Ekogroszek workowany Kup

Jeśli jesteś osobą w Kup i chciałbyś zamówić ekogroszek – kupienie go od firmy SAM-BUD-ROL to najlepsze, co możesz zrobić. Mamy piętnastoletnie doświadczenie w jego produkcji - dostarczyliśmy go już do ogromnej liczby usatysfakcjonowanych nabywców. Nasz internetowy sklep obsługuje zamówienia z całej Polski – zarówno na ekogroszek luzem, jak i ten workowany. Zamierzasz lepiej poznać nasz opał? Wszelkie istotne parametry są przedstawione poniżej w tabeli. Specjalnie dla naszych kontrahentów sporządziliśmy również PORADNIK KUPUJĄCEGO. Jest tam wszystko na temat ekogroszku i jego gatunków, co tylko chcesz – i powinieneś – wiedzieć.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Kup

EKOGROSZEK dla wymagających

Wybór przedsiębiorstwa, z którego kupimy ekogroszek, to decyzja, którą musimy dokładnie przemyśleć. Jeśli podejmiemy ją pochopnie, przez kilka kolejnych miesięcy będziemy się zmagać z konsekwencjami. Czy miałeś kiedyś okazję palić w piecu słabej jakości ekogroszkiem ? Jeśli tak, z pewnością zdajesz sobie sprawę, jakie to może być uciążliwe. Nadmierne zużycie opału, kłopoty z wystarczającym ogrzaniem budynku, konieczność usuwania dużych ilości popiołu, wysokie koszty – to tylko jedne z wielu z potencjalnych konsekwencji. Na pewno chciałbyś tego uniknąć, prawda?

Jeśli Twoja odpowiedź jest twierdząca – postaw na ekogroszek marki SAM-BUD-POL! Jesteśmy producentem gwarantującym opał wysokiej jakości, który do tej pory zadowolił już ponad 20 tys. stałych klientów. Każdy, kto nas zna, potwierdzi, że gdy chodzi ekogroszek workowany z dostawą w Kup – jesteśmy najlepszą możliwą opcją!

Najlepszy ekogroszek w Kup

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Dlaczego nasz ekogroszek jest tak doskonały? Przede wszystkim dlatego, iż do jego produkcji przystępujemy z najwyższą starannością. Nasz zespół to doświadczeni specjaliści, którzy bezbłędnie znają się na tym, czym się zajmują. Nasz węgiel poddawany jest licznym kontrolom jakości, dzięki czemu jesteśmy pewni, że zaspokoi on oczekiwania najbardziej wymagających odbiorców. Przed oddaniem go w Wasze ręce, dokładnie kontrolujemy, czy na pewno nie został zanieczyszczony, czy nie ma w nim domieszki zbędnych substancji, czy jest wystarczająco suchy oraz, czy na pewno worek jest wystarczająco solidny. Aby nabywcy mieli zawsze gwarancję, że otrzymują dokładnie to, co zamówili, wraz z dostawą każdorazowo wręczamy im także certyfikat jakości produktu.

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Skład opału Krapkowice

Lokalizacja:
ul. Opolska 69a, 47-300 Krapkowice
Czynne:
PN-PT 7.00-15.00, SB 7.00-11.00, ND nieczynne
krapkowice@sambudrol.pl
zadzwoń 77 466 17 50

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Kup
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Kup

Nie wiesz, który ekogroszek z naszego asortymentu najlepiej sprawdzi się w Twoim piecu? W takim razie chętnie Ci pomożemy. Możemy zaoferować trzy podstawowe warianty. Pierwszy z nich to przeznaczony do kotłów 3. i 4. klasy ekogroszek Economy. To typ, który wyróżnia się dobrym stosunkiem jakości do ceny. Drugi rodzaj to przeznaczony do kotłów ecodesign oraz 5. klasy ekogroszek Power Max –to wysoce efektywne paliwo, które przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu wyróżnione zostało Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego. I wreszcie trzeci typ, czyli ekogroszek Classic – ten nadaje się do kotłów zarówno 3. i 4., jak i 5. klasy. Jest uniwersalny i tani zarazem. Oprócz tego musimy także wspomnieć o innym naszym produkcie, którym jest ekomiał Retomiał – jest on przeznaczony do palenia w piecach miałowych z podajnikami szufladowymi oraz takich wyposażonych w palniki rynnowe i retortowe. Jesteśmy pewni, iż nieco Ci pomogliśmy i teraz wiesz już, co powinieneś kupić!

Naszym klientom idziemy na rękę, także jeżeli chodzi o sam rodzaj dostawy. Mają oni możliwość wyboru, czy zamierzają otrzymać ekogroszek w workach (po 25 kg), czy też luzem. W przypadku opału workowanego możemy go przywieźć na palecie bezzwrotnej, mieszczącej 40 worków (1 t produktu) bądź w big-bagu.

Chcesz kupić w SAM-BUD-ROL ekogroszek? Kup jest miastem, w którym chciałbyś odebrać zamówienie? Dla naszej firmy to żaden kłopot – już teraz czekamy na Twoje zamówienie!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

5 na 5
- Łukasz -

Jestem bardzo zadowolony

jest super - polecam

5 na 5
- Stefan -

Polecam wszystkim!!!

Kiedyś używałem innego, trochę tańszego ekogroszku, ale on pozostawiał dużo popiołu, zaczęło mnie to denerwować. Kolega polecił mi ten ekogroszek i jestem mu za to bardzo wdzięczny. Teraz nie muszę się martwić o ilość pozostawianego popiołu, bo jest go naprawdę mało! Świetna obsługa klienta oraz bardzo szybka dostawa. Jeśli kupować ekogroszek to tylko w SAM-BUD-ROLu!

5 na 5
- Sabina -

Ekogroszek

Zdecydowanie najlepszy ekogroszek!

Obsługujemy miejscowości:

Racławice ŚląskieGorzów ŚląskiChudobaLewin BrzeskiTwardawa