Pragniemy, aby efektywne energetycznie źródła opału były łatwo dostępne dla wszystkich klientów, ze względu na co już dawno rozpoczęliśmy wytwarzanie opału spełniającego wszelkie aktualnie funkcjonujące przepisy i posiadającego poważane potwierdzenia jakości, który można wykorzystać bez nadwyrężania domowego lub biznesowego budżetu. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL z pewnością zalicza się do najbardziej konkurencyjnych nad Wisłą.

To jednak nie koniec! Ekogroszek oferowany w Dobrym Mieście jest przeznaczony do dostarczania ciepła do domów i innych budynków o różnych gabarytach i jest zgodny z większością kotłów. Opał nie produkuje dużej ilości szkodliwych substancji i pozostałości w procesie spalania, jednocześnie umożliwiając utrzymanie wymaganej temperatury w każdym budynku. A to wszystko w parze z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku w nowoczesnym kotle powoduje produkowania minimalnej ilości dymu i szkodliwych związków.

Ekogroszek Dobre Miasto - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek